Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 114 EsimeneEsimene ... 2028293031324080 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 2266
  1. #581

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kusjuures lausa väga suur viga on seostada kõrge vererõhk kardioloogidega. Kardioloog+nefroloog on ainuõige lahendus. vahel teevad nad ka koostööd, kuid võib juhtuda, et mõne liiga kõrge egoga spetsialistiga kohtumise tagajärjed on päris julmad.
    Kõrge vererõhk on algselt ikkagi kardioloogi töövaldkond. Üldiselt nad siiski uurivad enne essentsiaalse hüpertensiooni (ehk siis nn. põhjuseta kõrgvererõhktõbi) diagnoosi panemist kõiki võimalikke põhjuseid (eriti noortel inimestel). Selles on sul õigus, et neerudes on kõrge vererõhu põhjus nii mõnelgi korral.
    Keegi siin ütles, et tal on on ülemine rõhk enamasti 145+ mmHg. See tuleb alla saada, vastasel juhul on mõnekümne aasta pärast jamad kaelas. Olen ise näinud inimesi, kes ütlevad, et ntx 160/100 ongi nende "normaalne" vererõhk - see on lollus.
    Ja loomulikult siin palju räägitud piisav füüsiline koormus, õige toitumine (soola vähendamine, lipiidide õige tase veres - sh. kolesterool), päevareziim on väga olulised kõrge vererõhu ärahoidmisel ja ka selle allasaamiseks/tüsistuste ärahoidmiseks).

  2. #582

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Kõrge vererõhk on algselt ikkagi kardioloogi töövaldkond. Üldiselt nad siiski uurivad enne essentsiaalse hüpertensiooni (ehk siis nn. põhjuseta kõrgvererõhktõbi) diagnoosi panemist kõiki võimalikke põhjuseid (eriti noortel inimestel). Selles on sul õigus, et neerudes on kõrge vererõhu põhjus nii mõnelgi korral.
    Keegi siin ütles, et tal on on ülemine rõhk enamasti 145+ mmHg. See tuleb alla saada, vastasel juhul on mõnekümne aasta pärast jamad kaelas. Olen ise näinud inimesi, kes ütlevad, et ntx 160/100 ongi nende "normaalne" vererõhk - see on lollus.
    Ja loomulikult siin palju räägitud piisav füüsiline koormus, õige toitumine (soola vähendamine, lipiidide õige tase veres - sh. kolesterool), päevareziim on väga olulised kõrge vererõhu ärahoidmisel ja ka selle allasaamiseks/tüsistuste ärahoidmiseks).
    Rõõm tõdeda, et sa võtad oma eriala tõsiselt aga ma ei saa jätta küsimast üht lihtsat (test)küsimust. Mis juhtub inimesega, kelle kreatiniini sisaldus veres on 1500> mikromooli/liitris ?

  3. #583
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tra ma ei saa aru....sõbra hotellis võtab süsteemide update euro conversioni tõttu u 4h. Meil sama süsteem aga 2korda suurem hotell.... võtab 72h. Ma olen alati vaadanud, et meil töllakad it-mehed.
    Äkki on teil hoopis töllakad ülemused, kes jooksutavad servereid vanaema 486tel?

    Meil võtab ühe süsteemi üleviimine mõne tunni ja teisel loodetakse mõne päevaga üle viia aga see on eesti mõistes suur süsteem. Adminni-poistel on igatahes uus aasta "lõbus".

  4. #584
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Ärge nüüd it-mehed isiklikult asja võtke. Ma ei imesta, kui ülemustes asi seisneb. Täpseid asjaolusi ma ei tea ja ei räägita, aga 4h-72h vahe tundub täiesti müstifikatsioon wtf . Uue aasta peale mõeldes tuleb üldse **** kurku.

  5. #585

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    IT-meeste asja isiklikult võtmine on suht pädev teema, sest ma ei kujuta majutuse alal ette ühtegi muud valdkonda, kus oma meelepaha palga suhtes samal määral avaldada saaks. Tõsiselt, enamus (kaasa arvatud juhatuse liikmed) ei oska majutuses enamat arvuti sisse ja välja lülitamisest ning konkreetsete programmide kasutamisest.

    PS. ma ise sama võhikb aga ma kujutan ette nägija võimu pimedate kommuunis

  6. #586
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Lightbulb Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ööläbi grindinud ja söönud ka pole eilsest saadik.
    Käisin siis arsti juures hommikul lubade vahetuseks seda tõendit saamas,vererõhk 100/160...sick?
    Mul oli tervisetõendi tegemisel täpselt sama asi. Viimase 10 aasta jooksul ainult 1 korra arsti juures käinud ja millegipärast tõmbas närvi sisse. Kodus mõõtes on siiani iga kord olnud alla 80/120. See oli ainult teisiti, et olin kõhu kõvasti täis söönud just enne minekut. Pärast lugesin muidugi, et vähemalt 3 (soovitavalt 6) tundi tuleb enne söömata olla.

  7. #587

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Rõõm tõdeda, et sa võtad oma eriala tõsiselt aga ma ei saa jätta küsimast üht lihtsat (test)küsimust. Mis juhtub inimesega, kelle kreatiniini sisaldus veres on 1500> mikromooli/liitris ?
    Ei saa aru, mida sa täpselt teada tahad. See 1500 mikromooli/L ei tee inimesele iseenesest midagi. Küll aga näitab see kreatiniini eemaldamise häiret. Ehk siis näitab see rasket glomerulaarfiltratsiooni häiret (neerupuudulikkust).

    Kas oled nefroloog või miks just see eriala nii huvitab ?
    Viimati muudetud Kosmonaut poolt : 08.12.10 at 19:02

  8. #588

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Ei saa aru, mida sa täpselt teada tahad. See 1500 mikromooli/L ei tee inimesele iseenesest midagi. Küll aga näitab see kreatiniini eemaldamise häiret (või üliaktiivset vabanemist lihastest). Ehk siis näitab see glomerulaarfiltratsiooni häiret (neerupuudulikkust).

    Kas oled nefroloog või miks just see eriala nii huvitab ?

    Ma huvi pärast küsisin, samas ka tore tõdeda, et ka 10+ korda normaalsest kõrgem näit ei tee inimesele mitte midagi.

  9. #589

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Ehk räägid siis, mis see kreatiniin organismile teeb. Ma ei väitnud, et see inimene terve on. Suure tõenäosusega on tal vaja neeruasendusravi.

  10. #590

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    limpfold

  11. #591
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Timpz Vaata postitust
    miks ptr mind ei tracki?
    mind ka ei tracki :)

  12. #592
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    ( Click to show/hide )


    Ilusti motiveeriv asi (Y)

  13. #593

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    im getting money eeoooooooo

  14. #594

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Ehk räägid siis, mis see kreatiniin organismile teeb. Ma ei väitnud, et see inimene terve on. Suure tõenäosusega on tal vaja neeruasendusravi.
    Pikemaajaliste 1500> mikromooli/liitris osas rääkijaid on kajuks vägagi vähe, sest surnuna on raske rääkida.

    Kas sa ikka põhipondist aru saad, mida ja miks sa õpid ? Üks asi on õppida mingit majandusega seonduvat teemat, kuna see on fun ja hoopis teine asi meditsiini.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 08.12.10 at 19:57

  15. #595

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Kõik on nii targad, niiiiiiii targad

  16. #596

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Pikemaajaliste 1500> mikromooli/liitris osas rääkijaid on kajuks vägagi vähe, sest surnuna on raske rääkida.
    Ma ei ütleks, et patsient kindlasti surnud on. Kui ma õigesti mäletan, olid nii mõnelgi patsiendil haiglasse saabudes taolised kreatiniini tasemed.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kas sa ikka põhipondist aru saad, mida ja miks sa õpid ? Üks asi on õppida mingit majandusega seonduvat teemat, kuna see on fun ja hoopis teine asi meditsiini.
    Enda arust saan, aga ei saa sinu mõttest praegu aru ?
    Viimati muudetud Kosmonaut poolt : 08.12.10 at 20:43

  17. #597
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kõik on nii targad, niiiiiiii targad
    Intelligendid noh, vaja pööblite ees bragida

  18. #598
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    kui keegi teab kes või kus Tartus teeks fotost joonistuse võiks siinkohal infot jagada. Pildil oleks loomulikult inimene. Kui mõni pokkeripro on andekas siis tahaks portfooliot näha ning äkki saaks kaubale.

  19. #599
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ärge nüüd it-mehed isiklikult asja võtke. Ma ei imesta, kui ülemustes asi seisneb. Täpseid asjaolusi ma ei tea ja ei räägita, aga 4h-72h vahe tundub täiesti müstifikatsioon wtf . Uue aasta peale mõeldes tuleb üldse **** kurku.
    Nüüd mõeldes tunduvad 72h mehed kõvemad tegijad. Kui suudad sarnase töö eest oluliselt suurema summa küsida siis way to go

  20. #600
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    ega kellegil etanker, m4l, tmp, esmu kutset pole?
    Kui on siis PM

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES