Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 44 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 879
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Aga kuskil peale triobeti veel rakebacki saab?

    ahjaa, aga kuna trios öösiti tõesti laudu pole ja fullringilt 6maxi peale lähen, siis mida pean muutma enda mängus ?

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    6maxis mängib rohkem positsioon ja pead oskama postflop olukordades paremini toime tulla - väärtust omandab 3bet ja 4bet igasugune blindide steal jne jne

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    sessi lõpuni veel loetud päevad siis saab hakata jälle rohkem mängima, aga eilne monster pot NL10s :D

    Ise mingi ülirahul, tüüp lõpus võttis mu niiöelda blufipeale mõtlemisaja, ma mingi chatis "i have you beat" tüüp instacallib :D


    http://www.pokerhand.org/?3739796

  4. #24
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    6max on hoopis teistsugune kui FR positsioon, agressioon on võitvad sõnad, hea postflop abilty, vastase lugemine jnejne. Siin ei saam ängida fit/fold, vms saab aga see on nii abusitav, NL10 tglt vähesed hakkavad sind abusima, aga ikkagi NL20 juba muutub asi raskemaks natuke!

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Muusiku jälgedes astudes, kahjuks HU absoluutselt ei oska ja nõustusin splitiga.:P


    [img width=150 height=124]http://img530.imageshack.us/img530/5347/turniiirct4.th.jpg[/img]

  6. #26
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Ilus :).
    Endal pole veel paraku ühtegi korralikku hitti turniiridelt kirja.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tervist, sess nüüd läbi ja aega jälle rohkem pokkeriga tegeleda, vaikselt olen NL10st enda bankrolli üles grindinud ja tunnen ennast seal väga koduselt, nüüd olen 2 päeva NL20s aega veetnud ja kohe üldse ei saa hakkama seal, ei saa aru, milles probleem? millele rohkem tähelepanu peaksin pöörama, millised on NL20 eripärad? väga imelikult sain peksa koguaeg.

    Mõned graafikud

    NL10
    [img width=150 height=98]http://img204.imageshack.us/img204/2990/nl10au1.th.jpg[/img]

    NL20
    [img width=150 height=98]http://img292.imageshack.us/img292/765/nl20ny8.th.jpg[/img]


    Stats
    [img width=150 height=47]http://img292.imageshack.us/img292/552/statsaq8.th.jpg[/img]



    Et siis mis valesti teen, peale selle et ma kurat ei oska lõpetada ja tahan igat sessi kasumis lõpetada ja tildates 10 pocketeid all in löön :D


  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    pane rohkem statse ülesse, siis vast targemad (mitte mina) oskavad nõu anda

  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    HEM ei ole veel väga kodune, ehk annad nõu kust mida siia panna, aitäh.:)

  10. #30
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    vasakul on üks roheline + märk vajuta sinna peale ja siis viskab ekraani täis statse. Mis statse täpselt panna, seda ma ei oskagi sulle hetkel öelda, kuna hetkel tööl ja siin mul HEMi pole :). Mõni targem äkki soovitab.

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Selge, leidsin koha üles, keegi teadjam vend äkki siis ütleb mis statse teile siia tuleks kuvada.

    Abi oodates,
    kodanik Dogers.

  12. #32

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    W$WSF
    Flop Cbet
    Fold to flop Cbet

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan


  14. #34

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Ei tundu väga midagi viga olevat. Kuigi postflopis oled veic rohkem nagu tegutsema hakanud NL10'ega võrreldes, et vb võta bluffamist nats vähemaks :)

  15. #35
    Metsapull
    Guest

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    W$WSF
    Flop Cbet
    Fold to flop Cbet
    Sorri, et teise teemat risustan, aga äkki seletaksid mulle lähmalt W$WSF-i kohta, et mida see tähendab ning mida selle abil saab vastase kohta välja lugeda.

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Ka minule oleks see kasulik informatsioon :D

  17. #37

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Sorri, et teise teemat risustan, aga äkki seletaksid mulle lähmalt W$WSF-i kohta, et mida see tähendab ning mida selle abil saab vastase kohta välja lugeda.
    Selle stati tähenduse on WON WHEN SAW FLOP, ehk siis kui tihti mängija võidab käe kui ta floppi näeb.

    Sellest annab näiteks välja lugeda, et kui vastane on preflop loose, kuid W$SWF on kõrge, siis järelikult ta peab oma suure VPIPi kõva bluffimisega võitudeni tooma.
    Ning samuti on see kõrgem mängijatel, kes tõstavad enne floppi ja vähemate mängijate vastu floppi näevad tihti, sest vähemate mängijate vastu on obv kätt kergem võita. Nii, et kui näed mingit passiivset tegelast suht kõrge W$WSF'iga, siis ta peab ikka kõvasti riskima, et oma W$WSF kõrgena hoida.

    Selline average Joe on siis tihtipeale kuskil 37-39 kandis. Alla selle, siis lased kas liiga palju mängijaid potti või lihtsalt oled natuke liiga passiivne ja annad alla liiga kergesti, kui üle selle on, aga kasumit ei teeni, siis vb tegeled bluffimisega liiga palju :P

  18. #38
    Metsapull
    Guest

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Aitäh hea selgituse eest.

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Käisin NL50 hullamas, hullasin 5BI plussi ennast ja siiiiiiis no ei suuda foldida selliseid asju ja nüüd mott nii maas lähen nüsin veene ja vaatan filme ja hoian eemale sealt, scared money factor on jube, üldiselt tiltasin pärast seda veel raha maha ja lõpetasin sessi 2BI plussis aga enam ma sinna ei roni :D

    http://www.pokerhand.org/?3807405

    varastasin buttonilt nagu tavaliselt gayraisega, üldiselt ülitightid vastased ja andisd mulle alati blinde aga seekord läks nii, no kohe kuidagi ei taipand teda sellise käe peale panna...


    http://www.pokerhand.org/?3807229


    Siin olin küllap ise loll, tegin potise cont. beti, mis on viga eks ja siis arvasin et üks vana üritab lihtsalt potti endale saada ja teise panin flush drawle, tegin nupud ja noh, võta näpust, pot tuli küll minujaoks monster.

    et siis karjuge, et ma nii enam ei teeks, ma filmile.


    ahjaa, graff ka

    [img width=150 height=95]http://img19.imageshack.us/img19/4637/nl50nv2.th.jpg[/img]

    /Dogers

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    TPTK-ga pot panna ja siis all-ini callida 3way potis on jah minu arvates räme viga, aga ikka juhtub. Bet/fold.

Lehekülg 2, kokku 44 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES