Nii, käes on uuenduse aeg. Nädal aega olen mänginud ja seni võib olla väga rahul. Kuna aastal 2009 tahan anda endast 110%, siis võtan väga tõsiselt oma jaanuari kuu eesmärke.

Mängida vähemalt 50k kätt
Seniks olen mänginud 14 924 kätt, sama tempoga lastes saan jaanuari lõpuks kokku 66k kätt. Kindlasti tuleb abiks ka 12h maraton(http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,683.0.html), kus loodan kokku saada 7k kätt. Asi selles, et ma ei suuda pikki sesse teha, peale 1h mängimist peaks tegema 0,5h pausi. Samas pole kunagi varem sellist projekti teinud, seega on suur tõenäosus, et ma üldse ebaõnnestun. Kuid nagu mainitud, võin ebaõnnestuda kõiges, mis ei ole kuu eesmärgid. Igatahes, käte graafik võrreldes eesmärgiga:
[img width=750 height=538]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/ktegraafik7jan.jpg[/img]

Lõpetada winratega 3ptbb/100 või parem

7,02ptbb/100. Ilmselgelt peab olema upswing, kuna ma mängin 20 lauda korraga. Siiski, ship it.

Teenida $750 või rohkem
Praeguse seisuga mängust $523.40 ja rakeback $114.50, kokku $637.90(arvestan RB-iga koos eesmärki). Ei julgenud väga kõrget eesmärki võtta enne jaanuarit, kuna hüppasin täiesti tundmatusse vette. Samas olen ise endaga äärmiselt rahul, kuna olen väga ilusti uude keskkonda aklimatiseerunud. Igatahes on nüüd lootus teha lausa $2k kuu, kuna järgmisest nädalast loodan juba NL50-s olla ja seal peaks tunniteenistus kõigi eelduste kohaselt tõusma. Statistiliselt olen $2825 graafikus, ei saa kurta. Pildike ka:
[img width=750 height=538]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/dollarid7jan.jpg[/img]

Teha sissekanne siia päevikusse vähemalt 5 korda
Siin pean veits tempot tõstma.

Osa võtta käte analüüsimisest nii siin, kui 2+2 foorumis, vähemalt üks käsi päeva kohta
Ühe kaupa neid käsi küll kokku lugema ei hakka, aga olen kommenteerinud ikka küll. 2+2-s olen mõneti aktiivne Micro FR foorumis, tähtsamad näod juba teada ja käsi kommenteerin siis, kui tunnen et mul on midagi tarka öelda. Seda eesmärki ei saa võtta nii, et nüüd on 34,63% tehtud, pean 11,86% oma kätekommenteerimisaktiivsust tõstma. Praegu olen rahul.


Ja ongi kõik eesmärkidega, tundub et saan hakkama ja motivatsioon on täiesti olemas. Samas pole üle 2h viimastel päevadel viitsinud mängida, kuna 20-tablemine on üsna intensiivne protsess. Suuremat pilti vaadates, ei kahetse absoluutselt, et mängisin aasta aega 6-maxi. Täiesti veendunud, et just 4-tablemine 6-maxis on andnud mulle soliidse postflop teadmise ja tänu sellele mul nii hästi lähebki. Seega, olen muutnud oma arvamust mängijate arengu soovituste suhtes. Soovitan algajatel julgelt ronida Starsi NL2(või kõrgemal, mis iganes) 6-maxi, 4-tablida ja mõelda võimalikult palju mängu käigus. Pean iseennast juba piisavalt kogenuks, et võtan 20 lauda lahti, toetun täiesti ABC mängule ja vajadusel suudan ka kõrgematel levelitel mõelda.

6-max vs FR:
  • FR-s saad tunduvalt rohkem käsi mängida
  • Micro levelitel on FR-s tunniteenistus kindlasti kõrgem.
  • 6-maxis saad kiiremini n-ö skilli arendada
  • Paardunud flopis meeldib regularidel 6-maxis rohkem bluffida(raisedes või floatides), FR-s on neil tavaliselt boat valmis, kuna nad ei bluffi üldse nii palju, sest mängivad nii palju laudu ja lasevad autopiloodil. Mina blufin ikka aeg-ajalt, tõenäoliselt kuna mul on 6-max background.
  • Kui blind callib steali, mitte ei 3-beti, siis ta FR-s ei foldi praktiliselt kunagi cbetile.

Igatahes need oleksid microlimiitide tähelepanekud, soovitan FR-i kui olete üle keskmise regular micros ja 6-maxi, kui on veel ABC mängus vaja areneda.

Ja üks asi veel, mille pean hingelt ära saama: Ei ole absoluutselt nõus, kui keegi veel Rankat mingiks liinitööliseks peaks kutsuma, on kuskilt meeles, et ta mängib 9-12 lauda, mis on täiesti piisav, et jõuaks kõik otsused läbi mõelda, statte vaadata, mis iganes. Ise lasen "stacked" stiilis 20-lauda ja ei tunne, et mäng mingi super-kiire oleks. Küll on olukordi, kus pean natuke pikemalt mõtlema ja timebankist aega võtma, timeoutimise jaoks on taskbar vasakul pool külje peal ja saan mugavalt ja kiiresti kohe vilkuva akna lahti teha ja "I'm back" vajutada. Praeguse seisuga on ka mingi plaan teha enda mängust video, kuna tundub, et siin on mängijaid, kel on minu limiitidel raskusi. Kuna ta kuu eesmärkides ei ole, siis võin vabalt seda ka mitte teha(kuna eesmärgid on jumalad), samas olen teile võlgu ka ja peaks nüüd midagi kommuunile vastu andma. Seniks, nautige mu punast joont, te igavesed kommud :D

[img width=750 height=496]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/1kuni7jan.jpg[/img]

edit: sorry, et 2 esimest pilti kehvad on, järgmine kord saate paremad :)