Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 44 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 879
  1. #81
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Pärast seda jama tõmbasin kõik rahad välja triost ja otsustasin, et proovin rakebackiga uuesti rolli kasvatada.
    Tasapisi proovisin mängida ja enda mindseti paigas hoida, et väga hea kui jobistatakse, nende pealt ma ju teeningi, tasapisi sain nl20 regulariks ja hakkasin kuidagi teistmoodi mängu lugema, suht hästi tunnen end seal laudades ja proovin selliste microlimiidi regularidega metagame :D

    enivei, kuna ma nagunii seal vaikselt proovisin ja laudades suht kindlalt tundsin siis mõtlesin et sitta kah, paar päeva rohkem mängida ja mingi viiekas tasku panna, miks mitte, tööd nagunii ei viitsi teha, naudin oma suvevaheaga ja läks õnneks.

    Btw, avastasin, et aitab kui mingi iga 1-2k käe tagant graafik nulli panna, ei teki tunnet, et oled palju kaotanud ja tahaks natuke tagasi või, et oled palju võitnud ja võib veits loosemalt lasta - seda siis minusugustele vanadele kes peale igasugust suuremat kätt kohe graafikut refreshib :D

    Äkki sain põhjendatud, mingi ma ei tea mis leetpropokerdaja ma veel ei ole, aga tasapisi arenen, loodan, et ühel päeval olen arvestatav mängija, keda laudades nii mõnigi mängija kardab :D

  2. #82
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Pole siia ammu midagi kirjutanud, nüüd mõtlesin, et annaks teada.

    Mängin endiselt veel triobetis kuigi pikemat aega plaanin toavahetust, rääkisin isegi rankaga sellest opokkerist ja sinna ma arvatavasti liigun ka. Takistuseks sai vaid rahade sissekanne ning nüüdseks moneybookers ka olemas ja verified.
    Limiidis olen endiselt NL20 6max, aga areng on olnud päris hea tänu nõmedale iseloomule, mis aegajalt korralikult tilti tahab minna suudan ikka mõne BI veel tildist maha kärsatada, aga muul ajal tunnen laudades end kui jumal, tunnen kohe, et olen kõigist üle ja biidin nl20t 150k hand sample peale 7-8BB 100le.
    NL50 uuesti liikuda veel ei plaani, siin suvel läheb raha igale poole ning enamus bankrollilisast koos kõikide boonustega olen välja võtnud, NL 50 lähen vist kuskil 2000Eurose bankrolliga, see BR ikka väga mõjutab mindsetti ning palju kergem on mängida kui turvaline BR.

    Eelmisel nädalal mängisin vähe, kuid ikkagi õnnestus võita pilet TB livele lätti ( sp et ma olen veel 20 :D ) Käisin Pärnus rannas 2 päeva, segipeaga külastasin ka pokkeriprod.com suveturniiri kui kusagil 2 lauda oli veel alles ja mu mõlemad sõbrad veel sees olid. Seal oli ka päris äge, jõin seal edasi ning siis naine vedas mind autoga mööda eestit mingisugustesse kohtadesse Mihkli oli vist üks, jne. Ühesõnaga mänguaega polnud.

    Sel nädalal 2 monstersessi teinud ja 22k kätt mänginud kuskil, ühest küljest selle EST-BRA piletite jaoks, mõtlesin et oleks tore naisega minna, aga samas ka selline grindi tuju sees olnud, mõlemal sessil olen suutnud lõpus breakevenisse kukkuda, siit moraal monstersessid on kurjast, lõpus lihtsalt ei suuda enam kõikides laudades kaasa mõelda ning siis pole mõtet mängidagi. :)

    Enivei, muidu läheb ka suviselt, praegugi väljas ilus ilm ja päike paistab, ning hetkel välja, õhtul vaatab teeb sessi pokkerit.

    Kena suve kõigile ning edu laudades. :)

  3. #83
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    7-8BB-d võrdub 14-16bb/100le?
    kui jah, siis võib tõesti öelda, et sa omad seda limiiti.

  4. #84
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Miks see nii võrdub ? :O

  5. #85
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Nu kui mäng selge siis peab omama. Poker-edge.com näitab selgelt, et Dogers on Shark. Mina ntx olen alles Red Fish

  6. #86

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    Miks see nii võrdub ? :O
    On kaks erinevat mõõdikut BB/100 ja bb/100, esimese puhul kasutatakse ka PTBB/100. Neist esimene on teisest kaks korda suurem. Esimene tähendab big beti ja teine big blindi. Big bet on võimalik limitis turni ja riveri panusevoorus.

  7. #87
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Mul ikka bb/100le siis :D
    aga ikkagi tunnen, et crushin :D

  8. #88
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    keegi kes triobetis mängib kas teil HEMi ja triobeti näidud makstud reigi kohta ei erine trastiliselt?

  9. #89
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    keegi kes triobetis mängib kas teil HEMi ja triobeti näidud makstud reigi kohta ei erine trastiliselt?
    kunagi kuskilt lugesin et ei tohiks palju erineda

  10. #90
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    vanasti mul ei erinenud üldse peaaegu. nüüd pole juba pool aastat trios mänginud.

  11. #91
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    ei, just viimasel ajal on mingi räme nuss sellega, eelmine periood võeti lambist kilo maha reigist öeldi et mingi valearvutus ja praegu on ka mingi 200 vähem kellal :/

  12. #92
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Nii, õnnestus siis triobeti rakeracelt EST- BRA jalkapiletid hittida. :D
    Suht räige oli nl20s teistega sammu pidada, kes NL200- NL1000 mängisid, aga võtsin eesmärgiks viimasel päeval lihtsalt breakeven püsida ja reiki maksta, saab reikbäkist miskit ning piletid kah.

    http://www.triobet.com/est/poker/2009-06-174.html

    Järgmisest promost osa ei võta, hakkan üritama NL50 bankrolli kokku ajada.

  13. #93
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    räägi veel, et biidid limiiti ja tunned hästi, sõnasin ära, viimased 70-80k kätt jooksen nagu õudusunenäos :/

  14. #94
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan



    TÜRAMAEIVÕI, hakkab just minema tuleb jälle, maja vs suurem maja ja muu ****, ****, miks, kas ei olegi võimalik võita, **** ***** ma ei või, ausalt, läpakas ka ei tööta enam, lihtsalt ei lae :S

  15. #95

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    doomswitchi poiss teeb oma tööd :D

  16. #96

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Plussis oled ju. Ära vingu nii palju

  17. #97
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Täna täpselt samasugune graafik, kas ma lähen võitmisest tilti :S?

  18. #98
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg[/youtube]

    Ühtlasi ka youtube vaadatuim video, väga andekas (Y)

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4pXfHLUlZf4[/youtube]

  19. #99
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan



    peab meeldima

  20. #100
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Hopstigi käisin täna Riias esimest korda kasiinos live mängimas :D
    Triobet live 71 EUR buyin turka + triobeti poolt päris kõva papp Added auhinnafondi.
    Alguses oli elevus suur sees, jooksin seal edasi tagasi ähmi täis, mõtlesin kust, mida saab, tegin klubikaardi või boonuskaardi vms millega tasuta juua saab ja ootasin turkat, mingi 5lat lucky chip anti ka, aga see oli vist suht petekas.
    Enivei turka hakkas pihta ja sattusime kõik 4kesi sõpradega samasse lauda, mis oli väga sitt ja siis mingi vana veel kellest cardplayeris artikkel oli kunagi vist, igatahes tahtis/tundus pro lisaks :D

    Turka veeretati käima, 10/20 blindidega ja 3k stacki, alguses paar kätt tuli, sain stacki floppe vaatamata mingi 3500-3600 peale ning siis ühe dongi vastu scnd barreldades sain kõvasti otsa ja pidin foldima ning olin tagasi algstackil NING algas carddead run, foldisin siis kenasti peaaegu pausini mitte ühtegi kätt mängides. Paar korda proovisin varastada aga sain tuugalt kohe otsa ja terve laud itsitas kui ma jälle foldisin. enivei mu vasakul käel istusid meie laua dongid ning sain aru, et sealt varastada pole mõtet, minust ülejärgmine vana oli selline taat kes väga tihti võttis potte K või A kõrgega ja üldse tegi imeliigutusi ning VIIMANE KÄSI enne pausi mul J7 ärtud bb-l ja ta callib ja ma checkin ning kahekesi flopile, maha A4A, check check / turn 7 / vana paneb overbet pot, ma ägisen ja callin, räägib sõbraga kõrval et ala wtf et ma vana nitstation callisin ta maha ja raudselt flushdraw peal, mille see 7 lauda tõi, river 6 ja vana paneb insta poti, tra see tundus nii minu välja bluffimisena potist kuna ma selline nitzor ja snapcallisin ta ja vana näitab A8. aaaaaaaaaaaaagh, instatilt tuli, õnneks hakkas paus ja läksin välja värsket õhku hingama, edasi tuli 1.5h total carddead aega, ägisesin, paar korda varastasin ja läksin uuele pausile 2BB stackiga, blindid 300/600 , mul 1300 stack, 20 inimest alles turkal. Kohe pausilt tulles SB ka, 300 sisse, leian KK, LÕPUKS, irw, button küttis raise, ma nuppe, näitas JJ, sain veel KK-ga maja ka ja stack 3200 peale, kohe parem tunne ja kohe veeti uute lauda, sain CO maha istuda ja jagati QJs mle ning folditi ka veel minuni, kütsin nuppe ning 900 veel juurde stackile. Paar kätt edasi avab UTG 1800, ma leian TT ja küttan sisse oma 4100 vms, vend ägiseb ja foldib TT, THAT was nice :D SIis korra oli veel buttonil 44 ja shorty läks AI UTG, minuni folditi ja kütsin sisse, näitas 69s ja jobistas riverise splitpoti, blindid võitsime vähemalt :D
    Foldisin tiiru ja juba hõigatakse final table, final table, finaallauas istub Härra Donk, ulme vana, kõike callis ja limpis ja alatasa ta võitis, hämmastas, et kõik üritasid teda alati potist välja bluffida, aga tüüp võttis ikka riveril ulmepoti AK997 boardil 7 paariga :D
    Igatahes leidsin AJs, kenad ristid, ja kütsin sisse jälle ning härra donk otsutas callida, õnneks jäime kahekesi ning Härra donk näitab 66, flop 889, turn A ja river T, olemas, ütlesin kõva häälega YESS ja tellisin uue koka jääga :D, siis foldisin ja foldisin, paar low pocketit viskasin minema, hunniku Ax-e. AJ,AT, rahvas kukkus välja ning kui mull lõhkes ja rahades olin, tegin KQ-ga muuuuuuvi, ja triobeti bounty vana otsustas A6ga maha callida, flop oli mingi JTx, andis mle hunniku aute, aga miski ei tahtnud tulla. Turka läbi, 6s koht ja koos boonusega mingi 3000.- ning suure kogemuse võrra rikkam, mainimata ei tohiks jätta tohutut joogihulka, mis ma seal meelega jõin kuna tasuta sai :D

    igatahes üritusega rahul. Sõpradega 4kesi läksime ja 3kesi olime finaallauas ja rahades, kena.

    Loodame, et on huvitav lugemine.


Lehekülg 5, kokku 44 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES