Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 106
  1. #61

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Ma võin sulle ennustada, mis sellistel nn. homegamedel juhtub tavaliselt kui seltskond on enamasti võõras. Algus on tavapäraselt tihke ja meeldiv ning suhteliselt short (200bb deep) kuid peale 7ndat õlut on enamasti reloade tehtud metsikult ning tekib olukord, kus vaja on kindlasti diileri järele, kes langetab erapooletu otsuse. Ehk siis lõpuks on summad laual sama suured nagu kasiinos ja pinged lähevad suureks ning igasugused dead handid jms teemad tõusevad aktuaalseks eriti kui selline tegevus on baaris. Mängu lõpus on mingi osa kassast obv kadunud jne...oeh mängige parem kasiinos või sõpradega kodus.

    Endiselt loodan, et eksin. Aga inimesed paraku ei muutu enamasti.
    Noh jah, eks igasuguseid kentsakaid asju võib juhtuda, aga sellegipoolest kipun arvama, et mingeid suuri tülisi seal toimuma ei hakka.
    Napsu võtmine ei ole kindlasti keelatud, kuid, kui inimene, mis tahes põhjusel hakkab enda käitumisega teisi segama, siis ma usun pole probleem ta rahulikult minema saata. Vaevalt seal nüüd keegi rusikatega vehkima hakkab!

    Olen ise ka enne käinud erinevatel pubimängudel, ka Kamikaze pubis. Pole veel kordagi näinud, et mängijad omavahel nõnda tülli läheks, et sellest mingi suurem probleem tekiks. Nii et lootkem siiski parimat. Loomulikult ei välista midagi, eks siis peagi selgub, mis saama hakkab.

    Tsitaat Algselt postitas adam_q
    viimsis oli ka kord mingi jant, et maksti papp lõpus välja ja siis mingi paar meest jäid üldse ilma. variant ju koolitada välja baaridaam.
    Selletõttu tegelengi rahaasjadega ise. Kui miskit puudu peaks jääma (loodame, et ei jää) siis maksan puudujääva osa enda taskust kinni, nagu varem ka siin juba mainisin.

  2. #62
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Mina arvan ka, et ettevaatlik peab olema.
    No on selliseid inimesi, kes alati probleeme otsivad(kriminaalse taustaga)
    Ja seal kus liigub alkohol ja raha kisub igasuguseid tegelasi ligi.
    Ja kui on alkohol m2ngus voib lobusast suminast saada massikaklus, mis on korraldajale koige hullem oudusunen2gu.

  3. #63

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ja kui on alkohol m2ngus voib lobusast suminast saada massikaklus, mis on korraldajale koige hullem oudusunen2gu.
    Selle vältimiseks peaks sündmuspaigal olema erootilise massaaži tegijad, kes pinge välja mudiks.

  4. #64

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Nojah eks selle ma mainin küll ära, et kui mõni kriminull tuleb ja relvastatud röövi käigud varastab ära kohvrid ja klotserid inimeste näppude otsast, siis seda ma küll korvama ei hakka. Sama punkt kehtib veel tornaado puhul, maavärina puhul, pommiplahvatuse puhul ja kindlasti mõtlen mõned ekstreemsed näited veel välja.

  5. #65
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
    Nojah eks selle ma mainin küll ära, et kui mõni kriminull tuleb ja relvastatud röövi käigud varastab ära kohvrid ja klotserid inimeste näppude otsast, siis seda ma küll korvama ei hakka. Sama punkt kehtib veel tornaado puhul, maavärina puhul, pommiplahvatuse puhul ja kindlasti mõtlen mõned ekstreemsed näited veel välja.
    lol @ relvastatud rööv, no camoon mehed :D

    jumala loomaed kirju aga normaalseid inimesi on alati rohkem ja vaevalt mõni purjus vana sealt mingit kohvri runni üritab teha, kui see veel kindla inimese käes on....

    pigem tuleks mingid laua reeglid paika panna, et ei tuleks tüli sellest, et mõni valesti showdownile läheb vms ja any miss deal on miss deal jne, et ei oleks mõtetuid vaidlusi.

  6. #66
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Kui seltskond korraldab niisama mängu, nagu eelmine kord kamikaatses, pole probleemi. Siis, kui keegi üksi korraldab ja reiki küsib, on röövlid platsis :D

    BTW, palju siin eestis selliseid eramänge üldse röövitud on?

  7. #67
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Sellised mängud on targem teha kinnised. Mängima saab ainult kellegi ''vana olija'' soovitusel ja vastutusel. Igasugu lambikatid tänavalt on ju toredad rahakotid, kuid samapalju kui nad raha toovad, toovad nad ka probleeme.

  8. #68
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Olen ka skeptiline selliste ürituste suhtes. Plaan on ilus ja hea ja kindlasti ei taha ma seda maha teha, aga ettevaatlik peaks olema. Varem või hiljem saab keegi vastu pead ja siis on politseid ja asjad ja probleeme rohkem kui rubla eest. Siin foorumiski on neid juhtumeid juba mitmeid kajastatud, Kajamehe lugu, Keiss vist on tunda saanud, Tartu piljardiklubis oli mingi teema. Krt isegi Tartu olympicus antakse otse kaamerate all tooliga vastu pead kui järjekordne kuupalk on cashis ära kaotatud.
    Ainukene selline mäng mis on pikalt pikalt käinud oli kunagine Trehvi pokker. Aga see püsis ka ainult selle pealt, et seal käis ainult üks kindel seltskond. Ja kui lõpuks see suuremaks hakkas minema, siis millegi pärast tuli ka kiire lõpp...

  9. #69

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    lol @ relvastatud rööv, no camoon mehed :D

    jumala loomaed kirju aga normaalseid inimesi on alati rohkem ja vaevalt mõni purjus vana sealt mingit kohvri runni üritab teha, kui see veel kindla inimese käes on....

    pigem tuleks mingid laua reeglid paika panna, et ei tuleks tüli sellest, et mõni valesti showdownile läheb vms ja any miss deal on miss deal jne, et ei oleks mõtetuid vaidlusi.
    Kindlasti paneme paika mingisugused reeglid ja kindlasti peale esimest mängu viib sisse ka mõned muudatused. Asi lihtsalt selles, et ma pole enne nii suure-kaliibrilist mängu (minu jaoks) läbi viinud, nii et paljudki asjad võivad lihtsalt ununeda, mis tuleks kindlasti üle mainida/kinnitada enne mängu. Olen alati avatud headele nõuannetele näiteks läbi PM'ide, kui kellelgi on mõtteid, kuidas saaks antud mängu paremaks ja ka näiteks turvalisemaks kõigi jaoks muuta. Aga hetkel lähtun ise vaatepunktist, et vaatame esimese mängu ära ja eks siis kindlasti paistab, mida, kui palju ja kuidas tuleks parandada.

    Turvalisuse all ei pidanud meeles röövastatud röövi.

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Sellised mängud on targem teha kinnised. Mängima saab ainult kellegi ''vana olija'' soovitusel ja vastutusel. Igasugu lambikatid tänavalt on ju toredad rahakotid, kuid samapalju kui nad raha toovad, toovad nad ka probleeme.
    Väga hea plaan, kindlasti võtan selle arvesse ja usun, et sellise asja võib täitsa ellu viia. Selle punkti tarvis on aga esmalt vaja välja selgitada nö. vanad olijad.

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    Olen ka skeptiline selliste ürituste suhtes. Plaan on ilus ja hea ja kindlasti ei taha ma seda maha teha, aga ettevaatlik peaks olema. Varem või hiljem saab keegi vastu pead ja siis on politseid ja asjad ja probleeme rohkem kui rubla eest. Siin foorumiski on neid juhtumeid juba mitmeid kajastatud, Kajamehe lugu, Keiss vist on tunda saanud, Tartu piljardiklubis oli mingi teema. Krt isegi Tartu olympicus antakse otse kaamerate all tooliga vastu pead kui järjekordne kuupalk on cashis ära kaotatud.
    Ainukene selline mäng mis on pikalt pikalt käinud oli kunagine Trehvi pokker. Aga see püsis ka ainult selle pealt, et seal käis ainult üks kindel seltskond. Ja kui lõpuks see suuremaks hakkas minema, siis millegi pärast tuli ka kiire lõpp...
    Kindlasti tasub pigem karta, kui kahetseda. Ma usun, et janek174 poolt välja pakutud lahendus lapiks siinkohal kinni üsnagi mitmed sellised rumalad olukorrad, kus lauda peaks sattuma täiesti võõras tundmatu isik.
    Pean tunnistama, et ei ole üldsegi kursis nende untsu läinud mängudega, mis oma postituses välja tõid. Kui kuskil on mõni suurem arutelu/ajalugu nende kohta (näiteks mõni foorumi teema) ja ei ole palju küsitud, siis oleks väga tänulik, kui keegi tooks need teemad siinkohal välja. Näiteks saadaks mulle need lingid PM'ile. Ei ole ise suurem asi foorumis-surfaja otsimise kohapealt.

    *

    Mis arvaks muidu foorumirahvas sellest, kui enne igat nö. cashgame'i postitaks registreeritud kasutajanimed iganädalasse teemasse? Nii oleks inimestel enne mängule tulekut hea ülevaade sellest, kes on kohal ja kui palju on kohal. Inimesed, kes ennast läbi foorumi, läbi e-maili või mis iganes muul moel pole registreerinud läbi minu, lihtsalt lauda istuda ei saa.
    Sõbrad on otseloomulikult teretulnud, neid märgistaks lihtsalt nõnda:

    Mihkel +2
    Taavi
    Ants +1

    (Nimed on puhtjuhuslikud)

    Ootan vastukaja! :)

  10. #70
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Ainukene selline mäng mis on pikalt pikalt käinud oli kunagine Trehvi pokker...
    Olid kuldsed ajad...

  11. #71

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Nii, aeg oleks siis väljakuulutada esimene mäng. Lubasin seda küll eile teha, kuid kahjuks ei jõudnud eile arvuti taha.

    Esimene mäng toimuks siis 11. detsember 2010 algusega kell 16:00 Kamikaze pubis. Mänguks oleks siis No Limit Holdem 2/4 eek blindidega. Miinimum buy in 50bb, maximum 250bb. Et osaleda, siis palun saata email, PM või siis anda teemas märku enda tulekust. Kõik osalejad kirjutan listi vormis siia postitusse. Kui teiega tuleb keegi kaasa, siis palun märkida enda nimi + arv (olenevalt mitu tuleb). Kui olete ennast juba kirja pannud, siis palun ka kohale tulla.

  12. #72

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Mul enda poolt tuleb tõenäoliselt 2 sõpra, ma ei tea, kas neil siin user'id on. Aga panen nad kirja alles siis, kui nad on oma jah sõna kindlalt öelnud.

  13. #73
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Palju homme siis rahvast tulemas? Kl 17.15 paiku hakkab turna mustamäel, nii et vb astuks enne läbi ja teeks tunnikese cashi.

  14. #74

    Re: Kamikaze pub'pokker

    päris huvitav, söögile paneks hindeks 5/10 st pokkerile 0/10 tuleks teinekordki kujutletavat pokkerit mängima

  15. #75
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas pwndre Vaata postitust
    päris huvitav, söögile paneks hindeks 5/10 st pokkerile 0/10 tuleks teinekordki kujutletavat pokkerit mängima
    Mis mõttes? Jäi üldse ära? Räägi lähemalt

  16. #76
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Kamikaze pub'pokker

    No mina , pwndre, fyte ja ta sõber olime seal, chipe või kedagi teist polnud
    Tubli korraldus kamipokker :) .

  17. #77

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
    Nii, aeg oleks siis väljakuulutada esimene mäng. Lubasin seda küll eile teha, kuid kahjuks ei jõudnud eile arvuti taha.

    Esimene mäng toimuks siis 11. detsember 2010 algusega kell 16:00 ET Kamikaze pubis.
    FYP

  18. #78
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Kamikaze pub'pokker


  19. #79
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Eelmine postitaja oleks võinud asja korraldada, kasutajanimi oleks ideaalne :)

  20. #80

    Re: Kamikaze pub'pokker

    urod

Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES