Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 70
  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Uut teemat ajendas tegema taaskord üks paras disaster Parki cashi lauas. Olukord ise selline:

    - Kahekesi potis
    - Vastane pidi riveril kaardid avama. Avas ühe kaardi, teise lükkas täies osas üle joone ilma avamata.
    - Mina nõudsin dead handi, sest ühe kaardiga show-downi teha ei saa.
    - Diiler (keda ma varem näinud polnud) avas mängija eest teise lehe ja arvas, et pole hullu.
    - Kutsusin floori (Jekaterina), viitasin reeglitele ja varasemale praktikale, kus sellised käed on üheselt loetud surnuks. Diiler seletas floorile samal ajal, et mis seal ikka pilli lõhki ajada, nii väike viga ja tema aitas ju show-downi ka ära teha.
    - Floor otsustas, et las hand jääb ellu.
    - Lõugasin edasi, soovitasin helistada Valerile, kes sarnases olukorras on cashis käe surnuks lugenud. Olen sarnaseid olukordi ka siin foorumis kirjeldanud (AAKKx boardil, kus villain näitab vaid üht K).
    - Helistatakse Valerile. Viimane muudab oma arvamust paar korda vestluse käigus, toob välja mingeid naljakaid aspekte (nt mängijad EI OLE all-in, siis on surnud käsi, muul juhul live - reeglites sellist asja pole). Lõpuks ütleb, et ma apelleerin tehnilisele veale vastasmängija poolt ja käsi on elus. 20k+ pot tuleb shippida vastasele.
    - Seni kuni ma ise telefonitsi Valeriga vaidlen, on laud ära koristatud, muuhulgas on minu käsi keskele tõmmatud ja diiler on selle teistpidi keeranud kõigile vaatamiseks. Mäng läheb edasi.

    Muuhulgas tuleb Valeriga vestluse käigus jutuks, et mis kaarti vastane siis näitas (näitas top paari). Valeri arvab, et see on ju hea kaart küll ja vaevalt, et villain selle muckida tahaks. Küsin, et kui villain oleks näidanud 3-high lehte ja ma oleks selle peale oma käe kiirelt mucki visanud nii, et seda pole võimalik sealt leida, mis siis saaks? Vastust pole.

    Kõige nutusem on see, et ma olen samas olukorras olles samadelt inimestelt saanud varasemalt risti vastupidiseid otsuseid. Seekord 'hukutas' mu see, et diiler võttis kohe joone, et temal on õigus ja otsus on tehtud. Samamoodi hakkas ta oma otsust floorile 'müüma'. Minu nõudmise peale, et kirjeldagu olukorda, mitte oma tõlgendust sellest, ei reageeritud. Kui floor poleks teadnud, kumb on diileri ja kumb mängija arvamus, siis oleks otsus võinud olla teistsugune.

    Bottom line: Olympicus ei saa loota mitte mingisugustele kirjutatud või kirjutamata reeglitele. Olukordi tõlgendatakse vastavalt personali suvale, mängija näole ja personali meeleolule.

  2. #2

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Kurb. Lihtsalt kurb.
    Jätkuvalt ei suudeta reegleid kõigile ühtemoodi selgeks teha. Mis mõte on diilereid ja floore üldse koolitada, kui nad käituvad ikkagi nii nagu jumal juhatab.

  3. #3

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Miks üldse külastada Olympicut, kui on teada, et samad, täiesti ajuvabad, probleemid korduvad järjepidevalt ja Olympicu poolt ei tehta pingutusi, et olukorda parandada?
    Viimati muudetud Godspeed_EJ poolt : 25.11.10 at 10:23 Põhjus: typo

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Sest muid kohti ju sisuliselt ei ole. Kahetsusväärne igal juhul. Ma pole veel Parki cashi jõudnud taguma tulla, ja ausalt öeldes väga ei kutsu ka enam.

  5. #5
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    +1

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Arutasin olukorda veel MSN-s ja üht asja ei kirjeldanud vist enne piisavalt selgelt siin:

    - Vastane keeras ühe kaardi ümber ja lükkas siis MÕLEMAD kaardid üle joone. Ühe lahtiselt, teise kinniselt.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Sest muid kohti ju sisuliselt ei ole. Kahetsusväärne igal juhul. Ma pole veel Parki cashi jõudnud taguma tulla, ja ausalt öeldes väga ei kutsu ka enam.
    +1

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Ootame Pajumaa seletust olukorrale :D

    Ammu oleks aeg, et mõni konkurent avaks samuti cashilauad, kus ka reaalselt reegleid jälgitaks. Diileri ebakompetentsusest põhjustatud juhtumi tõttu pole ka ise juba üle kuu Parki suurest vihast läinud...

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Aga kui avad vaid ühe kaardi ilmselgelt kaotaval käel, kas siis on ka dead hand vms? See Kx käsi oli võidukäsi?

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Igal juhul on käsi surnud, kui kaardid lähevad üle joone enne showdowni. Kui showdownil on üle joone lükates vähemalt üks kaart avamata, on samuti käsi surnud.

    Kui kaotaval käel avad ühe kaardi, on käsi samuti surnud. Pigem tehakse seda šõu pärast, näidates, et mul oli ka umbes hea käsi vms. Näiteks kui keegi tõmbab runner runner masti kokku ja sa callid riveril ta all-ini ära oma flopatud top setiga. Sel juhul näitad kurjalt, et ta on üks igavene fish, ning kohane oleks kutsuda vastasmängijat ka "rõvedaks joppariks" :)

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Neil on 1,25 aastat aega et asjad korda teha enne kui ma 21 saan =D .

    rsk. Rõve lugeda lihtsalt ;( .

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Nagu ma saan aru, sul oli norgem kombinatsioon ja yritasid vastase eksimust 2rakasutades 20k poti endale saada?
    Samas ma vihkan kaartidega puterdamist ja ta oleks pidanud selle 20k koolirahaks maksma.
    Teinekord ta siis teab kuda showdowni teha...

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Aga mul on retooriline kysimus?
    Mis siis kui rgeular nt korrektselt peale showdowni poorab kaardid ymber ja yks kaart kogemata lennutades kukub teisele kyljele?
    Kas see on automaatselt dead hand?
    Arvestades veel asjaoluga, et m2ngijal ei olnud kavas trikitada kaartidega vms

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    kui sa avad oma mõlemad kaardid teiselepoole joont, kas see on muckitud käsi?

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Aga kui avad vaid ühe kaardi ilmselgelt kaotaval käel, kas siis on ka dead hand vms? See Kx käsi oli võidukäsi?
    Kui board oli AAKKx ja vastane avas K, siis mina näitasin ka K8 vms ette. Vastane oli oma kaardid üle joone lükanud. Ma ütlesin, et 1 kaardiga show-downi ei tehta ja ship the pot. Diiler ei teadnud, mis teha. Kutsuti Valeri, kes nõustus, et see on dead hand. Kuigi mängija hiljem muidugi avas oma teise kaarti ja üritas splitti saada.

    Seekord siis identne olukord, kus mängija ei suutnud ise mõlemat kaarti avada. Valeri kohtumõistjaks ja risti vastupidine lahend.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    Ootame Pajumaa seletust olukorrale :D

    Ammu oleks aeg, et mõni konkurent avaks samuti cashilauad, kus ka reaalselt reegleid jälgitaks. Diileri ebakompetentsusest põhjustatud juhtumi tõttu pole ka ise juba üle kuu Parki suurest vihast läinud...
    Kahtlen et Pajumaa midagi siin ütleb, see ei ole enam tema rida. Samuti kahtlen et Valeri siia oma kontot hakkaks tegema.

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Muide, kas Valeril on mingid nn kili juured?
    Natuke meenutab n2gu mongoliitseid jooni. Ei kuijuta, et vanemad oleks olnud puhast verd eestlased

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Valeri on ju puhas Eesti nimi kah

    Muidu unreal, ennast sellised jutud eriti mängima ei kutsu

  19. #19

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Kahtlen et Pajumaa midagi siin ütleb, see ei ole enam tema rida. Samuti kahtlen et Valeri siia oma kontot hakkaks tegema.
    siin ei ole midagi õigustavat öelda lihtsalt, see juhtum on hale ja häbiväärne ning proffesionaalsusest on asi kaugel, enne on tõesti mõtekam valida mõni ug mäng kui olympic. seda lugedes läheb närv juba mustaks, oleks ise selle käe kaotanud, siis ei tea mis teeks tõesti..

  20. #20

    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Kogu OC pokkeris tundub kehtivat ainult üks reegel: meil reeglid ei kehti.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES