Tere tulemast mu uude päevikusse, hakkan siia kandma oma tegemistest pokkerimaailmas. Paraku oli eelmine kuu väga kehva võitu, suutsin cashis koguni jääda miinusesse, paar turniirihitti õnneks jättis kuu plussi. Kahjuks see miinuses olemine tekitas minus tõsist ebakindlust, selle tõttu jäid ka ära plaanide realiseerimine siin foorumimaastikul - no ei sobi ju.

Igatahes proovin uuest aastast mängida Full Ringi, põhjustel:
  • Saan mängida rohkem käsi kuus - 6-maxi üle 4 laua ei suutnud mängida, FR-s paistab et 12 lauaga saan adekvaatselt hakkama, ehk võtan mingi aeg juurdegi.
  • Ma lõpetasin oma viimase 6-maxi kuu break-evenina peale enda lolliks õppimise, analüüsimise ja sess reviewde tegemist. Kopp on ees lihtsalt.
  • Saan vajadusel abi Eesti parimatelt ja saan areneda koos Eesti tulevaste parimatega :)

Panen siia enda jaanuarikuu eesmärgid ka, kuna ametlikku teemasse ei taha panna, sest pigem hoiaksin madalamat profiili nii downswingisel ajal.
Minu eesmärgid jaanuariks:
  • Mängida vähemalt 50k kätt
  • Lõpetada winratega 3ptbb/100 või parem
  • Teenida $750 või rohkem
  • Teha sissekanne siia päevikusse vähemalt 5 korda
  • Osa võtta käte analüüsimisest nii siin, kui 2+2 foorumis, vähemalt üks käsi päeva kohta


Igatahes praegu arvan, et võtsin suhteliselt kerged eesmärgid ja neid failida oleks piinlik. Ei tea, miks, aga FR-s suudan teha märgatavalt pikemaid sesse ja mõistagi, mängin tunnis ka oluliselt rohkem käsi, seega 50k kätt peaks olema jõukohane. Algseks limiidiks on NL25, loodetavasti suudan NL50-s olla paari nädalaga, kui ei saa, siis pole ka hullu.

1.-2. jaanuari graafik, 100% FR NL25:
[img width=750 height=536]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/1-2jaanuar.jpg[/img]
Natuke statte ka:
Hande: 3773
VPIP: 15.9
PFR: 12.5
WWSF: 39.7
WTSD: 22.5
W$SD: 55.2
AF: 2.9
3B: 4.2
ATSB: 32
FBB: 86.8
FSB: 88.5

$ WON: 155.5
PTBB/100: 8.2
$/H: 23.3

Ise leian, et positsioonini tuleb rohkem mängida, steal number kõrgemaks. Samuti ka agressiivsemaks, WWSF veidi kõrgemaks ja W$SD võib veitsa kukkuda. Tiba nitine tundun :) Samas ilma showdownita käed on veidi üle nulli. Lähipäevil mängin veel tunde järgi, siis kui üks 10k kätt koos on, analüüsin hoolega läbi.

Edu laudades!

-lenC