Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 16 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 320
  1. #1
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

    Tere tulemast mu uude päevikusse, hakkan siia kandma oma tegemistest pokkerimaailmas. Paraku oli eelmine kuu väga kehva võitu, suutsin cashis koguni jääda miinusesse, paar turniirihitti õnneks jättis kuu plussi. Kahjuks see miinuses olemine tekitas minus tõsist ebakindlust, selle tõttu jäid ka ära plaanide realiseerimine siin foorumimaastikul - no ei sobi ju.

    Igatahes proovin uuest aastast mängida Full Ringi, põhjustel:
    • Saan mängida rohkem käsi kuus - 6-maxi üle 4 laua ei suutnud mängida, FR-s paistab et 12 lauaga saan adekvaatselt hakkama, ehk võtan mingi aeg juurdegi.
    • Ma lõpetasin oma viimase 6-maxi kuu break-evenina peale enda lolliks õppimise, analüüsimise ja sess reviewde tegemist. Kopp on ees lihtsalt.
    • Saan vajadusel abi Eesti parimatelt ja saan areneda koos Eesti tulevaste parimatega :)

    Panen siia enda jaanuarikuu eesmärgid ka, kuna ametlikku teemasse ei taha panna, sest pigem hoiaksin madalamat profiili nii downswingisel ajal.
    Minu eesmärgid jaanuariks:
    • Mängida vähemalt 50k kätt
    • Lõpetada winratega 3ptbb/100 või parem
    • Teenida $750 või rohkem
    • Teha sissekanne siia päevikusse vähemalt 5 korda
    • Osa võtta käte analüüsimisest nii siin, kui 2+2 foorumis, vähemalt üks käsi päeva kohta


    Igatahes praegu arvan, et võtsin suhteliselt kerged eesmärgid ja neid failida oleks piinlik. Ei tea, miks, aga FR-s suudan teha märgatavalt pikemaid sesse ja mõistagi, mängin tunnis ka oluliselt rohkem käsi, seega 50k kätt peaks olema jõukohane. Algseks limiidiks on NL25, loodetavasti suudan NL50-s olla paari nädalaga, kui ei saa, siis pole ka hullu.

    1.-2. jaanuari graafik, 100% FR NL25:
    [img width=750 height=536]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/1-2jaanuar.jpg[/img]
    Natuke statte ka:
    Hande: 3773
    VPIP: 15.9
    PFR: 12.5
    WWSF: 39.7
    WTSD: 22.5
    W$SD: 55.2
    AF: 2.9
    3B: 4.2
    ATSB: 32
    FBB: 86.8
    FSB: 88.5

    $ WON: 155.5
    PTBB/100: 8.2
    $/H: 23.3

    Ise leian, et positsioonini tuleb rohkem mängida, steal number kõrgemaks. Samuti ka agressiivsemaks, WWSF veidi kõrgemaks ja W$SD võib veitsa kukkuda. Tiba nitine tundun :) Samas ilma showdownita käed on veidi üle nulli. Lähipäevil mängin veel tunde järgi, siis kui üks 10k kätt koos on, analüüsin hoolega läbi.

    Edu laudades!

    -lenC

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: lenC @ PS

    edu, ja loodan teglt, et mu uue aasta soov sulle täide ei lähe!

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: lenC @ PS

    Hea uudis LenC, kindlasti on see päevik millel peab silma peal hoidma, eriti kui full ringi nüüd proovima hakkad, langeb see ju minu mänguga rohkem kokku. Statid on statid nagu ikka, standart nagu kõigile meeldib öelda ;D Eesmärk on selline, kus tõesti failida ei tohi


    Edu päeviku pidamises LenC,

    Tigrano

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: lenC @ PS

    väga halva aja valisid Sest starsi soft on nagu seaküna viimasel ajal, läggab nii julmalt, kuna retsilt mehi online ning paljud tulnud muudest tubadest üle, et siis ka karjääri starsi alustada.

    EDUT: edu

    EDIT2: EDUT on meelega kirjutatud, mitte leveldada!

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: lenC @ PS

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    väga halva aja valisid Sest starsi soft on nagu seaküna viimasel ajal, läggab nii julmalt, kuna retsilt mehi online ning paljud tulnud muudest tubadest üle, et siis ka karjääri starsi alustada.

    EDUT: edu

    EDIT2: EDUT on meelega kirjutatud, mitte leveldada!
    No väga hullult ka ei saa ju läggida ja rohkem rahvast ei tee kunagi paha või on asi tõesti nii hull, sest ise hakkan ka starsis rolli kasvatama vaikselt

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: lenC @ PS

    ohoh, mis summast, kui v6ib kysida?

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: lenC @ PS

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    No väga hullult ka ei saa ju läggida ja rohkem rahvast ei tee kunagi paha või on asi tõesti nii hull, sest ise hakkan ka starsis rolli kasvatama vaikselt
    Kuidas ei saa?? Tahaks praegu halvasti öelda, kuna see läheb ikka väga palju raha maksma.

    1 näide, mis eile juhtus: Fishi laud, button raise, SB fold, ma BB ja sain rahad sisse. Kaotasin käe ning auto-reload ei loadinud mu stacki ära ja seega jäin SB vahele. Buttonil olles pidin maksma SB+BB või ootama 7 kätt. Teine asi, et tihti pidin lauas olema pooliku stackiga, kuna server läägab ja reload ei funka ning saad oma nutsi fishi vastu sisse aga saad pool stacki.

    Laudadesse istumine võtab rohkem aega ning fishid, kes 1 tablevad, neile mõjub see kõige rohkem ja lihtsalt lahkuvad lauast.

    On sellest vähe vä?

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: lenC @ PS

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kuidas ei saa?? Tahaks praegu halvasti öelda, kuna see läheb ikka väga palju raha maksma.

    1 näide, mis eile juhtus: Fishi laud, button raise, SB fold, ma BB ja sain rahad sisse. Kaotasin käe ning auto-reload ei loadinud mu stacki ära ja seega jäin SB vahele. Buttonil olles pidin maksma SB+BB või ootama 7 kätt. Teine asi, et tihti pidin lauas olema pooliku stackiga, kuna server läägab ja reload ei funka ning saad oma nutsi fishi vastu sisse aga saad pool stacki.

    Laudadesse istumine võtab rohkem aega ning fishid, kes 1 tablevad, neile mõjub see kõige rohkem ja lihtsalt lahkuvad lauast.

    On sellest vähe vä?
    Päris karm, tuleb kuskilt siis kärpida, näiteks max laudu 16, 24 laua asemele ;D

  9. #9
    Metsapull
    Guest

    Re: lenC @ PS

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kuidas ei saa?? Tahaks praegu halvasti öelda, kuna see läheb ikka väga palju raha maksma.

    1 näide, mis eile juhtus: Fishi laud, button raise, SB fold, ma BB ja sain rahad sisse. Kaotasin käe ning auto-reload ei loadinud mu stacki ära ja seega jäin SB vahele. Buttonil olles pidin maksma SB+BB või ootama 7 kätt. Teine asi, et tihti pidin lauas olema pooliku stackiga, kuna server läägab ja reload ei funka ning saad oma nutsi fishi vastu sisse aga saad pool stacki.

    Laudadesse istumine võtab rohkem aega ning fishid, kes 1 tablevad, neile mõjub see kõige rohkem ja lihtsalt lahkuvad lauast.

    On sellest vähe vä?
    Ma küll eriti kaua pole Starsis mänginud, aga viimasel paaril nädalal kui seal üksjagu on mängida saanud, siis hetkel küll ei meenu, et auto-reloadiga oleks probleeme olnud.
    Aga laudadesse istumine on tõesti aeglane.

  10. #10
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: lenC @ PS

    auto-reload lagib tihti,
    ajab insta tilti

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: lenC @ PS

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kuidas ei saa?? Tahaks praegu halvasti öelda, kuna see läheb ikka väga palju raha maksma.

    1 näide, mis eile juhtus: Fishi laud, button raise, SB fold, ma BB ja sain rahad sisse. Kaotasin käe ning auto-reload ei loadinud mu stacki ära ja seega jäin SB vahele. Buttonil olles pidin maksma SB+BB või ootama 7 kätt. Teine asi, et tihti pidin lauas olema pooliku stackiga, kuna server läägab ja reload ei funka ning saad oma nutsi fishi vastu sisse aga saad pool stacki.

    Laudadesse istumine võtab rohkem aega ning fishid, kes 1 tablevad, neile mõjub see kõige rohkem ja lihtsalt lahkuvad lauast.

    On sellest vähe vä?
    Stars plannerit kasutad? See kiirendas mul laudade avamist mingi 4x. Peamine vahe tuleb sisse kui juba istud 10+ lauas, sest ta ise avab automaatselt laua, teed kiirelt klõpsu r tähe peal ja ta ise rebuyb sisse...mitte nii, et sul 6s lauas vaja otsus teha ja samal ajal seda lauda otsida ja seal 5-6 klikki teha.

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: lenC @ PS

    paljud FR suunduvad just 6maxi, sa tegid vastupidi ;D samas ka 2p2 WGCRider, kes muidu mängis 6max läks nüüd FR üle, põhjuseks ütles ta et seal sitemad mängijad ja nende range niivõrd väike ja äraarvatav

  13. #13
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: lenC @ PS

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    paljud FR suunduvad just 6maxi, sa tegid vastupidi ;D samas ka 2p2 WGCRider, kes muidu mängis 6max läks nüüd FR üle, põhjuseks ütles ta et seal sitemad mängijad ja nende range niivõrd väike ja äraarvatav
    Ye, nii on kindlasti palju raskem vahetada kui vastupidi. Praegu üsna palju spotte olnud, kus lähen AJ-ga QQ7r flopil broke, sest 6-maxi regid üritasid sellist floppi ainult bluffida/floatida, paraku on FR-s neil alati(!) nuts ja NL25-s ei bluffi ükski regular mitte üldse. Üsna raske adjustida, aga seni olen veel plussis, tuleb see nit enda seest välja tuua ja rohkem foldima hakata :)

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: lenC @ PS

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    paljud FR suunduvad just 6maxi, sa tegid vastupidi ;D samas ka 2p2 WGCRider, kes muidu mängis 6max läks nüüd FR üle, põhjuseks ütles ta et seal sitemad mängijad ja nende range niivõrd väike ja äraarvatav
    Ära aja pada. WCG|Rider on algusest peale full-ringi mees olnud väga pikalt (koos mängisime 25NL-400NL) ning vahepeal läks mingiks ajaks 6maxi mängima.

    EDIT: Ja ta on vägagi probleemne ja teemakohane mängija hetkel tänu www.tableratings.com saidile. Soovitan ta nime seal vaadata ja saate ehk aru miks.

  15. #15
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: lenC @ PS

    lugesin 2p2 seda teemat "Why do u play FR", leidsin paar huvitavat asja

    i play FR cuz less variance
    i can 10table without an issue
    cuz i can play for 20hrs and make 2 hard decisions
    cuz i can play longer cuz less mental anguish
    cuz hand ranges are easier to read


  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: lenC @ PS

    T2nasega 120 lk Poker Mindseti lugenud ja korralikult m2rkmeid teinud.

    - "Leboka Teooria" unustatud. Termin, mida ei oskanud kasutada teoorias, on "schooling" ja selle kohta on päris hea artikkel:
    http://www.playwinningpoker.com/poker/schooling/


    Aga, et siis tekkis yks kysimus ka. Raamat ytleb, et winning player peaks alati otsima loose m2ngu, kus on rohkem loose m2ngijaid, sest siis on winrate suurem. 6max on loosem kui fullring eksole. Ja siit tuli j2rjekordne märge.

    -uuri, miks siis kõik "Poker Mindseti" läbi lugenud mängijad pole 6maxis.

  17. #17
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: lenC @ PS

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    T2nasega 120 lk Poker Mindseti lugenud ja korralikult m2rkmeid teinud.

    - "Leboka Teooria" unustatud. Termin, mida ei oskanud kasutada teoorias, on "schooling" ja selle kohta on päris hea artikkel:
    http://www.playwinningpoker.com/poker/schooling/


    Aga, et siis tekkis yks kysimus ka. Raamat ytleb, et winning player peaks alati otsima loose m2ngu, kus on rohkem loose m2ngijaid, sest siis on winrate suurem. 6max on loosem kui fullring eksole. Ja siit tuli j2rjekordne märge.

    -uuri, miks siis kõik "Poker Mindseti" läbi lugenud mängijad pole 6maxis.
    Ei saa täpselt aru, mis sa mõtled, HU on ju veel loose'm kui 6-max. Arvan, et fishide ja regularide konsentratsioon on suht sama igal pool(kui võrrelda nt NL50 FR ja NL50 6-max), seega ei tasu nende vahel väga seda aspekti arvestada.

    Pigem arvan, et raamatus on mõeldud seda ,et table selectid ja lähed lauda, mis on teistest loosem, kus on fishid kohal oma rahakottidega jne

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: lenC @ PS

    hmm, mu loogika vedas mind j2lle alt :D

  19. #19

    Re: lenC @ PS

    Nägin sind ise ka täna NL25 laudades.
    Edu projektiga, elan huviga kaasa ^^

  20. #20
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: lenC @ PS

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Ye, nii on kindlasti palju raskem vahetada kui vastupidi. Praegu üsna palju spotte olnud, kus lähen AJ-ga QQ7r flopil broke, sest 6-maxi regid üritasid sellist floppi ainult bluffida/floatida, paraku on FR-s neil alati(!) nuts ja NL25-s ei bluffi ükski regular mitte üldse. Üsna raske adjustida, aga seni olen veel plussis, tuleb see nit enda seest välja tuua ja rohkem foldima hakata :)
    IMO NL25s on targem mingeid regularisõdasid mitte korraldada ja mängida puhtalt fishide peale. Isoleeri/3-beti nõrgemaid vastaseid niipalju kui võimalik, 1-tablevad lambiedgarid vaatavad a la, et jälle see jobu närvitseb, ma blufin allin, mis sa selle peale ütled, samas kui statid hoiad sellega LAGised ja regularid võivad su ässad ka kinni maksta tihedamini.

Lehekülg 1, kokku 16 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES