Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 106

Hübriidvaade

  1. #1

    Kamikaze pub'pokker, palun lukku

    ..
    Viimati muudetud kamipokker poolt : 16.12.10 at 09:16

  2. #2
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Kamikaze pub'pokker

    rake?

  3. #3

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    rake?
    Sellest räägib lähemalt juba e-maili või PM'i vahendusel.

  4. #4
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Kamikaze pub'pokker

    imo avalikusta see - inimesed tahavad teada, palju nad maksma peavad.

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kamikaze pub'pokker

    pane mulle ka siis PM

  6. #6
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    67

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Sooviks ka siis PM..

  7. #7

    Re: Kamikaze pub'pokker

    PM pls

  8. #8

    Re: Kamikaze pub'pokker

    miks peaks rake suurust PM'ima? absurd ju...

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kamikaze pub'pokker

    rake avalikuks! Ja kuidas on capitud? ja kas "no flop, no drop" kehtib? jne

    Eeldusel, et on rake, siis on ka ju diiler?

  10. #10

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    rake avalikuks! Ja kuidas on capitud? ja kas "no flop, no drop" kehtib? jne

    Eeldusel, et on rake, siis on ka ju diiler?
    Nagu ma juba vastanud olen, ei ole diilereid. Ma ei ürita mingit kasiinot püsti panna. Mille eest peaksin ma diileritele maksma? Selle hädise reigi eest? Pole mõtet nõnda rumalaid küsimusi esitada. Pigem tasuks mõelda selle peale, et mängimiseks ei piisa ainult lauda istumiseks. Vaja on ka chippe ja kaarte, mille ma oma raha eest soetan.

    Minu eesmärgiks ei ole teenida mingit kasumit selle mängu korraldamisega. Minu eesmärgiks on pakkuda võimalust saada kokku ja mängida mõnusalt kaarte, mida ma ka ise soovin teha. Lihtsalt viimasel ajal on minu silmis vähe regulaarselt toimuvaid mõnusaid mänge, selliste nö. madalate panustega. See on eesmärgiks. Kui keegi on niivõrd kade, et ei raatsi selle minimaalse reik'i pärast tulla, siis ärgu tulgu. Ma ei käsi ju kedagi, lihtsalt pakun välja võimaluse saada kokku ja mängida. Nii lihtne see ongi.

    Sorri, kui keegi tunneb ennast sellest postitusest puudutatuna, see ei olnud mu eesmärgiks. Rohkem sel teemal sõna ei võta ja mingit vaidlust ma siin teemas ei plaani aretada. Suhtugem positiivselt palun, aitäh.

    Lugupidamisega,

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
    Nagu ma juba vastanud olen, ei ole diilereid. Ma ei ürita mingit kasiinot püsti panna. Mille eest peaksin ma diileritele maksma? Selle hädise reigi eest? Pole mõtet nõnda rumalaid küsimusi esitada. Pigem tasuks mõelda selle peale, et mängimiseks ei piisa ainult lauda istumiseks. Vaja on ka chippe ja kaarte, mille ma oma raha eest soetan.

    Minu eesmärgiks ei ole teenida mingit kasumit selle mängu korraldamisega. Minu eesmärgiks on pakkuda võimalust saada kokku ja mängida mõnusalt kaarte, mida ma ka ise soovin teha. Lihtsalt viimasel ajal on minu silmis vähe regulaarselt toimuvaid mõnusaid mänge, selliste nö. madalate panustega. See on eesmärgiks. Kui keegi on niivõrd kade, et ei raatsi selle minimaalse reik'i pärast tulla, siis ärgu tulgu. Ma ei käsi ju kedagi, lihtsalt pakun välja võimaluse saada kokku ja mängida. Nii lihtne see ongi.

    Sorri, kui keegi tunneb ennast sellest postitusest puudutatuna, see ei olnud mu eesmärgiks. Rohkem sel teemal sõna ei võta ja mingit vaidlust ma siin teemas ei plaani aretada. Suhtugem positiivselt palun, aitäh.

    Lugupidamisega,
    tundub solid üritus

  12. #12

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    tundub solid üritus
    No oleks pidanud rohkem täpsustama siis neile, kes võib olla täpselt aru ei saanud,

    Sõna ei võta rohkem diilerite ja "miks reik on" teemal. Kui keegi soovib rohkem lisainfot reik'i kohta, siis palun küsida teemas PM'i või saata mulle PM.

    Tegemist on tavalise nö. homegame'ga.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: Kamikaze pub'pokker

    chippe ja kaarte leidub ilmselt väga paljudel inimestel ja nende tasuta laenutamisega ei ole ilmselt kellelgi siin foorumist raskusi. Nii et mille eest maksta reiki, kui isegi diilerit pole?

    Ise oleme kodumängudes tihti kasutanud diilerit ja reigi maksmise oleme teinud südametunnistuse põhiseks: iga poti võtja vaatab ise, palju maksab. Ja blaindide 1/2 juures on diileri keskmiselt 500-600eek õhtu jooksul sisse kasseerinud, mis ei ole minu arvates sugugi "närune".

    Endal ei ole juba ammu enam mingit motivatsiooni osaleda mängudes, kus peab ise kaarte segama. Paljud on nagunii ennast üle joonud või lihtsalt ei oska jagada ja siis on hea, kui keegi hoiab asja kontrolli all.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Kamikaze pub'pokker

    pm

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kamikaze pub'pokker

    kui keegi toob chipsid, kaardid, organiseerib koha, organiseerib mängu, kutsub kohale sharkid ja fishid, siis ei näe probleemi küll tasuda su PM-s olev %.
    tundub suht OK. Targemad muidugi võiksid nüüd välja arvutada, mitme BB-ga tasub sisse osta :)

  16. #16

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants
    chippe ja kaarte leidub ilmselt väga paljudel inimestel ja nende tasuta laenutamisega ei ole ilmselt kellelgi siin foorumist raskusi. Nii et mille eest maksta reiki, kui isegi diilerit pole?

    Ise oleme kodumängudes tihti kasutanud diilerit ja reigi maksmise oleme teinud südametunnistuse põhiseks: iga poti võtja vaatab ise, palju maksab. Ja blaindide 1/2 juures on diileri keskmiselt 500-600eek õhtu jooksul sisse kasseerinud, mis ei ole minu arvates sugugi "närune".

    Endal ei ole juba ammu enam mingit motivatsiooni osaleda mängudes, kus peab ise kaarte segama. Paljud on nagunii ennast üle joonud või lihtsalt ei oska jagada ja siis on hea, kui keegi hoiab asja kontrolli all.
    Plaan on hea. Oleks väga tore, kui võtaksid enda peale sarnase iganädalase cashgame'i korraldamise. Tõenäoliselt jääb see plaan siiski ära, või mis?

    Nagu ma varem juba ütlesin, ma ei sunni kedagi tulema, kellele tingimused ei sobi. Ääretult nõme on küll saada sellist negatiivset vastukaja plaanile. Nii tekib kohe küsimus, kas üldse on mõtet midagi korraldama hakata, kui siinsed inimesed oskavad kõiges vaid halba näha?

    Lisan:

    kaval-ants, kas enne reik'i suurusega tutvuma ei peaks? Sellise reik'ga, nagu mina kehtestasin, ei tule tõenäoliselt küll kuskilt seda 500-600 eeki kokku, mida diilerile anda. Aga elame näeme, kui kõik hakkavad massive rebuy'sid tegema, siis miks mitte kaasata mängu tulevikus ka diiler?
    Viimati muudetud kamipokker poolt : 23.11.10 at 14:00

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
    Plaan on hea. Oleks väga tore, kui võtaksid enda peale sarnase iganädalase cashgame'i korraldamise. Tõenäoliselt jääb see plaan siiski ära, või mis?

    Nagu ma varem juba ütlesin, ma ei sunni kedagi tulema, kellele tingimused ei sobi. Ääretult nõme on küll saada sellist negatiivset vastukaja plaanile. Nii tekib kohe küsimus, kas üldse on mõtet midagi korraldama hakata, kui siinsed inimesed oskavad kõiges vaid halba näha?

    Lisan:

    kaval-ants, kas enne reik'i suurusega tutvuma ei peaks? Sellise reik'ga, nagu mina kehtestasin, ei tule tõenäoliselt küll kuskilt seda 500-600 eeki kokku, mida diilerile anda. Aga elame näeme, kui kõik hakkavad massive rebuy'sid tegema, siis miks mitte kaasata mängu tulevikus ka diiler?
    Loomulikult jääb see plaan minu poolt ära, sest nagu ma mainisin, ei ole mul mingit motivatsiooni mängus ise kaarte segada, purjus mänguritele mängureegelid seletada jm. + rikkaks sellega ei saa, nagu Privadorgi ütles.
    Seetõttu eelistan ise mängimiseks Olympicu või Nõmme pokkeriklubi.

    Ma ei taha su plaani mitte maha teha, vaid pakkuda ideid, kuidas seda ahvatlevemaks teha (vähemalt minu jaoks). 2/4 blindide juures saate ju mingi 500 ikka diilerile kokku... selle nimel, et kord oleks majas ja saad ise mängule keskenuda. Oled sa üldse uurinud, äkki mõni endine töötu diiler/kaarte jagada oskav inimene on nõus veel vähemaga?
    Selliseid kodumänge on terve linn täis (mitte küll regulaarseid)
    Kui midagi juba korraldada, siis võiks ju teha midagi paremini/teistmoodi.

    Pädevad diilerid on kindlasti üks peamisi põhjuseid, miks näiteks Nõmme pokkeriklubi (aga siiski homegame) juba aastaid on regulaarselt tegutsenud.

    Edu!

  18. #18
    STFU
    Guest

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust

    Pädevad diilerid on kindlasti üks peamisi põhjuseid, miks näiteks Nõmme pokkeriklubi (aga siiski homegame) juba aastaid on regulaarselt tegutsenud.
    +1
    :D KÕIK NÕMMELE KOLMAPÄEVAL KELL 9!!!!:D

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Kamikaze pub'pokker

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    Targemad muidugi võiksid nüüd välja arvutada, mitme BB-ga tasub sisse osta :)
    Aga palun! Üldiselt alla 75bb ei tasu sisse osta. 300.- pealt (75bb) maksad sama reiki, mis 600 pealt (150bb). Vasakul teljel siis makstav rake, all sisseostetav summa :) Optimaalset lahendit siin väga pole, kuna tegemist on suht lineaarse asjaga - seega vahemik 400-1000 on "normaalne" :)


  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Kamikaze pub'pokker

    nagu ma sinu postitusest aru saan, siis sa pole ise varem väga sellise asja korraldamisega tegelenud?

Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES