Ma hakkan jälle siia postitama tulemusi ja lahedaid/õpetlikke käsi, selleks, et oleks motivatsiooni mängida. Meil kõigil läheb kõvaks, kui keegi kiidab meie gräffe, eksole?
Anyways, Starsist olen läinud FTP-sse, Full-Ringist siksmäksi tagasi. FR ei meeldinud üldse ja paratamatult ei suuda isegi 2 nädalat järjest toorelt grindida, mis teha, inimesed on erinevad. Limiidid on ka veits kõrgemad kui enne olid, eks skill peaks ka juba NL25-st üle käima, nii et viimasel ajal on siis põhimänguks NL100.

Täna tegin ühe mikrosessi, kuna lauad muutusid normaalsetest halbadeks väga kiiresti, ~15:00 kipuvadki nädala sees halvad olema, aga oli mänguisu. Mängisin häbiväärsed 160 kätt ja jäin ca 1BI plussi. Kahjuks tekkis ainult üks küsimusttekitav käsi, millest tegin ka 2p2-e teema, mida näeb: http://forumserver.twoplustwo.com/39...-w-88-a-432252. Basically ma mõtlesin, et foldida on väga weird, kuna mul on decent equityga käsi, samas call jätab rõvedasse kohta postflop, sest stäkid on liiga väiksed võrreldes potiga ja peaksin liiga palju c/f-ima, nii ma siis kütsin nuppe, vastu paraku QQ, õnneks leevendas lööki see, et tal oli kõigest 60bb.

Panen paar graafikut ka siis, esimene lifetime NL50, kus winrate 15bb/100 60k sampli peale. Olen uhke :)


Ja käimasolev kuu, nutke või naerge:


Püüan varsti jälle raporteerida, hoidke oma **** reaalsena.