Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 6 EsimeneEsimene ... 3456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 106
  1. #81
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Kuna see pubi asus 5mindi kaugusel autoga sõites, siis aega eriti palju raisku ei läinud õnneks, aga kui oleks näiteks spetsiaalselt tulnud kusagilt kaugemalt kohale, et pelada ning mitte kedagi pole, siis oleks reaalselt tilti läinud küll ..

  2. #82
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Kamikaze pub'pokker

    hea et ta kohvrite eest ette veel väikest rake ei küsinud :)

  3. #83
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Kamikaze pub'pokker

    scammimine on tõusnud uuele tasemele PP foorumis :)

  4. #84

    Re: Kamikaze pub'pokker

    kustutatud
    Viimati muudetud con poolt : 14.12.10 at 11:05

  5. #85

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Kas te inimesed teete nalja v? Ma ütlesin mitu korda, et teada anda enda tulekust. Oli reede käes, mitte ükski hing polnud teada andnud enda tulekust. Mis mängust siin siis veel enam rääkida? Chipid ostsin ära, vedelevad kodus aknalaual.

    Kui te mängida tahate, siis andke teada ja mäng toimub. Ei ole raske foorumis kirjutada, et keegi kohale ka tuleb. Pole mingit huvi seal üksinda passida.

    Mis kuradi Scam? Erilised paravennad on koos siin, mis kuradi scammist te räägite? Ma tegin kõik ettevalmistused ja nägin vaeva, panin oma raha alla ja ostsin chipid jne ja kui aeg käes, siis mitte ükski hing ei näitanud huvi välja. Ja mõnel on siin veel ülbust ülegi.

    EDIT: Vabandan, üks mängija andis teada, et tuleb sõbraga ja kirjutas sellest reedel kell 22 õhtul. Sinu ja su sõbra ees vabandan siiralt, et ei teavitanud mängu mitte-toimumisest. Märkasin seda kirja alles praegu. Uus foorum ei aita eriti kaasa. Vabandan!
    Viimati muudetud kamipokker poolt : 14.12.10 at 10:38

  6. #86

    Re: Kamikaze pub'pokker

    sel juhul võiksid ette teatada kui üritus ära jääb, nii lõunaks vms.
    aga saan sinust hästi aru ja võtan oma sõnad tagasi. vabandan liiga kiirete järelduste eest. jäi mulje, et kadusid kuskile üldse ära kuna mõned päevad olid juba möödas.

    üldiselt huvi peaks olema, esimene kord tuli ca 20 inimest. kui tahad veel korraldada siis pane suurelt teema pealkirja see, et asi käib nimekirja alusel ja kuupäev. peab puust ja punaseks tegema.
    Viimati muudetud con poolt : 14.12.10 at 11:16

  7. #87
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Mind ajaks hoopis korraldajana tilti, kui osalejad teada ei anna voi k2ivad nagu jumal juhatab, kui ise mollad, rahastad jne. Alguseks on vaja saada siiski kindlat kriitilist massi
    aga jh foorumis oleks voinud teada anda et j22b 2ra.

  8. #88

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Oleksin võinud muidugi ühe postituse teemasse teha, poleks raske olnud. Ei mõelnud selle peale tol hetkel, kuna ei osanud aimata, et inimesed siiski teadaandmata kohale ilmuvad. Kui inimestel oleks huvi mängida, siis võiks minu poolest see laupäev või pühapäev mängu korraldada. Mis arvate? Seekord siis, kui inimesed huvi välja ei näita paneks teemasse ka teate mängu mitte-toimumisest.
    Lisasin ka teemasse (1. postitus) informatsiooni SUURELT JA PUNASELT, kuidas registreerida ennast ja oma sõpru mängule.

    Vabandan veelkord nende ees, kes eelmine laupäev kohale tulid.
    Viimati muudetud kamipokker poolt : 14.12.10 at 11:49

  9. #89

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Panen siis lihtsalt ühe kuupäeva paika, kui inimesed on huvitatud, siis mängime, kui ei ole huvitatud, siis ei mängi. Ajaks ja kohaks oleks pühapäev 19.12.2010 ja paigaks endiselt Kamikaze pubi. Kõik reeglid ja muu informatsioon on sama. Alustaks 16:00. Endast ja oma sõpradest teada anda formaadis: [oma kasutajanimi + sõprade arv]. Teada anda hiljemalt 24h enne mängu algust.
    Viimati muudetud kamipokker poolt : 14.12.10 at 11:57

  10. #90
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

    Lisasin ka pealkirja väikese teavituse.

  11. #91

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
    Kas te inimesed teete nalja v? Ma ütlesin mitu korda, et teada anda enda tulekust. Oli reede käes, mitte ükski hing polnud teada andnud enda tulekust. Mis mängust siin siis veel enam rääkida? Chipid ostsin ära, vedelevad kodus aknalaual.

    Kui te mängida tahate, siis andke teada ja mäng toimub. Ei ole raske foorumis kirjutada, et keegi kohale ka tuleb. Pole mingit huvi seal üksinda passida.

    Mis kuradi Scam? Erilised paravennad on koos siin, mis kuradi scammist te räägite? Ma tegin kõik ettevalmistused ja nägin vaeva, panin oma raha alla ja ostsin chipid jne ja kui aeg käes, siis mitte ükski hing ei näitanud huvi välja. Ja mõnel on siin veel ülbust ülegi.

    EDIT: Vabandan, üks mängija andis teada, et tuleb sõbraga ja kirjutas sellest reedel kell 22 õhtul. Sinu ja su sõbra ees vabandan siiralt, et ei teavitanud mängu mitte-toimumisest. Märkasin seda kirja alles praegu. Uus foorum ei aita eriti kaasa. Vabandan!
    Sellise teksti peale tuleks ma isegi Hiiumaalt kohale!

  12. #92
    Jube Noob Kasutaja sip3lgas avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    157

    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

    krt , siin ikka loed on ikka päris fail üritus ma vaatan :D
    Sorry , aga no tõeliselt , sõna REIK . see peletab inimesi :D 20nest inimesest 5 on normaalsed , et mis see 20 krooni maksta on :D
    Saad sa aru kami , korraldad asja niigi eba seaduslikult jne ja küsid veel reiki khm .
    Mai tea , mina korraldasin khm pikemat aega ja selle aja jooksul 1he päeva võtsin ja siis lõpetasin khm ära selle teema . Reigi teema nagu :D
    Mai tea minu cash game on väga noobel värk iseenesest aga on olnud vägagi mõngi probleem khm jne . aga muidu jumala ok .
    Enda oma löön khm käima uuesti ja tleb vägagi korralikud üritused .

  13. #93
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

    Parim on see et tahetakse reiki , aga kohale ei suvatseta ilmuda :) . Et järgmine kord anname rake baaridaami käte? :) .

  14. #94

    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

    Ühesõnaga, mida iganes. Ma üritasin orgunnida normaalset cashgame'i, enam-vähem nii, nagu ma oleks soovinud, et keegi teine hea inimene korraldaks ja ma ei peaks muud tegema, kui võtma oma rahakoti kaasa ja tulema kamikaze pubisse iga nädalavahetus oma lemmik mängu mängima. Nagu ma praeguseks olen aru saanud, siis ei ole mõtet. Kogu selle foorumi teema jooksul olen ma kohtanud siin paari normaalset inimest, kes ei käitu nagu mingi ajutud netihero'd.
    Inimesed, ma saan aru, et teie elud on rasked, aga üritage natuke vähem vinguda. Vingutakse idiootsete asjade peale ja seda pidevalt. Ma ei saa aru, selle foorumi "rahvastikust" oleks nagu enamus inimesi alles põhikooli eas oma vaimse arenguga?

    Loodan, et olete rahul oma saavutatud tulemustega. Need inimesed, kes suhtusid plaani positiivselt ja hästi ja üritasid ka aidata, tänud teile. Väga tore oli kogu selle koguneva pasa sees ka vahelduseks midagi positiivset lugeda, eks te teate ise ka, kellele see suunatud oli. Vabandan, aga nii ei saa midagi korraldada, kui enamus siinsetest inimestest tahab lihtsalt pritsida mingit negatiivset iba.

    con, kui peaksid kunagi veel cashgame'i korraldama, siis võid mulle ka PM'i saata. Tuleks ja mängiks hea meelega tiba pokkerit ja tahaks lihtsalt huvipärast näha, millised inimesed nende huvitavate avataride ja username'ide taga peituvad.

    Over and out, olge tublid. Ja tõesti, oli väga fail üritus.

    (Need, kes veel aru ei saanud, siis igaks juhuks mainin ära - MÄNG EI TOIMU)

    Palun teema lukustada.

  15. #95
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

    Tsitaat Algselt postitas sip3lgas Vaata postitust
    krt , siin ikka loed on ikka päris fail üritus ma vaatan :D
    Sorry , aga no tõeliselt , sõna REIK . see peletab inimesi :D 20nest inimesest 5 on normaalsed , et mis see 20 krooni maksta on :D
    Saad sa aru kami , korraldad asja niigi eba seaduslikult jne ja küsid veel reiki khm .
    Mai tea , mina korraldasin khm pikemat aega ja selle aja jooksul 1he päeva võtsin ja siis lõpetasin khm ära selle teema . Reigi teema nagu :D
    Mai tea minu cash game on väga noobel värk iseenesest aga on olnud vägagi mõngi probleem khm jne . aga muidu jumala ok .
    Enda oma löön khm käima uuesti ja tleb vägagi korralikud üritused .
    köhasiirup, meibi?

  16. #96

    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    köhasiirup, meibi?
    Hahahhaha, hea :D Väga weird oli lugeda küll seda teksti...

  17. #97
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Kamikaze pub'pokker, palun lukku

    kuule sa ikka korraldasid järelikult seda sitalt et midagi välja ei tulnud nagu mida sa siis lambist sõimad foorumlasi. oli mingi aeg sul välja pakutud inimeesed ilmusid kohale ja sa lasid ule nad noh. mida sa mõtled et tahab keegi siis nii cashi mängimas käia ve. ja mingi reik kah kuskil õllemängul ka. unreal. piider

  18. #98

    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Hahahhaha, hea :D Väga weird oli lugeda küll seda teksti...
    +1

  19. #99
    Jube Noob Kasutaja sip3lgas avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    157

    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    köhasiirup, meibi?
    hmmm , ebareaalne . seda teksti kirjutades ei mõelnud väga eelnevale tekstile . Mai tea , muud moodi ei oskanud nokkida et siis pidi aasta pirni maha ikka panema ?
    Köhasiirup ? WTF ? ...

  20. #100

    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

    Tsitaat Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
    Ühesõnaga, mida iganes. Ma üritasin orgunnida normaalset cashgame'i, enam-vähem nii, nagu ma oleks soovinud, et keegi teine hea inimene korraldaks ja ma ei peaks muud tegema, kui võtma oma rahakoti kaasa ja tulema kamikaze pubisse iga nädalavahetus oma lemmik mängu mängima. Nagu ma praeguseks olen aru saanud, siis ei ole mõtet. Kogu selle foorumi teema jooksul olen ma kohtanud siin paari normaalset inimest, kes ei käitu nagu mingi ajutud netihero'd.
    Inimesed, ma saan aru, et teie elud on rasked, aga üritage natuke vähem vinguda. Vingutakse idiootsete asjade peale ja seda pidevalt. Ma ei saa aru, selle foorumi "rahvastikust" oleks nagu enamus inimesi alles põhikooli eas oma vaimse arenguga?

    Loodan, et olete rahul oma saavutatud tulemustega. Need inimesed, kes suhtusid plaani positiivselt ja hästi ja üritasid ka aidata, tänud teile. Väga tore oli kogu selle koguneva pasa sees ka vahelduseks midagi positiivset lugeda, eks te teate ise ka, kellele see suunatud oli. Vabandan, aga nii ei saa midagi korraldada, kui enamus siinsetest inimestest tahab lihtsalt pritsida mingit negatiivset iba.

    con, kui peaksid kunagi veel cashgame'i korraldama, siis võid mulle ka PM'i saata. Tuleks ja mängiks hea meelega tiba pokkerit ja tahaks lihtsalt huvipärast näha, millised inimesed nende huvitavate avataride ja username'ide taga peituvad.

    Over and out, olge tublid. Ja tõesti, oli väga fail üritus.

    (Need, kes veel aru ei saanud, siis igaks juhuks mainin ära - MÄNG EI TOIMU)

    Palun teema lukustada.
    kõrvaltvaatajana tekib tõesti küsimus, et mida siin möliseda on?! oli ju kirjas, et ette teatada tulekust.. saan aru, et ei pannud tähele ja nüüd tähendab see seda, et keegi ei taha enam minna ja kõik teevad maha, et lasi üle. siin ei ole ju midagi ega kedagi üle lasta, kui inimene ise tahab mängida ning oleks kindlasti kohal olnud, kui keegi teada oleks andnud. inimene omast ajast sebis chipid ja koha, ma ei tea küll kui suur see rake on, aga seegi on täiesti ok ju.. nõmmel sama pauk ja keegi ei mölise ega tee maha, seal küll oma diiler. isegi oleks võibolla läbi astunud mõnikord, kahju et heatahtlik inimene kohe ***** saadetakse ühe apsu pärast. ja rake peaks olema mini-minimaalne, eriti kui pole diilerit? võiks sellest väiksest feilist veits mööda vaadata ning anda uue võimaluse kuna väga võimalik on see, et sündimas üks väga mahe koht mängimiseks. gl!

Lehekülg 5, kokku 6 EsimeneEsimene ... 3456 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES