Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
Kui tahad usinalt rake'i saama hakata, pead läbi mõtlema ka süsteemi palju vaja võtta on, et ka diiler leida. Ja selliseid üritusi toimub Tallinnas, kus diilerid on sellistes "pubimängudes" olemas.

Mu mõte oli selles, et kui uurida ja veidi rohkem aega alla panna, siis küll leiab ka diilerid.
Jaa, aga mu eesmärgiks ei ole usinalt rake'i saada. Mu eesmärgiks on võimaldada nii endale kui ka teistele võimalus mängida pokkerit. Ma täitsa usun, et selliseid mänge leidub veel nii siin, kui seal.
Miks ma üldse reik'i lisasin? Et teenida tasa raha, mis ma pean chippide ja kaartide alla panema. Ma ei oskanud arvata ka, millist paanikat see siin tekitada võib, just kui Savisaar oleks võimu haaranud.
Mul pole mingit probleemi ise lauas kaarte diilida mängu käigus, samas poleks mul ka probleemi maksta nõnda madalat rake'i lihtsalt juba sellepärast, et keegi aktiivne inimene viitsib korraldada endale kui ka teistele mängu, isegi, kui kaardid ja chipid oleks juba tasuta olemas.

See selleks. Eks ma detsembri alguses küsin üle, palju inimesi oleks siit muidu huvitatud regulaarsest cashgame'ist, koos selle hirmsa rake'ga. Selle järgi otsustan ka, kas hakkan üldse varustust ostma ja vaeva nägema. Kui ka siis ainult vingumist siit vastu kajastub, siis on üpris selge, et mängu ma korraldama ei hakka. Elame, näeme.

Jõudu seniks