Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 44 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 879
  1. #61

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    irv...vääga tuttav olukord :)

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    pmst ma nüüd stardin, kui keegi tartu lähedal elab siis ma ei tea, hoidke tuli põlevana, mõned aknad seal hakkavad lendama, krt ma ei oska midagi öelda enam :S

  3. #63
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    TÜRADEMAA, TÜRIPAIDE ***** ***** TÜRA KURADI VÄRDJAS MÄNG ON SEE POKKER.
    Siit tuleb lugu kuidas nädalaga 800 euri alla EV joosta. TRA NÜÜD SAAN ARU MIDA LEITS TUNNEB ***** ***** MUNNNNNNNID RAISK TRA ÕPPIGE MÄNGIMA JA SIIS TULGE SIIA KURADI TRIOBET, ***** MINGE. Ma tahan selle triobeti serveri tigutorni katuselt alla visata, ronginga jäänustest üle sõita ja selle ülejäänud puru paneks põlema veel, VÄRDJAD RAISK.

    Kõik algas ühel ilusal hommikul kui see si*ane rakerace algas, bankroll kenasti 2500 euri, mõnusalt 10 lauaga nl 50 grind sai alguse. JA SIIIIIIIIIS Burget saadab kirja, oled VIP klubi liikmeks saanud, ma oh jess, päris äge, AGA TÜRATKI, VÕTA PUTSIST RAISK, vana pani kohe doomswitchi peale..
    HAKKAS TULEMA, set % selle värdjaliku ligi 30k käe peale oli 9, WOW, polegi kõige sitem eks. Pmst asi oli nii, kui ma hitin top 2, on vastasel set, kui ma hitin seti siis vastane floadib vähemalt rea välja, kui mul rida, siis 2 varianti, teistel kas kõrgem rida või mast obv, kui ma 3betin siis obv callib maha mind 34s SEST SEE ON JU SUITED. TRA kui ma saan masti siis vastasel obv maja ning kui mul lõpuks see nutine maja SIIS ÜLLA ÜLLA, KURADI TÜRASTUNUD NELIK..........
    Obv kõik oma setid hittisin nii drawi boardile et paris hilton ka ei panustaks..
    Cont beti mõte kadus ammu ära sest teatavasti said kõik regularid ja fishid emailid et mul doomswitch ja ta ei hiti kunagi midagi. JA OBV KUI MA HITIN, siis telefonikõnekaugusel mingisugusest onust kes mu kaarte näeb tulevad insta foldid.
    ******, ****. ahjaa, siis ma hydrotiltis leian ässad ja vajutan insta all ini mingi random 6BB raise peale, donk obv teab et ma tiltis ja callib maha mingi 68s-ga ja kuidas muidu, 2 paari floppi ja 50 euri taevasse jälle. KK vs 108 preflopist, väga normaalne, read mastid tahavad tulla. MA EI SAA ARU SELLEEST TÜRASTUNUD SAIDIST, selline run ? mida *****, ma ei julgegi enam mängida.
    väärakas rakerace, oma 4100 raked handiga saan arvatavasti 200 euri, JESSSSS ainult -1000 siis ju , rakebackist veel oma 400 taala ja ikka on miinused suuremad kui kuradi punamütsikese korv *****.


    vaatame korraks hemi, viimase 500 käe 2 suuremat kaotust.

    http://www.pokerhand.org/?4216598

    ÜLLA FAKING ÜLLA, mis kuradi türapärast teha selline call riveril, obv ta teadis et ma ei hiti kunagi midagi..
    65 euri läks taevasse.


    http://www.pokerhand.org/?4216608

    no vaadake flopi calli, mida ***** see vana mõtles ? :S
    runner runner mast tahab tulla ?
    täitsa ******, v**djas ********.
    rahakotid lõkesse.

    http://www.pokerhand.org/?4216625
    nüüd kui ma juba hydrotiltis olin, MIS KURADI TÜRA PÄRAST EI VÕI ÜKS REGULAR USKUDA ET MUL ON SEE si*ane ÄSS või mingi si*ane sett või rida või mida iganes.
    Miks on vaja sellist herocalli, obv te võite siin öelda et hea calli tegi, minusilmis ********.

    PANEKS SIIS GRAAFIKU JA



    niikena NO NII KENA, ma ei tea, kui keegi teile kirja saadab et vipid olete SIIS HUI HUI RAISK, doomswitchi vajutab teile, ma ei saa aru

    Ma sõidan praegu linnast välja ja viskan kiviga kellegi akna sisse ****, imestan et kõik asjad kodus terved on, AAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHH, kuskil peab välja elama ennast. täiesti ******, ma ei taha seda hemi vaadatagi et sealt haigemaid biite otsida see ajab veelrohkem hydrotilti..

    OHOOOOOOOOOOO, mis ma leidsin, cooleritega oli ka obv nii et cooler tuleb 200bb-selt deepstacked 90 / 40 vanalt, kes on lihtsalt munnimängides endale stacki saanud...

    http://www.pokerhand.org/?4216657

    Tra tahaks talle kannaga näkku peksta


    Slowplayga on ka nagu on, ürita kuidas üritad, muidu raha ei saanud lihtsalt :S
    http://www.pokerhand.org/?4216669

    no ikka, korralik asi , täiesti türastunud run, ma ei saa aru :S

    ma ei viitsi rohkem otsida näiteid siia, nii hydromaxisuperhyperrimi tiltis neid vaadates, hyvasti nl50 TERE nl20, arvatavasti ka hüvasti TÜRAPEAD MICROS, hoidke oma VIP staatus endale sitased munniddd

    agadigjdsagdsõpgdsgds
    gds
    gds
    gds
    gdsaaaaaaaasdgasdgasdg

    Selline tunne nagu loeks enda kirjutatud juttu. Olen täpselt samasid tundeid ja olukordi kogenud ja seda AINULT Prima võrgus. Vastased erinevad muudest võrkudest/tubadest tohutult ja muude võrkude definitisoonide järgi on vastased primas KOHUTAVAD ja muudes võrkudes/tubades nende eluiga on lühem, kui ööliblikal. Aga mingil ime põhjusel nad ei hävi...

  4. #64
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    grr, mul pole krediitkaarti vms, kas ma kellegi kaudu millalgi tulevikus raha starsi saaks nii et saaks selle new player bonuse ka , mis on vist 50 dol :D

  5. #65
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Seda juttu lugedes juba keerab kõhus, mis siis veel peaks olema, kui laudades selline asi peaks toimuma.

    Hakka või uskuma, et trio on tõesti rigged.

  6. #66
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Lives ? :D
    haha, olen näinud tüüpi kes lauaääres püsti toolile tõuseb ja röökima hakkab ( svenza obv ) :D

  7. #67
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    ee... no maitea... ma nyyd nädalajagu starsis grindinud (~20k kätt) ja mulle tundub, et stars on palju rohkem "rigged" kui microgaming. iga jumala set, mis ma hitin ( seda on ka like 8% aint WTF) on like 7c8c9c flopist ja otse loomulikult on mingi imbetsill mu preflop raise maha callinud 6Tga. närust 5bb/100 saand. aga ma irvitan ainult sellepeale ja tean et ükskord kindlasti kaardijooks pöördub, ja siis on nende invaliididega aamen.

  8. #68
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    grr, mul pole krediitkaarti vms, kas ma kellegi kaudu millalgi tulevikus raha starsi saaks nii et saaks selle new player bonuse ka , mis on vist 50 dol :D
    PokerStarsi deposiitboonusele kvalifitseerumiseks pead tegema deposiidi ise, kasutades PokerStarsis saadaval olevaid deponeerimismeetoteid.

  9. #69
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    unreal, igatahes ära rohkem mängi tiltad veel 10 buy in maha

  10. #70
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    käisin täna proovimas midagi päästa..
    pikka juttu pole
    pärast seda kätt käisid kõik rahad välja, ma ei tea, eksamissess ka tulemas, ehk suvel kannan sisse kuhugi jällle..

    http://www.pokerhand.org/?4220233

  11. #71

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    dude .. see on ju alles ESIMENE kord :) ... lohuta end sellega et teine kord kui see juhtub ei ole enam nii pask tunne :D .. ma olen seda korduvalt l2bi elanud ... mitme käe peal sul see keiss oli ... mul on viimased 200k k2tt olnd .. seega piiz :)

  12. #72

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    PM võib leits sulle vist ka kinnitada, et toa vahetamine ei muuda midagi

  13. #73

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    FTP -> Stars -> UB ... see run ei kao kuhugile, tuleb karmaga kaasa, tuleb lihtsalt üle olla asjast :)

  14. #74
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    käisin täna proovimas midagi päästa..
    pikka juttu pole
    pärast seda kätt käisid kõik rahad välja, ma ei tea, eksamissess ka tulemas, ehk suvel kannan sisse kuhugi jällle..

    http://www.pokerhand.org/?4220233
    Kaotasid 40bb'd shortstackile, t2itsa tavaline teema ju.
    PF oleks vaja 4bettida seal k2es btw et SSiga headsup saada ja mitte minna kolmekesi flopile OOP.

  15. #75
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Hetkel kõik rahad väljas, aga reedel tuleb rakebackinga mingi ca 400 taala ja siis umbes 100 taala eest saan PPde eest turnapileteid ka, vaatan, proovin mõne turniiri ja esmaspäevast proovin vaikselt NL / PL 10 / 20st uuesti..

    Selleks ajaks peaks selline suurem tilt ka möödas olema, kui selle 400ga bustosse lendan samasuguse runi tõttu siis teen pikema pausi, keskendun koolile ja üritan suvel uuesti.

    Toavahetust vist ei ole mõtet jah, uurides selgus, et stars väga ei hoia mikrolimiitide mängijaid ja sinna tuleks umbes nl100s kolida

  16. #76
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    nii, selle 400ga päris bustolandi ei tõmband aga mingi 200 peale küll, hämmastav run ikka, 8k käe jooksul NL4-s suutsin 8BI alla ev joosta, kõige kummalisem on see, et trio nl4 on kordi nitisem ja tightim kui 10 ja 20 :D See on vist tänu majandussurutisele ja pokkerifoorumitele??

    igatahes, lõpptulemuseks jäi 1200 euri alla ev, mis erinevate limiitide juures moodustas rohkem buy ine kui enamusrahval persepeal karvu on :/


    nüüd veel mõned päevad sessi lõpuni ja siis alustan 200 euriga, NL / PL 10st, edu mulle :D
    suvelõpuks plaan tagasi 50sse jõuda :D

  17. #77
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    http://www.pokerhand.org/?4403681

    kes flopil ees oli ?:D

  18. #78

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Sa mängisid täna trios NL20 6max?
    Statid 13/8
    Hirmus nit : )

  19. #79
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    ääh, kehva preflop kaardijooks pigem _:D

  20. #80
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    TÜRADEMAA, TÜRIPAIDE ***** ***** TÜRA KURADI VÄRDJAS MÄNG ON SEE POKKER.
    Siit tuleb lugu kuidas nädalaga 800 euri alla EV joosta. TRA NÜÜD SAAN ARU MIDA LEITS TUNNEB ***** ***** MUNNNNNNNID RAISK TRA ÕPPIGE MÄNGIMA JA SIIS TULGE SIIA KURADI TRIOBET, ***** MINGE. Ma tahan selle triobeti serveri tigutorni katuselt alla visata, ronginga jäänustest üle sõita ja selle ülejäänud puru paneks põlema veel, VÄRDJAD RAISK.

    Kõik algas ühel ilusal hommikul kui see si*ane rakerace algas, bankroll kenasti 2500 euri, mõnusalt 10 lauaga nl 50 grind sai alguse. JA SIIIIIIIIIS Burget saadab kirja, oled VIP klubi liikmeks saanud, ma oh jess, päris äge, AGA TÜRATKI, VÕTA PUTSIST RAISK, vana pani kohe doomswitchi peale..
    HAKKAS TULEMA, set % selle värdjaliku ligi 30k käe peale oli 9, WOW, polegi kõige sitem eks. Pmst asi oli nii, kui ma hitin top 2, on vastasel set, kui ma hitin seti siis vastane floadib vähemalt rea välja, kui mul rida, siis 2 varianti, teistel kas kõrgem rida või mast obv, kui ma 3betin siis obv callib maha mind 34s SEST SEE ON JU SUITED. TRA kui ma saan masti siis vastasel obv maja ning kui mul lõpuks see nutine maja SIIS ÜLLA ÜLLA, KURADI TÜRASTUNUD NELIK..........
    Obv kõik oma setid hittisin nii drawi boardile et paris hilton ka ei panustaks..
    Cont beti mõte kadus ammu ära sest teatavasti said kõik regularid ja fishid emailid et mul doomswitch ja ta ei hiti kunagi midagi. JA OBV KUI MA HITIN, siis telefonikõnekaugusel mingisugusest onust kes mu kaarte näeb tulevad insta foldid.
    ******, ****. ahjaa, siis ma hydrotiltis leian ässad ja vajutan insta all ini mingi random 6BB raise peale, donk obv teab et ma tiltis ja callib maha mingi 68s-ga ja kuidas muidu, 2 paari floppi ja 50 euri taevasse jälle. KK vs 108 preflopist, väga normaalne, read mastid tahavad tulla. MA EI SAA ARU SELLEEST TÜRASTUNUD SAIDIST, selline run ? mida *****, ma ei julgegi enam mängida.
    väärakas rakerace, oma 4100 raked handiga saan arvatavasti 200 euri, JESSSSS ainult -1000 siis ju , rakebackist veel oma 400 taala ja ikka on miinused suuremad kui kuradi punamütsikese korv *****.


    vaatame korraks hemi, viimase 500 käe 2 suuremat kaotust.

    http://www.pokerhand.org/?4216598

    ÜLLA FAKING ÜLLA, mis kuradi türapärast teha selline call riveril, obv ta teadis et ma ei hiti kunagi midagi..
    65 euri läks taevasse.


    http://www.pokerhand.org/?4216608

    no vaadake flopi calli, mida ***** see vana mõtles ? :S
    runner runner mast tahab tulla ?
    täitsa ******, v**djas ********.
    rahakotid lõkesse.

    http://www.pokerhand.org/?4216625
    nüüd kui ma juba hydrotiltis olin, MIS KURADI TÜRA PÄRAST EI VÕI ÜKS REGULAR USKUDA ET MUL ON SEE si*ane ÄSS või mingi si*ane sett või rida või mida iganes.
    Miks on vaja sellist herocalli, obv te võite siin öelda et hea calli tegi, minusilmis ********.

    PANEKS SIIS GRAAFIKU JA



    niikena NO NII KENA, ma ei tea, kui keegi teile kirja saadab et vipid olete SIIS HUI HUI RAISK, doomswitchi vajutab teile, ma ei saa aru

    Ma sõidan praegu linnast välja ja viskan kiviga kellegi akna sisse ****, imestan et kõik asjad kodus terved on, AAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHH, kuskil peab välja elama ennast. täiesti ******, ma ei taha seda hemi vaadatagi et sealt haigemaid biite otsida see ajab veelrohkem hydrotilti..

    OHOOOOOOOOOOO, mis ma leidsin, cooleritega oli ka obv nii et cooler tuleb 200bb-selt deepstacked 90 / 40 vanalt, kes on lihtsalt munnimängides endale stacki saanud...

    http://www.pokerhand.org/?4216657

    Tra tahaks talle kannaga näkku peksta


    Slowplayga on ka nagu on, ürita kuidas üritad, muidu raha ei saanud lihtsalt :S
    http://www.pokerhand.org/?4216669

    no ikka, korralik asi , täiesti türastunud run, ma ei saa aru :S

    ma ei viitsi rohkem otsida näiteid siia, nii hydromaxisuperhyperrimi tiltis neid vaadates, hyvasti nl50 TERE nl20, arvatavasti ka hüvasti TÜRAPEAD MICROS, hoidke oma VIP staatus endale sitased munniddd

    agadigjdsagdsõpgdsgds
    gds
    gds
    gds
    gdsaaaaaaaasdgasdgasdg

    kunagi kribasid nii ja see on puhas kuld:)
    kuid miks sa ikkagi sinna rakeracele uuesti läksid?
    andestasid Burgetile? :)
    või võeti doomswitch maha? :P

Lehekülg 4, kokku 44 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES