Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 12 EsimeneEsimene ... 2101112
Näidatakse tulemusi 221 kuni 235, kokku 235
  1. #221

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Siiski-siiski. ETPFi ja PokerStarsi kokkuleppel saavad live piletid võitjad nendelt OPEM turniiridelt, millel on lives sarnane turna olemas. Ehk siis järgmised viis mängijat järgmistele turnadele:

    OPEM #11 - Cranii - €300 Main Event (21.01)
    OPEM #10 - Punapea AA - €50 Ladies Event (16.01)
    OPEM #9 - Cashewouten - €150 Pot Limit Omaha (18.01)
    OPEM #5 - Kavboi - €150 H.O.R.S.E (15.01)
    OPEM #3 - tafka31 - €150 NLHE Heads-Up (20.01)

    Võitjatega võetakse ka otse ühendust, et täpsustada detailid ja leppida kokku võistlussärgi number.

  2. #222

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    No siis on sellele vastus olemas. Vabandan, et ma õiget infot ei osanud anda

  3. #223

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    2 tsh 3bet ai pf no more options

  4. #224
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    No siis on sellele vastus olemas. Vabandan, et ma õiget infot ei osanud anda
    np...hea, et ikka nii pidi välja kukkus!!!

  5. #225

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Tsitaat Algselt postitas a1a2a3 Vaata postitust
    2 tsh 3bet ai pf no more options
    Miks sa arvad, et ma peaks seal 67BBga istuvale utg openile 35BB sisse shovema?

    20BB stackiga oleks väga bueno ja nobrainer aga 35Bb'ga tundub liiga spewy. freetime 66'test oleks tõenäoliselt lahti saanud aga paremad käed oleks üle tõstnud ja mul oleks olnud kerge panna need eelmainitud QQ+,AK peale ning peale mõningast ägisemist oleks ehk isegi foldinud. yeaaah im a nit

  6. #226

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    ouch, valesti vaatasin stack size, my bad.

  7. #227
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Anthonyle tuli kiri, et ta ei võitnudki EPT Snowfesti paketti ja vaadates tabelit: http://www.pokerstars.ee/opem/rankings/

    Edastasin kirja vastavatele inimestele, et see jama saaks likvideeritud ja annan teada kuidas asi laheneb. Minu jaoks on siin ainult väga kitsad lahendused:
    a) kui juhtub, et need punktid tabelis on õiged siis peab PokerStars või kes iganes paketi kompenseerima, kuna terve nädal oli nii edetabelit reklaamitud ja sellest sõltus ka mängijate strateegia
    b) kui juhtub, et tabel on õige siis PokerStars peab ennast hakkama parandama, sest minu jaoks oli terve OPEM seeria suur fail. Läbikukkunud struktuurid, klienditugi ei teadnud ei punktidest, ei live auhindadest mitte midagi ja nüüd see prohmakas.

  8. #228
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    "Eesti meistrivõistluste liidrite edetabelit uuendatakse iga päev. " Kas seda tehti üldse kordagi?
    .EE osakond annab endast jätkuvalt parima, et endist .comi loodud laitmatut mainet maha teha.

  9. #229
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Seda uuendas Heiki exceli tabelis. Enne viimast eventi käis meilt kui ka PN'ilt läbi, et pm. olemich peab jõudma top4, et võita pakett. Sinna ta kahjuks ei jõudnud.

  10. #230
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Väga hull olukord ikka, loodab, et asi saab mõistliku lahenduse.

  11. #231
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Selge, mõtlesin, et see exceli fail oli su enda panus. Eeldatavasti starsi tabeli koostaja suutis lihtsalt selle NB! osa hi-rolleri puhul kahe silma vahele jätta, aga loodetavasti tehakse parandused kärmelt ära.

  12. #232
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Jup viga peaks olema h-rolleri eventis ja sain aru, et vastus tuleb kahe tunni jooksul. PokerStarsis on OPEM'i osas väga suur infosulg.

  13. #233

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Tegemist oli tehnilise veaga meie süsteemis ning võttis aega, enne kui probleemi üles leidsime. Vabandame siiralt selle eest ning võtame asjaosalistega isiklikult ühendust.

    Edetabel koduleheküljel uuendatakse nii pea, kui võimalik.

  14. #234
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Loodan, et selliseid vigu enam ei kordu ja edaspidi PokerStars suhtub taolistesse üritustesse natuke rohkem motiveeritumalt ning kriitilisemalt. Isiklikult olin väga-väga ärritunud toole viima "apsu" peale. Too õhtu kui Anthony sai kirja ja võttis minuga ühendust siis hakkasid käed vihast värisema. Lootsin tunduvalt kvaliteetsemat korraldust ja suuremat motiveeritust.

    See on siis halb aga oli ka väga palju head. Turniirid toimusid õigel ajal, lõpuks saadi struktuurid korda ning põhiturniir oli enam kui nauditav. Samuti turniiride tehnilised lahendused on Teil väga head - HORSE ja Heads-Up. Paljudes teistes tubades ei ole üleüldse võimalik HU mänge teha või on siis nõmedad piirangud, et ala saavad mängima kas 8, 16, 32 jne. mängijaid või/ja payout struktuurid on "rigged". Lisaks veel PokerStarsi klienditoe töötaja meie foorumis kuulamas, mida mängijad tahavad.

    Seega võtaks asja kokku nii:
    a) Korralduslik pool oli väga hea, v.a. esimeste turniiride struktuurid. Aga siinkohal ei ole süüdi ainult (või ei ole üldse) PokerStars vaid meie (ETPF'i) tegemata töö.
    b) Klienditoes oli infopuudus ja seda ma ei oska öelda, kuidas too tekkis. Selle ma uurin välja, et järgmine kord sellist jama ei toimuks.
    c) press ja reklaam olid kuidagi väga "kauged", sest tean mängijaid, kes said opem'ist teada või jõudis alles kohale väga hilja. See ei ole ka PokerStarsi süü.

    PS! See on minu enda arvamus, mitte ETPF arvamus ja sinu vastu ei ole midagi Tarvi.

  15. #235

    Re: PokkeriProd.com | Netipokkeri Eesti meistrivõistlused 2010

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Loodan, et selliseid vigu enam ei kordu ja edaspidi PokerStars suhtub taolistesse üritustesse natuke rohkem motiveeritumalt ning kriitilisemalt. Isiklikult olin väga-väga ärritunud toole viima "apsu" peale. Too õhtu kui Anthony sai kirja ja võttis minuga ühendust siis hakkasid käed vihast värisema. Lootsin tunduvalt kvaliteetsemat korraldust ja suuremat motiveeritust.

    See on siis halb aga oli ka väga palju head. Turniirid toimusid õigel ajal, lõpuks saadi struktuurid korda ning põhiturniir oli enam kui nauditav. Samuti turniiride tehnilised lahendused on Teil väga head - HORSE ja Heads-Up. Paljudes teistes tubades ei ole üleüldse võimalik HU mänge teha või on siis nõmedad piirangud, et ala saavad mängima kas 8, 16, 32 jne. mängijaid või/ja payout struktuurid on "rigged". Lisaks veel PokerStarsi klienditoe töötaja meie foorumis kuulamas, mida mängijad tahavad.

    Seega võtaks asja kokku nii:
    a) Korralduslik pool oli väga hea, v.a. esimeste turniiride struktuurid. Aga siinkohal ei ole süüdi ainult (või ei ole üldse) PokerStars vaid meie (ETPF'i) tegemata töö.
    b) Klienditoes oli infopuudus ja seda ma ei oska öelda, kuidas too tekkis. Selle ma uurin välja, et järgmine kord sellist jama ei toimuks.
    c) press ja reklaam olid kuidagi väga "kauged", sest tean mängijaid, kes said opem'ist teada või jõudis alles kohale väga hilja. See ei ole ka PokerStarsi süü.

    PS! See on minu enda arvamus, mitte ETPF arvamus ja sinu vastu ei ole midagi Tarvi.
    Täiesti õigustatud kommentaarid & konstruktiivne tagasiside on hea. Nõustun, et kõik ei läinud kõige paremini ning meil on sellest palju õppida. Klienditoe poolelt võin öelda, et andsime endast kõik, et võimalikult palju informatsiooni saada ning mängijate tagasisidet korraldajatele edastada.

    Eesmärk on järgmine kord siis paremini.
    Viimati muudetud Tarvi poolt : 23.12.10 at 21:58

Lehekülg 12, kokku 12 EsimeneEsimene ... 2101112

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES