Lihtsalt infoks, et pöördusin Park Olympicu juhi poole ja sain kiirelt vastuse, et olukord vaadatakse kaameratest üle ja antakse mulle järgmise nädala jooksul teada. Eks postitan siis siia edasi, mis olukorrast sai.

Privadorile & Codeccile: Ma ei oleks protestinud ja probleemi tõstatanud, kui reeglid oleks sellised, et lubavad 1 kaartiga show-downi. Paraku olen varasemalt saanud korduvalt kinnitust, et selline asi pole kindlalt lubatud. Olen ise selle vastu eksinud ja hiljem on minu vastu eksitud. Mul on seni olnud kõik põhjused, et kindlalt väita, et see käsi on surnud. Seda võib nii tõlgendada nii reeglitest kui identsetes olukordades tehtud lahenditest samade inimeste poolt.

Küsimus pole ka rahas. Vastasmängija oli igati sümpaatne tegelane ja temaga jätkus sõbralik jutt ka pärast. Ta pakkus mulle ka tõsiselt, et annab kogu mu kaotatud raha tagasi kui otsus tema kasuks tehti. Mida ma mõistagi ei aktsepteerinud, sest asi polnud raha kaotamises või võitmises. Asi on kindlustundes, et kui ma lähen kasiinosse mängima, siis kehtivad samad reeglid objektiivselt kõigile, pidevalt ja eranditeta.