Uut teemat ajendas tegema taaskord üks paras disaster Parki cashi lauas. Olukord ise selline:

- Kahekesi potis
- Vastane pidi riveril kaardid avama. Avas ühe kaardi, teise lükkas täies osas üle joone ilma avamata.
- Mina nõudsin dead handi, sest ühe kaardiga show-downi teha ei saa.
- Diiler (keda ma varem näinud polnud) avas mängija eest teise lehe ja arvas, et pole hullu.
- Kutsusin floori (Jekaterina), viitasin reeglitele ja varasemale praktikale, kus sellised käed on üheselt loetud surnuks. Diiler seletas floorile samal ajal, et mis seal ikka pilli lõhki ajada, nii väike viga ja tema aitas ju show-downi ka ära teha.
- Floor otsustas, et las hand jääb ellu.
- Lõugasin edasi, soovitasin helistada Valerile, kes sarnases olukorras on cashis käe surnuks lugenud. Olen sarnaseid olukordi ka siin foorumis kirjeldanud (AAKKx boardil, kus villain näitab vaid üht K).
- Helistatakse Valerile. Viimane muudab oma arvamust paar korda vestluse käigus, toob välja mingeid naljakaid aspekte (nt mängijad EI OLE all-in, siis on surnud käsi, muul juhul live - reeglites sellist asja pole). Lõpuks ütleb, et ma apelleerin tehnilisele veale vastasmängija poolt ja käsi on elus. 20k+ pot tuleb shippida vastasele.
- Seni kuni ma ise telefonitsi Valeriga vaidlen, on laud ära koristatud, muuhulgas on minu käsi keskele tõmmatud ja diiler on selle teistpidi keeranud kõigile vaatamiseks. Mäng läheb edasi.

Muuhulgas tuleb Valeriga vestluse käigus jutuks, et mis kaarti vastane siis näitas (näitas top paari). Valeri arvab, et see on ju hea kaart küll ja vaevalt, et villain selle muckida tahaks. Küsin, et kui villain oleks näidanud 3-high lehte ja ma oleks selle peale oma käe kiirelt mucki visanud nii, et seda pole võimalik sealt leida, mis siis saaks? Vastust pole.

Kõige nutusem on see, et ma olen samas olukorras olles samadelt inimestelt saanud varasemalt risti vastupidiseid otsuseid. Seekord 'hukutas' mu see, et diiler võttis kohe joone, et temal on õigus ja otsus on tehtud. Samamoodi hakkas ta oma otsust floorile 'müüma'. Minu nõudmise peale, et kirjeldagu olukorda, mitte oma tõlgendust sellest, ei reageeritud. Kui floor poleks teadnud, kumb on diileri ja kumb mängija arvamus, siis oleks otsus võinud olla teistsugune.

Bottom line: Olympicus ei saa loota mitte mingisugustele kirjutatud või kirjutamata reeglitele. Olukordi tõlgendatakse vastavalt personali suvale, mängija näole ja personali meeleolule.