Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 44 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 879
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Dogers - Working Class Hero

    Tervist.
    Lugu järgmine, aasta-kaks tagasi nakatas klassivend gümnaasiumi viimastes klassides minusse pokkeripisiku ja sellest ajast saadik olen vaikselt toksinud, lugenud mõningad raamatud, uurinud internetist ja mänginud prodega :D Võidud-Kaotused olen rahaliselt mällu ja paberile kirjutanud ning enesegi üllatuseks olen kokkuvõttes kopsakalt plussis, aga selle plussi toovad turniirid ja live mängud, internetis cashiga kohe üldse hakkama ei saa, va kui pacificus mingi haige run oli kaartidel ja 3s lauas NL10s mõne tunniga 150 taala kokku ajasin ja hitnrunnisin. Sõber juhatas mu siia foorumisse, lugesin, vaatasin, imestasin ja mõtlesin, et proovin kohe Primas järgi, hittisin 500 eeku sisse ja hakkasin NL4grindima, proovisin ülitight olla ja mitte regularide, khmkhm "Keiss" ja teiste selliste tüüpidega mängida. Sain ideaalselt hakkama, nädalaga oli BR 120euri peal, võtsin NL10 lisaks, lisasin natukene agressiivsust ja hopstigi oli järgmisena BR 160 euri, sain oma elu esimese rakebacki ja aasta lõppeski kenasti, nüüd aga, totaalne kätesurm, mitte midagi ei ole, kõik mis tuleb biiditakse paremaga, tilt tahab nii tulla ja AQ muutub juba reraise käeks, võitlen elueest, AA-ga ei julge flopil enam reraise isegi callida, sest no see AA on ikka niipalju biite saand, KK-d ma ei taha enam nähagi. Igatahes 2 päevaga kukkusin hopstigi -60 euri 97-100 euri peale, kus ma hetkel olen, nätaki arvuti kinni lõin ja välja autoga sõitma läksin, et mõtteid vähegi eemale saada. Nüüd teise hooga tagasi tulles, viskasin uuesti foorumile pilgu peale, vaatasin mõned ranka videod, näppisin veits HEMi ja olin muidu lahe, igatahes nägin igasuguseid õpetaja-õpilase teemasi ja neid lugedes tundsin, et vb oleks ka karmi kätt vaja, ma ei tea, ma tahaks teada mida ma valesti teen ja miks mul see online cashgame eriti ei lähe, longrunis ei suuda kasumit teenida, lives saan edukalt hakkama ja õhtuti saab nii mõnedki sajad või tuhanded tasku pandud.

    HEMist tuhkagi ei jaga veel, aga mingi ühe graafiku oskan panna :D
    Ma ei tea, kui keegi viitsib minuga jännata, mind natuke juhendada või suunata oleks tänulik, hetkel ei oska küll midagi rohkemat öelda.
    Päikest ja head uut aastat.
    Kodanik Dogers.

    [img width=150 height=96]http://img228.imageshack.us/img228/5619/graafikfy1.th.jpg[/img]
    Viimati muudetud Dogers poolt : 30.08.10 at 19:43

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Kui kõik need 20k kätt mängitud ühe ja sama viisiga, siis selle non showdown joone puhul tundub, et vastastel ei ole viimased 7k kätt eriti olnud, kui sul juhtub olema. Paanikaks pole mitte mingit põhjust ja see kehvem run võib sul vabalt veel 50k+ kätt kesta.

    "Thats poker you just have to learn how to deal with it"

  3. #3

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Viska oma statid, siis kergem abiks olla teistel.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    davy on pessimist! (nagu mina)

    aga 2kki ei ole asi selles, et vastastel polnud k2tt, vaid kodanik Dogers lisas agressiivsust juurde nagu ta mainis? :D

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Nii, ma loodan, et need on need statid,mida küsiti :)

    Paanikaks ei ole põhjust aga 50k kätt võib olla kohutav jooks ? Ma arvan, et siis just on paanikaks põhjust :D

    [img width=150 height=34]http://img90.imageshack.us/img90/629/statidmb7.th.jpg[/img]

    vaatasin et mingi positionsite asi kah, panen selle ka siia, et siis tehke kurja häält ja õpetage mulle positsioonidest midagi

    [img width=150 height=50]http://img156.imageshack.us/img156/4839/positionstn7.th.jpg[/img]


    läksin nende piltidega hoogu nüüd, sõber soovitas ainuüksi NL10 graafiku ka panna sest see ülihale üritus NL20 mängida rikub graafikut jne.

    [img width=150 height=96]http://img356.imageshack.us/img356/3231/graafik2ck9.th.jpg[/img]

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan


  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Jah, inglise keel on väga perfektselt suus, töötan Sinu antud artikli läbi, olgugi, et esmamuljel tundus, et juttu on 6stest laudadest.
    Postitan oma arvamuse mõne hetke pärast.

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    Jah, inglise keel on väga perfektselt suus, töötan Sinu antud artikli läbi, olgugi, et esmamuljel tundus, et juttu on 6stest laudadest.
    Postitan oma arvamuse mõne hetke pärast.
    Aa ok 9maxi mängid, siis on sul eraldi filtrit HEMi vaja korralikku 9max pos stattide jaoks. Ei mäleta kust seda sai...

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Isegi 10 istub meid primas ühes lauas, proovin leida selle filtri ja täpsemad statid.
    Artikkel oli huvitav ja õpetav, mõistsin out of position olukorda ja avastasin, et kaotangi seal väga palju raha.
    Ma nüüd ei tea, see HEMi filtride süsteem on lihtsalt liiga mahukas, et sealt ilma viiteta midagi üles leida, kel HEM selge nagu oma tasku, võiks natuke juhendada, kust saan selle full ringi jaoks positsioonide filtri.

    Ahjaa, kasutan ranka config faili HEM jaoks, mille siit foorumist kuskilt leidsin, aga olgugi, et panen need statsid paika ja siis table windowst vms salvestan positsioonid, siis pärast on ikkagi statsid valede nimede juures ja ajab väga segadusse.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    nii, uurisin siis ise ringi natukene ja vaatasin mõned videod ja sain isegi HEMi korda ja tööle, uurisin hemi vaatasin vigu, piirasin mängu varajastest positsioonidest ja hakkasin ennast NL10s kodusemalt tundma.

    Siin siis viimase 3-4 päeva graafik.

    [img width=150 height=96]http://img368.imageshack.us/img368/8748/viimasedp2evadac3.th.jpg[/img]

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    jajaa.. olen sind triobetis kohanud ja mõned madinad edukalt pidanud.. aga no krt.. vähe raskeks hakkab minema kui koguaeg siinse foorumi asukate vastu hakkab komistama:-/

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    nii, uurisin siis ise ringi natukene ja vaatasin mõned videod ja sain isegi HEMi korda ja tööle, uurisin hemi vaatasin vigu, piirasin mängu varajastest positsioonidest ja hakkasin ennast NL10s kodusemalt tundma.

    Siin siis viimase 3-4 päeva graafik.

    [img width=150 height=96]http://img368.imageshack.us/img368/8748/viimasedp2evadac3.th.jpg[/img]
    Näitad äkki statistikat ka, sellesmõttes paari päeva õppimisega selline kannapööre teha on muljetavaldav :)

  13. #13

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    Nii, ma loodan, et need on need statid,mida küsiti :)

    Paanikaks ei ole põhjust aga 50k kätt võib olla kohutav jooks ? Ma arvan, et siis just on paanikaks põhjust :D

    [img width=150 height=34]http://img90.imageshack.us/img90/629/statidmb7.th.jpg[/img]

    vaatasin et mingi positionsite asi kah, panen selle ka siia, et siis tehke kurja häält ja õpetage mulle positsioonidest midagi

    [img width=150 height=50]http://img156.imageshack.us/img156/4839/positionstn7.th.jpg[/img]


    läksin nende piltidega hoogu nüüd, sõber soovitas ainuüksi NL10 graafiku ka panna sest see ülihale üritus NL20 mängida rikub graafikut jne.

    [img width=150 height=96]http://img356.imageshack.us/img356/3231/graafik2ck9.th.jpg[/img]
    Ära muretse, ainult Davy runib 50k kätt sitasti. Üritas siin mängu õppida, sai foorumi üledoosi ja läx hoopis fishiks kätte ära :D Enne oli Jummala äss :)

  14. #14
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    seni kuni bb/100 alla kümne ei lange ei ole kunagi oma mängus kahelda vaja, parandada kindlasti , kuid kahelda mitte

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan


  16. #16

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    jajaa.. olen sind triobetis kohanud ja mõned madinad edukalt pidanud.. aga no krt.. vähe raskeks hakkab minema kui koguaeg siinse foorumi asukate vastu hakkab komistama:-/
    Mida te istute seal Prima rotivõrgus koos. Seal oli minu mäletamist nii vähe laudu/mänge, minu peamine tildiallikas kusjuures seal. Lõpuks üritate 9-kesi 1 laua peal ühte "kala lüpsta" (tra mis väljend tuli ;D) nagu mingid high-stakes ässad.

    Edu sulle, Dogers. Väga lootustandvad on need varajased tulemused küll. See foorum on ikka superkohaks saanud uute potentsiaaliga mängijate välja toomises/loomises/õpetamises.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    Mida te istute seal Prima rotivõrgus koos. Seal oli minu mäletamist nii vähe laudu/mänge, minu peamine tildiallikas kusjuures seal. Lõpuks üritate 9-kesi 1 laua peal ühte "kala lüpsta" (tra mis väljend tuli ;D) nagu mingid high-stakes ässad.

    Edu sulle, Dogers. Väga lootustandvad on need varajased tulemused küll. See foorum on ikka superkohaks saanud uute potentsiaaliga mängijate välja toomises/loomises/õpetamises.

    Uus anekdoot: 9 sharki lüpsavad ühte fishi. Kus nad on ? PRIMAS

  18. #18
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    Mida te istute seal Prima rotivõrgus koos. Seal oli minu mäletamist nii vähe laudu/mänge, minu peamine tildiallikas kusjuures seal. Lõpuks üritate 9-kesi 1 laua peal ühte "kala lüpsta" (tra mis väljend tuli ;D) nagu mingid high-stakes ässad.

    Edu sulle, Dogers. Väga lootustandvad on need varajased tulemused küll. See foorum on ikka superkohaks saanud uute potentsiaaliga mängijate välja toomises/loomises/õpetamises.
    Kusjuures panin ka seda tähele, aga mulle tundub , et nad istuvad koos et sportlikult üks teisele ära teha, et pärast saaks kas või siin forumis öelda et kui hea ta on

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    et siis kuhu, pokerstars?
    või mis need teie imesaidid sadade donkidega on ?:D

  20. #20

    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    et siis kuhu, pokerstars?
    või mis need teie imesaidid sadade donkidega on ?:D
    Küsimus pole isegi donkide absoluutarvus või donk/regular suhtes (milles Prima network peaks jätkuvalt suht "tugev" olema), vaid game selectionis. See foorum pumpab siin iganädalaselt uusi õpihimulisi pokkerimängijaid Triobeti 10 NL laudadesse. Te mängite samal limiidil, samas ajavööndis ja väheste laudade peal. Pole hullu tegelikult, eks eraldataksegi terad sõkaldest ja mõned liiguvad kõrgematesse limiitidesse/teistesse tubadesse, aga üldiselt, kui ikka valida on, peab fishisema laua võtma. Aga Triobetis minu mäletamist mööda pole väga valida.

    Disclaimer: Triobeti üldine tase on muidugi nõrk ja rakeback on muidugi hea, ma ei ürita Hr. Burgeti impeeriumit siin kõigutada.

Lehekülg 1, kokku 44 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES