Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 44 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 879

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Ma ei callind, surusin, lootes ka õhkõrnale fold equitile, aga valesti mängitud siiski..
    Tänasest tagasi NL20 grindima, aga aitäh vastukaja eest Keiss.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    TPTK-ga pot panna ja siis all-ini callida 3way potis on jah minu arvates räme viga, aga ikka juhtub. Bet/fold.
    http://www.pokerhand.org/?3816296

    sellepärast ma neid potiseid pette hitingi 3way pottides :/
    Ise istusid ka lauas.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    See miksugolf oli jobu või lihtsalt bot. Räme donkar fish. Selliste vastu tuleb muidugi potiseid bete panna ja iga üle keskmise kaardiga re-raiseda, sest ta mängib ju iga kaardiga suurt poti.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Kas keegi oskab öelda kust HEMist näeb seda set %i ?

  5. #5
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Reportside alt klõpsa sealt + märki. Siis seal erinevad kastid/tulbad or smth. Kolmas kast Flop ning sealt alt flop set%. :)

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tervist, kas keegi oskab öelda mis ma No Limitit mängides valesti teen vms et sellised katastroofilised vahed on Pot Limitiga ja NL winrate pea olematu on ??


    [img width=150 height=49]http://img17.imageshack.us/img17/8683/statsssssri3.th.jpg[/img]

  7. #7
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Ma ei näe mitte midagi koledat. Vaid nl50 winrate võiks suurem olla. 6bb/100 ehk 3PT/100 on korralik winrate.
    Su PL tulemused on hetkel lihtsalt kordades üle keskmise, seega kas crushid neid limiite totaalselt + hetkel ka korralik jooks käimas :).

  8. #8

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Sampled on veel väikesed, ehk väikese downswingi tõttu ei tasu kohe liialt kritiseerima hakata end. Otseloomulikult tuleb vigu otsida ja neid parandada, kuid lühikese kaotusperioodi tõttu ei tasu arvata, et kaos kohe lahti on. Grind it through :)

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Olen nüüd pikemalt eemal olnud, kummaline, ellu saabus üks tüdruk kes kõik mu mõtted eemale viis ja üldse pea sassi ajas, pokkerit ei suuda mängida, rahast ükskõik antud hetkedel, kuugraafiku rikkusin ära ja tegin pausi, nüüd tahaks hakata vaikselt edasi grindima, aga kardan, enesekindlus kadunud..
    Enne mängisin NL50 üpris edukalt juba, aga tänase shoti järel tõmbasin ka nl20 allamäge..
    Vajaks nüüd teie soovitusi, kuidas sellistest olukordadest ikkagi võitjana välja tulla, kas peaksin veel pikema pausi tegema või millised on teised moodused kuidas mindset korda saada.

    [img width=150 height=95]http://img4.imageshack.us/img4/5756/thisfebruaryjl6.th.jpg[/img]

    Aitäh,
    Teie abile lootes,
    Kodanik Dogers

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    .... naised

  11. #11

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Donk ott lõpeta see dokamine ja ära süüdista naisi ;D ;D

  12. #12

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    No, Ott, nii ei saa. :D
    Kes su pea siis segamini ajas?

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    donka tüdrukut ja tee lapsi. Mõtekam kui grindida päevast päeva. ausalt

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Igatahes olen tagasi rajal, teen väga edukalt juba 2 nädalat breakeven mängu ( rahul, sest vähemalt ei kaota enam ), ma ei tea, 20k kätt ja breakeven enamvähem, mingi 50 taala plussis vb.. asi seegi, teenisin natukenegi reigist. :D

    Tekkisid mõned küsimused, et mida teha kätega nagu AK,AQ ja QQ kui facen 3beti, oletame et teen buttonilt standart 4BB, mis on NL20s siis 80 senti ja saan SB või BB pealt 2.40 peale otsa, kas AK on 4bet AI ? AQ lihtsalt call, aga QQ ??

    Selliste kätega antud olukordades tunnen ennast väga ebakindlalt..

    Ootan soovitusi,
    Kodanik Dogers.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    Igatahes olen tagasi rajal, teen väga edukalt juba 2 nädalat breakeven mängu ( rahul, sest vähemalt ei kaota enam ), ma ei tea, 20k kätt ja breakeven enamvähem, mingi 50 taala plussis vb.. asi seegi, teenisin natukenegi reigist. :D

    Tekkisid mõned küsimused, et mida teha kätega nagu AK,AQ ja QQ kui facen 3beti, oletame et teen buttonilt standart 4BB, mis on NL20s siis 80 senti ja saan SB või BB pealt 2.40 peale otsa, kas AK on 4bet AI ? AQ lihtsalt call, aga QQ ??

    Selliste kätega antud olukordades tunnen ennast väga ebakindlalt..

    Ootan soovitusi,
    Kodanik Dogers.
    kui gammelda tahad siis AK pane 4-bet või AI
    AQ on fold
    QQ olebnevalt mehe statsidest. dongi vastu lajatan all inni :)


  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Seoses eelnevaga, mänguline näide tänasest.

    http://www.pokerhand.org/?4130954

    Kas tegin õigesti, kuidas oleksite teie mänginud?
    3bettija oli 30/14

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    Seoses eelnevaga, mänguline näide tänasest.

    http://www.pokerhand.org/?4130954

    Kas tegin õigesti, kuidas oleksite teie mänginud?
    3bettija oli 30/14
    palju tal 3 bet oli? palju käsi koos olete teinud? mis imidz sul endal? ma ei tea, ma sellise mehe vastu tavaliselt QQ-d ei foldi.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    TÜRADEMAA, TÜRIPAIDE ***** ***** TÜRA KURADI VÄRDJAS MÄNG ON SEE POKKER.
    Siit tuleb lugu kuidas nädalaga 800 euri alla EV joosta. TRA NÜÜD SAAN ARU MIDA LEITS TUNNEB ***** ***** MUNNNNNNNID RAISK TRA ÕPPIGE MÄNGIMA JA SIIS TULGE SIIA KURADI TRIOBET, ***** MINGE. Ma tahan selle triobeti serveri tigutorni katuselt alla visata, ronginga jäänustest üle sõita ja selle ülejäänud puru paneks põlema veel, VÄRDJAD RAISK.

    Kõik algas ühel ilusal hommikul kui see sitane rakerace algas, bankroll kenasti 2500 euri, mõnusalt 10 lauaga nl 50 grind sai alguse. JA SIIIIIIIIIS Burget saadab kirja, oled VIP klubi liikmeks saanud, ma oh jess, päris äge, AGA TÜRATKI, VÕTA PUTSIST RAISK, vana pani kohe doomswitchi peale..
    HAKKAS TULEMA, set % selle värdjaliku ligi 30k käe peale oli 9, WOW, polegi kõige sitem eks. Pmst asi oli nii, kui ma hitin top 2, on vastasel set, kui ma hitin seti siis vastane floadib vähemalt rea välja, kui mul rida, siis 2 varianti, teistel kas kõrgem rida või mast obv, kui ma 3betin siis obv callib maha mind 34s SEST SEE ON JU SUITED. TRA kui ma saan masti siis vastasel obv maja ning kui mul lõpuks see nutine maja SIIS ÜLLA ÜLLA, KURADI TÜRASTUNUD NELIK..........
    Obv kõik oma setid hittisin nii drawi boardile et paris hilton ka ei panustaks..
    Cont beti mõte kadus ammu ära sest teatavasti said kõik regularid ja fishid emailid et mul doomswitch ja ta ei hiti kunagi midagi. JA OBV KUI MA HITIN, siis telefonikõnekaugusel mingisugusest onust kes mu kaarte näeb tulevad insta foldid.
    ******, ****. ahjaa, siis ma hydrotiltis leian ässad ja vajutan insta all ini mingi random 6BB raise peale, donk obv teab et ma tiltis ja callib maha mingi 68s-ga ja kuidas muidu, 2 paari floppi ja 50 euri taevasse jälle. KK vs 108 preflopist, väga normaalne, read mastid tahavad tulla. MA EI SAA ARU SELLEEST TÜRASTUNUD SAIDIST, selline run ? mida *****, ma ei julgegi enam mängida.
    väärakas rakerace, oma 4100 raked handiga saan arvatavasti 200 euri, JESSSSS ainult -1000 siis ju , rakebackist veel oma 400 taala ja ikka on miinused suuremad kui kuradi punamütsikese korv *****.


    vaatame korraks hemi, viimase 500 käe 2 suuremat kaotust.

    http://www.pokerhand.org/?4216598

    ÜLLA FAKING ÜLLA, mis kuradi türapärast teha selline call riveril, obv ta teadis et ma ei hiti kunagi midagi..
    65 euri läks taevasse.


    http://www.pokerhand.org/?4216608

    no vaadake flopi calli, mida ***** see vana mõtles ? :S
    runner runner mast tahab tulla ?
    täitsa ******, värdjas ********.
    rahakotid lõkesse.

    http://www.pokerhand.org/?4216625
    nüüd kui ma juba hydrotiltis olin, MIS KURADI TÜRA PÄRAST EI VÕI ÜKS REGULAR USKUDA ET MUL ON SEE SITANE ÄSS või mingi sitane sett või rida või mida iganes.
    Miks on vaja sellist herocalli, obv te võite siin öelda et hea calli tegi, minusilmis ********.

    PANEKS SIIS GRAAFIKU JA



    niikena NO NII KENA, ma ei tea, kui keegi teile kirja saadab et vipid olete SIIS HUI HUI RAISK, doomswitchi vajutab teile, ma ei saa aru

    Ma sõidan praegu linnast välja ja viskan kiviga kellegi akna sisse ****, imestan et kõik asjad kodus terved on, AAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHH, kuskil peab välja elama ennast. täiesti ******, ma ei taha seda hemi vaadatagi et sealt haigemaid biite otsida see ajab veelrohkem hydrotilti..

    OHOOOOOOOOOOO, mis ma leidsin, cooleritega oli ka obv nii et cooler tuleb 200bb-selt deepstacked 90 / 40 vanalt, kes on lihtsalt munnimängides endale stacki saanud...

    http://www.pokerhand.org/?4216657

    Tra tahaks talle kannaga näkku peksta


    Slowplayga on ka nagu on, ürita kuidas üritad, muidu raha ei saanud lihtsalt :S
    http://www.pokerhand.org/?4216669

    no ikka, korralik asi , täiesti türastunud run, ma ei saa aru :S

    ma ei viitsi rohkem otsida näiteid siia, nii hydromaxisuperhyperrimi tiltis neid vaadates, hyvasti nl50 TERE nl20, arvatavasti ka hüvasti TÜRAPEAD MICROS, hoidke oma VIP staatus endale sitased munniddd

    agadigjdsagdsõpgdsgds
    gds
    gds
    gds
    gdsaaaaaaaasdgasdgasdg


  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    kuld.

    hakkame vendadeks?

  20. #20

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Ouch, kui see ka TILT ei ole, mis siis veel on!?

Lehekülg 3, kokku 44 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES