Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 38
  1. #1
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    PLO jaagup17 & soouni

    Tervist

    Siin siis meie ühine päevik PLO-st eesmärgiga, et jaagup õpetab mind mängima.
    Teeme videoseeria mängust kus ta õpetab mind mängima, mina küsin temalt igasuguseid asju sellega seoses jne. Mul pole mingit kogemust põhimõtteliselt PLO-ga kui aind tean, et mängitakse 4 kaardiga hold´emi 2 asemel.

    Minu õppeplaan lugeda läbi Pot-Limit Omaha Poker raamat Jeff Hwangi poolt ning töötada läbi Deucescrackedis olevat algaja video seeriat ´´hellomaha´´ ning seejärel juba edasi jõudnut. Esmaselt raamat läbi lugeda kuu ajaga ning samaaegselt ka see 8 osaline videoseeria läbi korralikult töötleda.

    Eesmärk on teha videosi siis mängust ja arengust. Kuidas areng toimub ning mis ma õpin. Videotüüpe on erinevaid. Nii kus mina mängin jaagup kommenteerib, kui ka vastupidi ning ka hand review videosi teha.

    Miks me teeme seda?

    Sellepärast, et ennast rohkem motiveerida mängima ning mulle uus pokker ära õppida.

    Ootame igast tagasisidet kes vähegi matsu jagavad.

    On olemas ka meie esimene video kus jaagup mängis ja mina küsisin küsimusi mis oskasin. Video on pikk umbes tund.

    http://www.2shared.com/video/SzPjmeYc/PLO50_5max.html

    Sooviks tagasisidet siis mis järgmiseks korras paremini teha saaks.
    Ise juba, et järgmine video tuleb korraliku editimisega ning kindla plaaniga mida käsitleme mängu jooksul ja tähelepane pöörame.


    Senikaua Good Luck laudades poker mates.

  2. #2
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    gl, kõva

  3. #3

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    gl, kohe tõmban video alla

  4. #4

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    GL! jään huviga videosi ootama ja loodan ise ka õppida omahat natukenegi biitima:D

  5. #5

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    gl!

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    ütlen otse välja, et audio on suht jama. Muidu meeldib. Edu

  7. #7
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    Tänud kriitikat oootamegi, see oli proovi video. Kuidas kõige parem audio oleks on soovitusi me proovisime igat moodi aga see oli hetke parim.

  8. #8

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    Esialgu: sound on nõrk, kuid inimesed...lisage ise kõlaritest natuke heli...ja see on täitsa kuulatav/vaadatav

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    Küsige ja rääkige käte kohta ka, mida teeksite teisiti jms. Näiteks see AA käsi, kus ma rääkisin oma ärtu blokkerist, kas ja miks seal cbetida, miks mitte jne.
    Üldiselt tundub selline seeria või projekt vajalik, sest viimasel ajal pole absull motti mängida. Kuna videotes ma väga tildata ja spewida ei taha, siis lindistan ilmselt päris tihti :D New video coming soon.. gl

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Thumbs up Re: PLO jaagup17 & soouni

    Meeldis väga. Tekitas tahtmise ise proovida ja jutt oli hästi mõistetav. Minusugusele, kellel varem kokkupuudet peaaegu pole olnud muutis ikka täielikult arusaamist omahast.
    Heli lükkasin maksimumi ja oli ainult üks koht mida pidi uuesti kuulama (mitte kõvaduse, vaid kvaliteedi tõttu), et aru saada.
    Jään järgmist ootama

  11. #11
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    Haah väga mass hea laua leidsin, ulme donkind kütavad umbes pre Q832 rainbow preflop allinn. Ning top pair flopis ilma mingi erilise drawita suht hea allinn liikuda. Mahe.


    Juba tekkis ka üks awkward spot,


    Full Tilt Poker $0.01/$0.02 Pot Limit Omaha Hi - 4 players - View hand 1025818
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (SB): $4.68
    BB: $1.98
    CO: $0.80
    BTN: $7.93

    CO posts a big blind ($0.02)

    Pre Flop: ($0.05) Hero is SB with 2 A J A
    CO checks, BTN calls $0.02, Hero raises to $0.10, BB calls $0.08, CO calls $0.08, BTN calls $0.08

    Kuna suht dry flop siis otsustasin, et oleks hea selle maha võtta ning korjata kokku. Aga vist väga donkish play. voi et oleks checkima pidand kuna need donkid vabalt hittida siin any 2 pairi või seti.
    Kusimus et mis oleks flopil õige muuv?

    Flop: ($0.40) 4 7 T (4 players)
    Hero bets $0.40, BB calls $0.40, CO raises to $0.70 all in, BTN calls $0.70, Hero calls $0.30, BB calls $0.30

    Turn: ($3.20) 8 (4 players - 1 is all in)
    Hero checks, BB bets $1.18 all in, BTN calls $1.18, Hero folds

    River: ($5.56) Q (3 players - 2 are all in)
    ( Click to show/hide )


    Mõtlesin vähe ja õige vast oleks preflop flat ja vaadata kas flop toob abi sest, ma ei saanud preflop oma ässadega vähemalt 30 prosa sisse, et flopis all inn liikuda.

    Praegu flopis oleks õige siis check fold ilmselt.
    Viimati muudetud soouni poolt : 15.11.10 at 01:21

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    Siin kui raisida, siis pane mingi 0.06, lihtsalt, et poti veidi suuremaks panna, aga võid ka lihtsalt limpida. Flop on meile sitt- check fold, meile sobivaid turne ja rivereid on suht vähe.

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    Kirjutan veidi infot oma tegemiste ja plaanide kohta. Olen siiamaani pmtslt aasta otsa starsis mänginud, enamasti nl50 6maxi 10-16 tableldes, nii olen saanud ka supernova ja sellega kaasnevad boonused kätte. Aga kokkuvõttes on aasta olnud suht fail, sest kuigi boonuseid on tulnud palju, olen holdemiga tsipa miinuses ja arengut pole pmtslt olnud. Olen ka põgusalt (loe: ~100k kätt) mänginud omahat ja winrate on üsnagi solid, seega nüüdsest keskendun ainult omahale ja vahepeal mõned donkamised turnades ka. Starsist viskas kopa ette ja mõtlesin teha mingil urkasaidil hea rakeback diiliga 4 lauda omahat. Kandsingi siis rahad goalwin pokrisse- ongame võrku. Alguses tuli hästi, kuid ülihalb soft ja viimasel ajal ka ebanormaalselt sitt jooks panid mõttele sealt ära kolida. Niisiis valisin täna uueks saidiks full tildi, kus kunagi olen ka omahat mänginud ja tase on küll üsna tugev, kuid ei anna võrrelda starsi omaga. Mängin 50bi reegli järgi, seega alguses hakkan pl50 6maxi 5k pealt plo100 6maxi. Kui tabab halb jooks või mängin ise sitasti ja kaotan, siis liigun 1250 pealt plo25, loodetavasti seda ei juhtu. Selle nn. projekti tegin, kuna ma tahan areneda. Starsis oli suur roll kontol ja 50-100 taalased kaotused ei kottinud enam üldse- ühesõnaga liiga suure rolli tõttu kadus rahataju ja mott täielikult. Suur osa raha on nüüd panka kantud ja vaikselt hakkan ka kulutama :P . Litsusin ka starsi punktid laiaks, ostes boonuseid ps3, paar tehnikavidinat ja veidi riide chipi koti jms tarvikuid. Ühesõnaga nüüd hakkabki asi nii olema, et mängin plo50 6maxi (ilmselt ka vahest hud), õpin vaadates videosid ja lugedes raamatuid ja coachides soounit ja tehes mõningaid videosid. Püüan saavutada stabiilsust mängu ja leida üles aastataguse hea moti. Eks näis mis välja kukub.

  14. #14
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    ( Click to show/hide )


    Flopil oleks Check/foldinud,sest sul pole flopist ühtegi drawd ja seljataga on 3 mängijat :)

  15. #15

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Haah väga mass hea laua leidsin, ulme donkind kütavad umbes pre Q832 rainbow preflop allinn. Ning top pair flopis ilma mingi erilise drawita suht hea allinn liikuda. Mahe.


    Juba tekkis ka üks awkward spot,


    Full Tilt Poker $0.01/$0.02 Pot Limit Omaha Hi - 4 players - View hand 1025818
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (SB): $4.68
    BB: $1.98
    CO: $0.80
    BTN: $7.93

    CO posts a big blind ($0.02)

    Pre Flop: ($0.05) Hero is SB with 2 A J A
    CO checks, BTN calls $0.02, Hero raises to $0.10, BB calls $0.08, CO calls $0.08, BTN calls $0.08

    Kuna suht dry flop siis otsustasin, et oleks hea selle maha võtta ning korjata kokku. Aga vist väga donkish play. voi et oleks checkima pidand kuna need donkid vabalt hittida siin any 2 pairi või seti.
    Kusimus et mis oleks flopil õige muuv?

    Flop: ($0.40) 4 7 T (4 players)
    Hero bets $0.40, BB calls $0.40, CO raises to $0.70 all in, BTN calls $0.70, Hero calls $0.30, BB calls $0.30

    Turn: ($3.20) 8 (4 players - 1 is all in)
    Hero checks, BB bets $1.18 all in, BTN calls $1.18, Hero folds

    River: ($5.56) Q (3 players - 2 are all in)
    ( Click to show/hide )


    Mõtlesin vähe ja õige vast oleks preflop flat ja vaadata kas flop toob abi sest, ma ei saanud preflop oma ässadega vähemalt 30 prosa sisse, et flopis all inn liikuda.

    Praegu flopis oleks õige siis check fold ilmselt.

    Nagu öeldud, flopil kindel check-fold. Flop on meil täiesti mööda ja liiga palju mängijaid seljataga...

  16. #16

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    kus ta siis nii väga DRY flop on... 89 mis annab openendedi villastele võib igalühel neist käes olla... ma arvan check/fold on siin parim ja bluffimiseks pole meil endal ju ühtki asjalikku re-drawi

  17. #17

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    täpselt, flop dry kyll pole...sellesmõttes flushdrawd pole, kuid seal on mitmeid reatõmbeid. Kui keegi omab reawrapi, siis meil PUPU

    NB! Ma vist isegi preflop ei panustaks potti SB-lt, sest tean et kogu laud callib ja me peame floppama mega hästi. Ja kuna PLO on positsioonimäng, siis tõenäoliselt kasulikum oleks preflop lihtsalt callida.

    mis arvate?
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.11.10 at 19:08

  18. #18
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    Coca olen ka täiesti nõus sellega et oleks pidand SB-lt flattima sest ma ei saanud piisavalt preflop nuppe sisse, et flopis kohe all-in kütta. Seega oleks hea flat olnud ning flopis check-fold.

  19. #19

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    Soouni kas hold'emi jätsid sinnapaika ja nüüd aint omaha?

  20. #20
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: PLO jaagup17 & soouni

    Ei jätnud sinnapaika kohe kindlasti mitte, aga pööran suuremat rõhku omahale. Eks too aitab ka kaasa holdemile

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES