Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 129
  1. #41
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lisatöö meile, maine alla.
    +1

    Kui midagi selle vastu ette ei võta, siis langeb foorumi reputatsioon ja tulevikus tekib kindlasti neid "scammereid" juurde kuna on juba teada et siin jagatakse heldelt raha.

  2. #42
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    [YOUTUBE]oSbLpQEZP1Y[/YOUTUBE]

  3. #43
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    vb olen mina jälle retarded v mida iganes.. andke sõimu aga vot mina küll selle postituse sisust praegu aru SIIN TEEMAS ei saanud. Loodan et keegi arvad samamoodi

  4. #44
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    hahahhaaaaa

  5. #45

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Ranno
    anna teada,kui see vend on üles leitud...
    teeme kodanikule väikse autosõidu :)

  6. #46

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    vb olen mina jälle retarded v mida iganes.. andke sõimu aga vot mina küll selle postituse sisust praegu aru SIIN TEEMAS ei saanud. Loodan et keegi arvad samamoodi
    Kõige mõistlikum post üldse.

  7. #47
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Ma pole kunagi nendes teemades parastamas käinud, aga ma enam ei suuda lihtsalt.
    HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Ja Ranka, mis sa vaevad oma pead. Kui meil siin on nii palju "ballasid" kellele see mõnisada $ on kommiraha mida suvalisele inimesele esimese küsimise peale anda, siis mis see sinu elu peaks häirima? Las rahvas teeb. Pane lihtsalt sellele foorumi osale hoiatus juurde, et stakemine omal riskil ja never look back.
    Ega lolli ei hoia ja sina, või keegi teine adminnidest, ei peaks sellele oma aega raiskama.
    +1

    midagi ei ole teha kui antakse stake esimese posti userile.

  8. #48

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    +1

    midagi ei ole teha kui antakse stake esimese posti userile.
    see ei muuda fakti,et tegu on vargaga

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    ma olen igasuguse füüsilise vägivalla absoluutne vastane, aga mõnikord ikka tõesti mingi muu asi ei aita. loodan et ahv saab teenitud karistuse.

  10. #50

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Jaan, looda et sa mõne pokkerimängija tugeva rusika otsa ei komista.Meil käed tildis vastu monitori sama tugevaks treenitud nagu stallonel ja chuck norrisel.

  11. #51

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    ma ei ütle hetkel midagi kuna pole 100% kindel, et skämmed aga tõenäosus on suur. Stakesin esimese posti kasutajat kuna oli hea tuju ja tahtsin näha kuidas asi kujuneb:D Nägin nüüd vist ära ja ei higista sellepärast aga tahaks kontakti küll saada Jaaniga.

  12. #52
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Jube rahulikult võtad asja :D.
    Olgu kasvõi steikija big blind 300$,aga raha on raha imo,ning nii ebaausal ja alatul teel seda teenida,et kasutades ära inimeste headust on küll retarded.

  13. #53

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Tsitaat Algselt postitas kip Vaata postitust
    ma ei ütle hetkel midagi kuna pole 100% kindel, et skämmed aga tõenäosus on suur. Stakesin esimese posti kasutajat kuna oli hea tuju ja tahtsin näha kuidas asi kujuneb:D Nägin nüüd vist ära ja ei higista sellepärast aga tahaks kontakti küll saada Jaaniga.
    Aga said mõne dokumendikoopia või midagi?

  14. #54

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    ei saanud.

  15. #55
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    "Sir Pingwin" vastav nimi ka. Mind juba häirib see põhimõte, mida mina/meie peame 300$ nimel tegema või vaeva nägema. Tra vastu hambaid. Võiks olla ntx, et stake teema oleks üldse piiratud teatud postituse arvu kasutajale või kasvõi ranka paneb käsitsi load peale. Muidugi kasutajaid on päris palju. Ei kujuta ette muidugi, lihtsalt mõned mõtted.

  16. #56
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    "Sir Pingwin" vastav nimi ka. Mind juba häirib see põhimõte, mida mina/meie peame 300$ nimel tegema või vaeva nägema. Tra vastu hambaid. Võiks olla ntx, et stake teema oleks üldse piiratud teatud postituse arvu kasutajale või kasvõi ranka paneb käsitsi load peale. Muidugi kasutajaid on päris palju. Ei kujuta ette muidugi, lihtsalt mõned mõtted.
    aga ongi reeglites kirjas ju, et peab olema 500 posti
    ise ei saagi stake küsida, topic pannakse kinni, aga seekord lihtsalt mõni mode andis loa

    vähemalt vanasti oli nii

  17. #57

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Samas poiss detsembris on mänginud küll http://www.officialpokerrankings.com...FED8F.html?t=2
    Tra poiss nii kui rolli kätte sai lendas juba esimese turnana 2.2 rushi rebuy peale. Ja mängind on ta küll, aga diili raames kokku lepitud mänge väga vähe :D
    Aga jah, valus laks.

  18. #58
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Tsitaat Algselt postitas SIR PINGWIN Vaata postitust
    *olen busto 21.a pokkerimängija kes tööle pole läinud ja soov pokkerit mängida on jäänud,aga mida ei ole on Roll...
    *cashis olen donk siiamaani,seda mängu ei ole õppinud ja donkan seal tavaliselt enda turniiri,sng võite maha,et saaks rahus magama minna:D
    *Esimene FullTilt kontole Pandi Ban ja ma ei saa seda kontot lahti,tegin uue.
    *kuna tulemas on jõulud/sünnipäev/uusaasta On väljaminekuid vaja teha palju, aga hetkel on sissetulekud 0
    Sellise venna esimene postitus ja saabki raha. Ei taheta dokumentide koopiaid ega midagi
    Ei midagi isiklikku, kip, aga...
    ( Click to show/hide )

  19. #59

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    ma ju stakesin aint sellepärast, et see ta essa post ja ma ei lootnudki miljoneid teenima hakata selle stake pealt ja ei nuta raha ka taga, kui on läinud. äkki ilmub veel välja ja kui ei ilmu siis gg ja kogulugu. Rohkem lihtsalt nalja ei tee ja stake ühe posti mehi väga lihtne.

  20. #60

    Re: Kasutaja "SIR PINGWIN" võlgu kasutajale "kip" $300

    Ma arvan, et sellise mõtlemisega ei jõua kuhugi. Varsti võtavad need ülelaskjad rohkem raha ära kui suudetakse laudades toota. Ja kui sul rahast kahju ei ole, siis ma ei oska küll midagi öelda.
    Mingid kindlad meetmed tuleks kasutusele võtta. Raha on raha ja lepingut ei ole raske koostada kui seda raha tõesti vaja on. Mingi kuu/kahe/kolme ajaloo väljavõte pokkerisaidilt valgustaks ka palju mis mehega tegu on.

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES