Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 106
  1. #21

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Kui tahad usinalt rake'i saama hakata, pead läbi mõtlema ka süsteemi palju vaja võtta on, et ka diiler leida. Ja selliseid üritusi toimub Tallinnas, kus diilerid on sellistes "pubimängudes" olemas.

    Mu mõte oli selles, et kui uurida ja veidi rohkem aega alla panna, siis küll leiab ka diilerid.
    Jaa, aga mu eesmärgiks ei ole usinalt rake'i saada. Mu eesmärgiks on võimaldada nii endale kui ka teistele võimalus mängida pokkerit. Ma täitsa usun, et selliseid mänge leidub veel nii siin, kui seal.
    Miks ma üldse reik'i lisasin? Et teenida tasa raha, mis ma pean chippide ja kaartide alla panema. Ma ei oskanud arvata ka, millist paanikat see siin tekitada võib, just kui Savisaar oleks võimu haaranud.
    Mul pole mingit probleemi ise lauas kaarte diilida mängu käigus, samas poleks mul ka probleemi maksta nõnda madalat rake'i lihtsalt juba sellepärast, et keegi aktiivne inimene viitsib korraldada endale kui ka teistele mängu, isegi, kui kaardid ja chipid oleks juba tasuta olemas.

    See selleks. Eks ma detsembri alguses küsin üle, palju inimesi oleks siit muidu huvitatud regulaarsest cashgame'ist, koos selle hirmsa rake'ga. Selle järgi otsustan ka, kas hakkan üldse varustust ostma ja vaeva nägema. Kui ka siis ainult vingumist siit vastu kajastub, siis on üpris selge, et mängu ma korraldama ei hakka. Elame, näeme.

    Jõudu seniks

  2. #22
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Ma arvan ka asjast positiivselt. Kamikaze on chill koht
    Rake on t2itsa ok
    On ju loomulik, et korraldajal on kulud, et seda asja vedada.
    Voi arvate, et korraldaja m2ssab rahadega, kaartidega jne kuni purjus m2ngijad tulevad 2 k2tt taskus kohale ja hakkavad pokerdama?

    Laenamisega on libe tee. Keegi k2kerdab kaardid 2ra, chipsikohver oksendatakse t2is vms..
    Kergem on korraldajal ikka need v2lja osta...

    Pealegi keegi selle "2riga" rikkaks never ei saa


    diilerid on hea feature. Kui diilerile m2xta nt 400eeku ohtu jooksul oleks vist suht ok
    Reigifondist saaks seda ajada kyll.

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kamikaze pub'pokker

    no kui diilereid ei kasuta ja mingit lisaväärtust peale orgunni ja chipide/kaartide laenamise ei ole, siis sellisel juhul oleks lihtsam, et iga osaleja maksab esimese laksuna laua taha istudes teenusetasu või pileti 10-25 eeku vms hinna.. ja edasi ju savi.. pole mingit jauramist potide arvutamisel ja rake % arvutamisel jne.. iga mängija pealt see summa peaks mõnuga ära katma kaartide ja chipide kulumise ja orgunnimise kulud..

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kamikaze pub'pokker

    rage seal ei tulekski arvutada midagi, sest rake maksad sisseostu pealt

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    rage seal ei tulekski arvutada midagi, sest rake maksad sisseostu pealt
    aa ok.. norm..

  6. #26

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Kui suur see rake siis on?

    PM'i ma küll saatma ei hakka

  7. #27
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kamikaze pub'pokker

    sa ei peagi saatma, vaid pead küsima :)

  8. #28

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Seadusandliku poole peale oled ka mõelnud ?

  9. #29

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    sa ei peagi saatma, vaid pead küsima :)
    Ma ei tea, millest sa räägid, aga selgelt on öeldud, et rake teada saamiseks peab maili või PM'i saatma

  10. #30
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tundub, et teemas öeldi ära juba, et 20krooni, et lauda maha istuda. Miks oli seda nii raske kohe öelda? Oleks nagu kõvasti negatiivset tagasisidet ära hoidnud, aga muidu väga chill ettevõtmine ja GL ;D .
    Viimati muudetud $$$ poolt : 23.11.10 at 16:19

  11. #31

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Kuna rake pidid olema summa pealt, siis 20.- on nähtavasti mingi eeldatav summa. Eks pinget ja pinevust peab üleval hoidma ja võib-olla on toredam PM'idele vastata, selle asemel, et ühe korra esimeses postis rake suurus välja tuua.

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
    Plaan on hea. Oleks väga tore, kui võtaksid enda peale sarnase iganädalase cashgame'i korraldamise. Tõenäoliselt jääb see plaan siiski ära, või mis?

    Nagu ma varem juba ütlesin, ma ei sunni kedagi tulema, kellele tingimused ei sobi. Ääretult nõme on küll saada sellist negatiivset vastukaja plaanile. Nii tekib kohe küsimus, kas üldse on mõtet midagi korraldama hakata, kui siinsed inimesed oskavad kõiges vaid halba näha?

    Lisan:

    kaval-ants, kas enne reik'i suurusega tutvuma ei peaks? Sellise reik'ga, nagu mina kehtestasin, ei tule tõenäoliselt küll kuskilt seda 500-600 eeki kokku, mida diilerile anda. Aga elame näeme, kui kõik hakkavad massive rebuy'sid tegema, siis miks mitte kaasata mängu tulevikus ka diiler?
    Loomulikult jääb see plaan minu poolt ära, sest nagu ma mainisin, ei ole mul mingit motivatsiooni mängus ise kaarte segada, purjus mänguritele mängureegelid seletada jm. + rikkaks sellega ei saa, nagu Privadorgi ütles.
    Seetõttu eelistan ise mängimiseks Olympicu või Nõmme pokkeriklubi.

    Ma ei taha su plaani mitte maha teha, vaid pakkuda ideid, kuidas seda ahvatlevemaks teha (vähemalt minu jaoks). 2/4 blindide juures saate ju mingi 500 ikka diilerile kokku... selle nimel, et kord oleks majas ja saad ise mängule keskenuda. Oled sa üldse uurinud, äkki mõni endine töötu diiler/kaarte jagada oskav inimene on nõus veel vähemaga?
    Selliseid kodumänge on terve linn täis (mitte küll regulaarseid)
    Kui midagi juba korraldada, siis võiks ju teha midagi paremini/teistmoodi.

    Pädevad diilerid on kindlasti üks peamisi põhjuseid, miks näiteks Nõmme pokkeriklubi (aga siiski homegame) juba aastaid on regulaarselt tegutsenud.

    Edu!

  13. #33
    STFU
    Guest

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust

    Pädevad diilerid on kindlasti üks peamisi põhjuseid, miks näiteks Nõmme pokkeriklubi (aga siiski homegame) juba aastaid on regulaarselt tegutsenud.
    +1
    :D KÕIK NÕMMELE KOLMAPÄEVAL KELL 9!!!!:D

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    Targemad muidugi võiksid nüüd välja arvutada, mitme BB-ga tasub sisse osta :)
    Aga palun! Üldiselt alla 75bb ei tasu sisse osta. 300.- pealt (75bb) maksad sama reiki, mis 600 pealt (150bb). Vasakul teljel siis makstav rake, all sisseostetav summa :) Optimaalset lahendit siin väga pole, kuna tegemist on suht lineaarse asjaga - seega vahemik 400-1000 on "normaalne" :)


  15. #35
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Kamikaze pub'pokker

    tundub, et mõttekas on sisse osta 4 krooniga

  16. #36

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas mupsik Vaata postitust
    Seadusandliku poole peale oled ka mõelnud ?
    Olen küll mõelnud seadusandliku poole peale, sellepärast ei olegi avalikustanud Reik'i suurust/olemasolu. Pean tunnistama, et pole päris täpselt kursis seadusega antud punktide koha pealt, kuid olen üsna kindel (vähemalt loogikale toetudes), et see päris legaalne tegevus pole. See on ju siiski "kasumi" teenimine "hasartmängu" poolt. Kas selleks pole mitte vaja taotleda eraldi luba?

    Mingit kindlat laudaistumise tasu ei ole.

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants
    Loomulikult jääb see plaan minu poolt ära, sest nagu ma mainisin, ei ole mul mingit motivatsiooni mängus ise kaarte segada, purjus mänguritele mängureegelid seletada jm. + rikkaks sellega ei saa, nagu Privadorgi ütles.
    Seetõttu eelistan ise mängimiseks Olympicu või Nõmme pokkeriklubi.
    Nojah, aga kellel üldse peaks olema motivatsiooni korraldada regulaarselt selliseid Toimivaid cashgame'i, ilma reik'ta? Oletame, et tulen enda ostetud varustusega ja lähen alguses broke, teen rebuy, lähen broke. Pole minu päev. Mis siis edasi? Katkestan mängu, korjan oma varustuse kokku ja lähen rahulikult kodupoole? Või siis passin näiteks 5h tasuta Kamikaze pubis edasi, et teised saaksid mängida? Minu arust ei ole see palju küsitud korraldamise, varustuse hankimise ja selle eest, et ma ise seal kohal käin ja majandan. Samuti olen ise bank, tegelen raha-chippideks vahetusega ja kui miskit puudu peaks jääma, maksan kinni oma taskust.

    Olympicus ja Nõmmel Kii klubis on väga viis mängida, kuid panused on seal tunduvalt kõrgemad ja kindlasti üle-jõu käivad üpriski paljudele meile.


    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants
    Ma ei taha su plaani mitte maha teha, vaid pakkuda ideid, kuidas seda ahvatlevemaks teha (vähemalt minu jaoks). 2/4 blindide juures saate ju mingi 500 ikka diilerile kokku... selle nimel, et kord oleks majas ja saad ise mängule keskenuda. Oled sa üldse uurinud, äkki mõni endine töötu diiler/kaarte jagada oskav inimene on nõus veel vähemaga?
    Selliseid kodumänge on terve linn täis (mitte küll regulaarseid)
    Kui midagi juba korraldada, siis võiks ju teha midagi paremini/teistmoodi.

    Pädevad diilerid on kindlasti üks peamisi põhjuseid, miks näiteks Nõmme pokkeriklubi (aga siiski homegame) juba aastaid on regulaarselt tegutsenud.

    Edu!
    Ma võtan su nõu arvesse ja tänan juba ette ära. Eks ma uurin diilereid ja ma üldsegi ei välista seda, et tulevikus, kui asja toimima saab, hakkavad olema kohal ka diilerid. Iseasi muidugi, kuidas siuke asi seaduse piiridesse jääb, aga pole probleem ka seda uurida. Eks tuleb maksuametisse väike kõne teha ja uurida täpselt, mis, kus ja kuidas on lubatud.

    * Nagu varem juba mainisin, siis detsembri alguses tõstan teema uuesti üles ja uurin, palju oleks inimesi huvitatud mängust. Eks siis näeb, mis ja kuidas saab. Esimene mäng toimub, kui üldse toimub, kindlasti ilma diileriteta, koos reik'ga.

    Tänud,

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Ma ei saa ka väga vingumisest aru, puhas kuld ettevõtmine ju :)

  18. #38
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Sai kunagi uuritud seda asja MTA-st, ehk pakub huvi(ei taha OP-le halba, lihtsalt infoks ka kõigile teistele kes ei tea, 2. küsimus läheb vist otseselt teemasse ka):

    ( Click to show/hide )

  19. #39
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Kui kogunenud rake'st on kulude(sain aru, et chipid+kaardid siis) summa saavutatud, kas siis jääb rake'i võtmine ära?

  20. #40

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui kogunenud rake'st on kulude(sain aru, et chipid+kaardid siis) summa saavutatud, kas siis jääb rake'i võtmine ära?
    Kahjuks liiga vara veel selliseid lubadusi teha, aga ei välista midagi. Oleneb ka sellest, kuidas asi käima läheb, kui plaanis edaspidi ka diileri teenust kasutada, siis kindlasti mitte.

    Elame näeme,

Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES