Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 106
  1. #41
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui kogunenud rake'st on kulude(sain aru, et chipid+kaardid siis) summa saavutatud, kas siis jääb rake'i võtmine ära?
    Isegi sihukesest küsimusest ei saa aru. Kui inimene tuleb, korraldab, majandab chippide ja rahadega, loob soodsa võimaluse mängimiseks, ja talle jääb pärast seda mõne õlle raha üle, siis ei ole põhjust seda pahaks panna.
    Minu toetus.

  2. #42
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
    Samuti olen ise bank, tegelen raha-chippideks vahetusega ja kui miskit puudu peaks jääma, maksan kinni oma taskust.

  3. #43

    Re: Kamikaze pub'pokker

    no siiamaani on ilma selleta ka korraldatud ja pole probleemi olnud. samas see väike Buy-iniga seotud rake pole ka väga hull vast. võid mulle ka pm panna.
    diiler pole nüüd nii vajalik, 2paki kaartidega on diilimine sujunud üpris kiirelt(2pakki liiguvad ringi).

    kindlasti võiks siis emaili vahendusel toimuda asi ja soovijatel peaks anonüümsus olema tagatud(mingeid täisnimesid vms ei küsi registreerides).

  4. #44
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    no siiamaani on ilma selleta ka korraldatud ja pole probleemi olnud. samas see väike Buy-iniga seotud rake pole ka väga hull vast. võid mulle ka pm panna.
    diiler pole nüüd nii vajalik, 2paki kaartidega on diilimine sujunud üpris kiirelt(2pakki liiguvad ringi).

    kindlasti võiks siis emaili vahendusel toimuda asi ja soovijatel peaks anonüümsus olema tagatud(mingeid täisnimesid vms ei küsi registreerides).
    Orkse aga fb-si ei viitsi jagama hakata jah. Parim on e-maili teel. Ja rake kohta võid mulle ka PM! Muidu eriti lahe, et keegi on võtnud sellise asja käsile ja korraldab midagi sellist EDU!

  5. #45

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    no siiamaani on ilma selleta ka korraldatud ja pole probleemi olnud. samas see väike Buy-iniga seotud rake pole ka väga hull vast. võid mulle ka pm panna.
    diiler pole nüüd nii vajalik, 2paki kaartidega on diilimine sujunud üpris kiirelt(2pakki liiguvad ringi).

    kindlasti võiks siis emaili vahendusel toimuda asi ja soovijatel peaks anonüümsus olema tagatud(mingeid täisnimesid vms ei küsi registreerides).
    Ei ole minul küll soovi kellegi perekonnanimede ega muude isiklike andmete järgi. Plaanis esialgu soetada vähemalt 500 chipine kohver koos 2 paki kaartidega, nii et kui just kaks lauda ei tule, pole mingi probleem kahe pakiga mängida. Seda, - kus, kuidas ja mis inimeste arvust saadik avame ka teise laua, mõtleb veel natuke. Tõenäoliselt saab selleks minimaalseks arvuks 12 mängijat.

    EDIT:

    Tõenäoliselt hakkab registreerimine toimuma just nimelt e-maili ja foorumi läbi.

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kamikaze pub'pokker

    No ma pigem pooldaks varianti, et kui raha tagasi saadud, mis varustusele kulub, võiks mingi näitsiku diileriks võtta. Mõne tudengineiu näiteks, kes ekraanipäevitusega higistele alfaisastele viitsiks korra-kaks nädalas soliidse tasu eest kaarte teha. Ja kui ma runner-runner flushi tõmban, võin ka kasti kiirnuudlitega omalt poolt toetada.

  7. #47

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    No ma pigem pooldaks varianti, et kui raha tagasi saadud, mis varustusele kulub, võiks mingi näitsiku diileriks võtta. Mõne tudengineiu näiteks, kes ekraanipäevitusega higistele alfaisastele viitsiks korra-kaks nädalas soliidse tasu eest kaarte teha. Ja kui ma runner-runner flushi tõmban, võin ka kasti kiirnuudlitega omalt poolt toetada.
    Ma esimeste mängude ajal vaatan, kui palju keskmiselt reik'i korraga tuleb. Eks siis saab juba edasi majandada. Diileri võtmine on väga hea plaan ja kindlasti üritan seda ka tulevikus teostada, kui piisavalt vahendeid leidub. Sellepärast pole vaja rohkem muretseda.

    Teine asi, kui kellelgi on tuttavaid diilereid, keda soovitada, siis võib seda muidugi teha, kuid mitte veel. Tõenäoliselt enne 2011't nagunii diilerit veel võtma ei hakka.

  8. #48
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    No ma pigem pooldaks varianti, et kui raha tagasi saadud, mis varustusele kulub, võiks mingi näitsiku diileriks võtta. Mõne tudengineiu näiteks, kes ekraanipäevitusega higistele alfaisastele viitsiks korra-kaks nädalas soliidse tasu eest kaarte teha. Ja kui ma runner-runner flushi tõmban, võin ka kasti kiirnuudlitega omalt poolt toetada.
    Mhm,
    ( Click to show/hide )

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Liiga suurelt tahad korraldada seda asja. Liigu vaikselt edasi. 1000kr buy-in? Mismoodi sa seda ette kujutad? Inimesed istuvad õlleklaaside vahel, segavad ise kaarte ja tuhanded ees? Varem või hiljem tuleb jama. Loodan, et eksin.

  10. #50

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Liiga suurelt tahad korraldada seda asja. Liigu vaikselt edasi. 1000kr buy-in? Mismoodi sa seda ette kujutad? Inimesed istuvad õlleklaaside vahel, segavad ise kaarte ja tuhanded ees? Varem või hiljem tuleb jama. Loodan, et eksin.
    Ei saanud täpselt aru. Mis mõttes "liiga suurelt" ? Maksimum buy in on 1000 krooni, ma ei eeldagi, et inimesed ennast selle summa eest sisse ostma hakkaksid. Võin julgelt öelda, et mina üle 400 korraga küll ei osta, ei näe selleks vajadust. Kui keegi aga tahab, siis miks teda keelata? Ma ei usu ka, et eriti vahet on, kas max. buy in'iks on 200bb või 250bb, ja no alla 200bb oleks ka juba natuke kentsakas.

    Nii et, palun selgitust,

    Ettetänades

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Mhm,
    ( Click to show/hide )
    Tuttav nägu. Nimi?

  12. #52
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Ilus neiu on:) Aga nime ei mäleta enam, kuskilt netist võtsin (vb isegi siit foorumis).

  13. #53

    Re: Kamikaze pub'pokker

    ma olen käpp.

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Tuttav nägu. Nimi?
    Ise küsin. Ise vastan.

    Marguerite Moreau

  15. #55
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Mulle ka pm rake kohta paluks.

  16. #56

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Sooviks samuti pm-i rake kohta.

  17. #57

    Re: Kamikaze pub'pokker

    PM'id saadetud. Kui kellelgi on veel soovi, siis julgelt küsida.

    Tervitades,

  18. #58
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
    Ei saanud täpselt aru. Mis mõttes "liiga suurelt" ? Maksimum buy in on 1000 krooni, ma ei eeldagi, et inimesed ennast selle summa eest sisse ostma hakkaksid. Võin julgelt öelda, et mina üle 400 korraga küll ei osta, ei näe selleks vajadust. Kui keegi aga tahab, siis miks teda keelata? Ma ei usu ka, et eriti vahet on, kas max. buy in'iks on 200bb või 250bb, ja no alla 200bb oleks ka juba natuke kentsakas.

    Nii et, palun selgitust,

    Ettetänades
    Ma võin sulle ennustada, mis sellistel nn. homegamedel juhtub tavaliselt kui seltskond on enamasti võõras. Algus on tavapäraselt tihke ja meeldiv ning suhteliselt short (200bb deep) kuid peale 7ndat õlut on enamasti reloade tehtud metsikult ning tekib olukord, kus vaja on kindlasti diileri järele, kes langetab erapooletu otsuse. Ehk siis lõpuks on summad laual sama suured nagu kasiinos ja pinged lähevad suureks ning igasugused dead handid jms teemad tõusevad aktuaalseks eriti kui selline tegevus on baaris. Mängu lõpus on mingi osa kassast obv kadunud jne...oeh mängige parem kasiinos või sõpradega kodus.

    Endiselt loodan, et eksin. Aga inimesed paraku ei muutu enamasti.

  19. #59
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Kamikaze pub'pokker

    viimsis oli ka kord mingi jant, et maksti papp lõpus välja ja siis mingi paar meest jäid üldse ilma. variant ju koolitada välja baaridaam.

  20. #60
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Kamikaze pub'pokker

    OK, oleme paar korda teinud kamikazes laivi. Kõik on korras olnud, ise olin ka swipsis esimene kord aga ikkagist keegi mingit tüli vms pole nokkkima hakanud. Alati on olnud sõbralik seltskond. Kahtlen ,et midagi halvasti võib minna ja kui läheb siis quit. Igaljuhul pooldan selle ürituse korraldamist.

Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES