Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 28, kokku 28
  1. #21
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: M: lapakas, Acer Asspire 5734Z

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Palun teema lukku panna, enne kui inimesed viga saavad. SAITE ARU VÕI? LUKKU RAISK!
    GTFO Mine müü HV-s seda 300 euriga

  2. #22
    Bännitud
    Liitus
    Jun 2013
    Postitusi
    2

    Re: M: lapakas, Acer Asspire 5734Z

    Esiteks, ma palun, et moderaatorid suhtuksid kõigisse võrdsetel alustel. Mul on selleks õigus nagu ka kõigil teistel.
    Teiseks. Arvuti on tõepoolest 2 aastat ja u 8 kuud kasutuses olnud, ma arvestasin sellega, kui ma teemat updatesin.
    Kolmandaks. Jätke palun minu sihilik mustamine veebiavarustes ära eks?
    Ma tean küll milliseid masinaid ja mis hindadega võib saada, kuid mul on õigus nõuda, et postitused, mis on eksitavad ja viitavad minule kui petisele, koheselt kustutataks. Tegemist on tavalise müügi teemaga, aga teie soovite ainult minu nime rikkuda.
    Olin sunnitud kasutaja tegema eraldi, sest sellist asja ei saa niisama jätta, sorry sellepärast.
    Palusin teema lukku panna ja postitused ära kustutada, aga moderaator otsustab, et minu puhul võib äkki erandi teha ja minu nime mustata. On ju nii.
    Moderaatorid, reageerige palun ja kustutage halvustavad ja valeinfot sisaldavad postid ära. Minu poolest arutage hindade üle või tehke pakkumisi, kuid ärge mõnitage ega halvustage.
    Viimati muudetud Orly poolt : 14.06.13 at 20:54

  3. #23

    Re: M: lapakas, Acer Asspire 5734Z

    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7665787
    http://www.osta.ee/acer-aspire-5734z-34713639.html

    Ma kohe absoluutselt ei kommenteeri sinu hinnasoovi, viskan lihtsalt sinu õigele teele suunamiseks paar linki.

  4. #24
    Bännitud
    Liitus
    Jun 2013
    Postitusi
    2

    Re: M: lapakas, Acer Asspire 5734Z

    Minu konf on parem ja ma pean enda masina väärtust kõrgemaks kui antud näidete kehvema konfiga masinad. Pluss veel see, et tõepoolest, tehke oma kommentaarid viisakalt, mul ei ole selle vastu midagi. On ju selgelt õeldud, et arvuti on kasutuses 2 a 8 kuud, mida see udikaz veel luuletab siis?
    Ja selle asemel, et mind petiseks tembeldada, kui ma oma arvutit üritan müüa, võiks viisakalt ütelda, et kuule ma olen näiteks nii ja naa palju selle eest valmis välja käima. Ootan siiamaani, et moded teeksid oma tööd ja süüdistava sisuga postid ära kustutaksid.

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: M: lapakas, Acer Asspire 5734Z

    Ning kui endil ostu soovi pole, siis pole ka müügiteemasse asja. Endiselt olen mõistlikele pakkumistele avatud ja see, et te ühe eurose sammuga siin "pakkumisi" teete omast arust- see pole ju tõsiseltvõetav. Nii võib iga mats kuskile sisse jalutada ja hakata tasuta asju nõudma. Kui, aga turg on tõepoolest hinna nii madalaks ajanud, siis ma jätan masina hea meelega endale.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 14.06.13 at 21:37

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: M: lapakas, Acer Asspire 5734Z

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ning kui endil ostu soovi pole, siis pole ka müügiteemasse asja. Endiselt olen mõistlikele pakkumistele avatud ja see, et te ühe eurose sammuga siin "pakkumisi" teete omast arust- see pole ju tõsiseltvõetav. Nii võib iga mats kuskile sisse jalutada ja hakata tasuta asju nõudma. Kui, aga turg on tõepoolest hinna nii madalaks ajanud, siis ma jätan masina hea meelega endale.
    alustuseks ole ise mõistlik ja ära küsi vana juustu eest sellist hinda, vb siis saad ka mõistlikke pakkumisi.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: M: lapakas, Acer Asspire 5734Z

    ROFL, ise oled see, kes tuleb mingit 5 aastase arvuti juttu ajama. See, et HV-s keegi ei taha arvuti eest sittagi maksta, ei tähenda, et kogu kuradi Eesti peaks kohe omale samasugused hinnad saama kaubelda.

  8. #28
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: M: lapakas, Acer Asspire 5734Z

    Nii kauaks kinni teema, kui peategelane tagasi.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES