Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Lehekülg 32, kokku 48 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 944
  1. #621
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kui juua, siis ka liiter viina, mitte piirduda 2-3 pitsiga?

    Ma tegin igapäevaselt ca paki suitsu 8-9 aastat. Nüüd viimased 7a pole ühtegi poe sigaretti teinud, küll aga vahest rullin mõne hea maitsetubaka, kui isu tekib. Midagi väsitavat seal küll pole.
    On ikka väga suur vahe kas teha teinekord 1 pläru või nädalas kaks pakki suitsu.

  2. #622

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    On ikka väga suur vahe kas teha teinekord 1 pläru või nädalas kaks pakki suitsu.
    Loomulikult :)

    Ma ei saa sellest "väsitav" kommentaarist lihtsalt aru. Kui sa suudad reguleerida oma tarbimist ja piirduda näiteks 1-2 sigaretiga päevas, mitte ei tõmba pakki tühjaks või võtab peol 1-2 pitsi viina, mitte ei joo pudelit tühjaks, siis on kõik hästi imo. Miks see "väsitav" on sinu jaoks?

    Minu jaoks umbes sama nagu mõni paksuke kurdab, et jube raske on ikka oma 100kg järgi vedada, aga kui tort lauale tuuakse, siis sööb ikka terve tordi ära, mitte ei piirdu ühe tükiga. Ise tuleb oma tarbimisi reguleerida ja tunnetada, millal aitab. Osad seda ei suuda ja siis tekibki sõltuvus ja ületarbmine.

  3. #623

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Mul oleneb keskkonnast ja tegevustest väga palju, kas ja palju suitsu tahan, kuid päris ilma olla ei suuda.
    Näiteks Tais tegin 1 paki 2 nädala peale. Lives 12h mängides olen ka 10 suitsu selle ajaga teinud.

    Ei usu ka, et pakk päevas vähem väsitav oleks.

  4. #624
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Godi mõttega iseenesest olen täiesti nõus, aga suitsetamine on pisut teine teema. Kaks pakki nädalas on siiski sõltuvus, võta kuidas tahad. Suitsetamist pikemas perspektiivis on väga raske kontrollida. Üldjuhul lõpeb see regulaarse suitsetamisega.

  5. #625

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Godi mõttega iseenesest olen täiesti nõus, aga suitsetamine on pisut teine teema. Kaks pakki nädalas on siiski sõltuvus, võta kuidas tahad. Suitsetamist pikemas perspektiivis on väga raske kontrollida. Üldjuhul lõpeb see regulaarse suitsetamisega.
    obv on 2 pakki nädalas sõltuvus.
    see kuidas lõppeb on teine asi. olen niimoodi ca 2 pakki(vahel 1 vahel väha harva rohkem) nädalas teinud juba ca 6-7a.

  6. #626
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Tavai.

    Läheb lahti...viimased 6 suitsu, mis täna teen ja siis panen punkti. Ilmselt saab olema kohutavalt raske teekond aga kavatsen kõik väljaelamised elada välja Starsi fishide peal chatis neid sõimates. Peaks aitama :)..

    Vaadake ja jälgige, kuidas 14.05.2014 tuleb VisaHing siia teemasse ja kirjutab, et 365 days has been from last smoke.

    .......lol epic fail tuleb sellest....
    Siuke tunne, et kõik organid ütlevad üles kohe...kohe.kohe kui suitsu ei saa..

    Tahaks quitida aga vist murdun nagu nõrkadele kohane.. pea käib ka ringi räigelt S:

  7. #627
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Siuke tunne, et kõik organid ütlevad üles kohe...kohe.kohe kui suitsu ei saa..

    Tahaks quitida aga vist murdun nagu nõrkadele kohane.. pea käib ka ringi räigelt S:
    dont give up!! :D

  8. #628
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Siuke tunne, et kõik organid ütlevad üles kohe...kohe.kohe kui suitsu ei saa..

    Tahaks quitida aga vist murdun nagu nõrkadele kohane.. pea käib ka ringi räigelt S:
    tore kohe vaadata kui kellegil on veel vähem tahtejõudu kui mul.

  9. #629
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    nikotiini füüsiline sõltuvus kaob 48h jooksul, ülejäänu on puhas psühholoogiline sõltuvus..

    p.s. reedel käisin Qualitase miski tervisespetsi loengut kuulamas, kes väitis, et päevas 1-3 suitsu ei mõjuta tervist kui need on tõmmatud peale söömist elik mitte tühja kõhu peale. Minu jaoks ei ole see vabandus ja endiselt ei tõmba ühtegi suitsu...

  10. #630

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    nikotiini füüsiline sõltuvus kaob 48h jooksul, ülejäänu on puhas psühholoogiline sõltuvus..

    p.s. reedel käisin Qualitase miski tervisespetsi loengut kuulamas, kes väitis, et päevas 1-3 suitsu ei mõjuta tervist kui need on tõmmatud peale söömist elik mitte tühja kõhu peale. Minu jaoks ei ole see vabandus ja endiselt ei tõmba ühtegi suitsu...
    pole kunagi suitsetaja olnud, aga täis kõhuga siis kopsu igasugu jama ei jõuagi? siis peab ikka kõht väga täis olema

  11. #631
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    tore kohe vaadata kui kellegil on veel vähem tahtejõudu kui mul.
    Esimene üritus oli see peale 6-ndat aastat. OK ma feilisin ja pidasin vastu 14h.. Plaanis ikkagi alternatiiv meditsiin kasutusele võtta ja see krdi nõel lasta endale kõrva panna. Päris paljud vabanenud peale seda.

  12. #632
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    pole kunagi suitsetaja olnud, aga täis kõhuga siis kopsu igasugu jama ei jõuagi? siis peab ikka kõht väga täis olema
    ei tea tausta, aga seda tundsin isegi omalajal, et tühja kõhu pealetõmmatud suits oli oluliselt kuidagi raskem kui peale sööki tehtud...

  13. #633

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    ise mäletan et kui kõht on kas liiga täis või liiga tühi, siis tobi küll meeldiv pold

  14. #634

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tühja kõhu peale muidugi sitt, aga mida rohkem täis kõht seda mõnusam muarust.

  15. #635
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Loomulikult :)

    Ma ei saa sellest "väsitav" kommentaarist lihtsalt aru. Kui sa suudad reguleerida oma tarbimist ja piirduda näiteks 1-2 sigaretiga päevas, mitte ei tõmba pakki tühjaks või võtab peol 1-2 pitsi viina, mitte ei joo pudelit tühjaks, siis on kõik hästi imo. Miks see "väsitav" on sinu jaoks?

    Minu jaoks umbes sama nagu mõni paksuke kurdab, et jube raske on ikka oma 100kg järgi vedada, aga kui tort lauale tuuakse, siis sööb ikka terve tordi ära, mitte ei piirdu ühe tükiga. Ise tuleb oma tarbimisi reguleerida ja tunnetada, millal aitab. Osad seda ei suuda ja siis tekibki sõltuvus ja ületarbmine.
    Ise tõin rumala võrdluse ja nüüd pean seda sööma.

    Tort on maitsev ja annab hea enesetunde. Alkohol paneb pea mõnusalt sumisema. Aga suitsetamine ei anna ju mitte midagi.,

    Ta võib anda hea enesetunde (tapab suitsunälja), aga see on ajutine ja too probleem ongi põhjustatud juba suitsetamise poolt. Kui suitsetad seltskonnapärast vms. siis võib ju pulgakommi ka imeda. S.t. keegi ei suitseta seltskonna vaid sõltuvuse pärast. Samamoodi nagu keegi ei joo viina maitsepärast vaid ikka, et purju jääda. Sama ka enamuste õlle/veini joojatega. Juuakse alkoholipärast, maitse on teisejärguline.

  16. #636
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Miks te inimesed algselt suitsetama hakkasite btw ?

    Tänasel päeval, kui vaadata suitsetamiskeelde ja sigaretipaki hinda ja marginal-at-best mõnufaktorit, siis tundub ikka lauslollus suitsetamisega üldse tegeleda.

  17. #637

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    suitsetamine on lahe

  18. #638
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Miks te inimesed algselt suitsetama hakkasite btw ?

    Tänasel päeval, kui vaadata suitsetamiskeelde ja sigaretipaki hinda ja marginal-at-best mõnufaktorit, siis tundub ikka lauslollus suitsetamisega üldse tegeleda.
    Millal enne 15-16 aastane teismeline ratsionaalseid otsuseid teeb ? Eks põhilised põhjused noortel on: huvi keelatu vastu, vanemad poisid teevad, on cool jne. Ei õigusta, mõned on tublid ja ei alusta kunagi.

  19. #639

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ise tõin rumala võrdluse ja nüüd pean seda sööma.

    Tort on maitsev ja annab hea enesetunde. Alkohol paneb pea mõnusalt sumisema. Aga suitsetamine ei anna ju mitte midagi.,

    Ta võib anda hea enesetunde (tapab suitsunälja), aga see on ajutine ja too probleem ongi põhjustatud juba suitsetamise poolt. Kui suitsetad seltskonnapärast vms. siis võib ju pulgakommi ka imeda. S.t. keegi ei suitseta seltskonna vaid sõltuvuse pärast. Samamoodi nagu keegi ei joo viina maitsepärast vaid ikka, et purju jääda. Sama ka enamuste õlle/veini joojatega. Juuakse alkoholipärast, maitse on teisejärguline.
    Tort on maitsev, sest sisaldab palju suhkrut.
    Alkohol lõõgastab.
    Sigarettidest saad nikotiini, mis lõõgastab.

    Ükski neist ainetest pole inimesele reaalselt kasulik, aga mõõdukal tarbimisel ei tee nad ka suurt kahju. Sõltuvusse võid jääda nendest kõigist ja oma tervist tõsiselt kahjustada.

  20. #640
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmise Teema ***

    Ma olen 10a suitsetanud,täna ostsin e-sigareti endale :D Ei tea kas kopsud lähevad paremaks ja vastupidavus kõrgemaks?

Lehekülg 32, kokku 48 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES