Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 114 EsimeneEsimene ... 1151596061626371111 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 2266
  1. #1201
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    tulu mõiste või selgitus http://www.maksumaksjad.ee/modules/s...php?itemid=167

    Kole vana link :)

  2. #1202
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    ehk siis.. annan rankale 1000 eeki.. ta peab maksma MTAle tulumaksu sealt? ja kui maksab v6la tagasi siis ma maksan j2lle?

  3. #1203
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    ehk siis.. annan rankale 1000 eeki.. ta peab maksma MTAle tulumaksu sealt? ja kui maksab v6la tagasi siis ma maksan j2lle?
    Keegi ei kontrolli seda ju ja kui sa annad 1000 ja ta maksab 1000 tagasi keegi ei saanud tulu ju.

  4. #1204

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tulu tõestamine on ikka tulu saaja ülesanne, mitte EMTA. Samas igast naljasummasi ei hakka keegi kontrollima, kui just random kontrolli aluseks ei satu või keegi sind tanki ei pane (mis pidi olema Eestis tavaline nähtus).
    Samas on EMTA tegevus teinekord pehmelt öeldes arusaamatu, nii et ega see väga suur üllatus ei ole, kui lobby töö tulemusena hakatakse kellegi ajusi läbi seksima.
    Vt ka: Vadim Šamrai, kütuseaktsiis jne.

  5. #1205

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Hetkel ma ei leia aga just oli artikkel, et Vadim Šamrai pääses vabadusee, kuid 33 milli on kadunud nagu tina tuhka ja vangis istus mees nati üle aasta. Huvitav, kaua istuks vangis tüüp, kes jääb vahele korterivargustega 330k ulatuses ?

  6. #1206
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    No kui juuksekarva lõhki ajama hakkate, ehk siis võtaks need kõik jubedad ja hirmsad illegaalsed hasartmängu urkad teie rakeback pakkumise lehelt maha. Imo pole üldse sünnis ETPF liikmele siin teisi kaasmaalasi kuritegevusele meelitada.

    See tekst, mida siin aetakse peaegu, on sama hüpokraatiline kui hipi marsiks terve õhtu ja öö sildiga "Make love, not war!" ja siis hommikul läheks relvatehassesse tööle automaate kokku panema.

  7. #1207
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kus FTP asub?
    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kahnawake, Kanada
    Niimoodi puusalt tulistadki v? Kahnawake Gaming Commissionil pole FTP-ga hetkel midagi pistmist.FTP asub aadressil Inchalla, Le Val, Alderney, Channel Islands, GY9 3UL.Mis peaks minu arvates asuma kuskil inglismaa ja prantsusmaa vahel.Ja kontrollib FTP tegevust Alderney Gambling Control Commission.

  8. #1208
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kui raha liiga palju on, siis võib tõesti minna.
    Well, depends.
    Kas sa lähed Egoisti sööma selleks, et kõhtu täita või emotsiooni saama?

    Kõrini nendest 75 eeki lõikus mutikestest. Kammivad nii, et pool peanahka tuleb kaasa. Pidevalt on eest nagu nagu oleksid valmis sind habemeajamisnoaga kõri läbi tõmbama. Raadio Elmar karjub salongis ja oh jumal kui esimest korda mu juukseid näevad. "Nii paksud juuksed! Kõik naised on vist kadedad? Nii noor mees ja juuksed hallid juba!" fck that!

    Istud valges ja mõnusas salongis. Muusikaks on üldiselt viisakas house või luquid dnb. Pea pesemine on standard, jne.
    Eks maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse :D

  9. #1209
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Hetkel ma ei leia aga just oli artikkel, et Vadim Šamrai pääses vabadusee, kuid 33 milli on kadunud nagu tina tuhka ja vangis istus mees nati üle aasta. Huvitav, kaua istuks vangis tüüp, kes jääb vahele korterivargustega 330k ulatuses ?
    http://uudised.err.ee/index.php?06220674

  10. #1210
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    kas rankalt mitte ei küsitud, kui ta korterit ostis?
    Korteri ma ostsin siis kui uus seadus oli jõustunud (selle aasta jaanuari lõpus või veebruari alguses oli tehing). Pangas pidin andma aru, kust raha tuli ja kui panin, et PokerStarsist siis käis tädi tagatoas ära ja ütles, et see sobib küll. Pangas tuleb alati aru anda kust raha tuli kui summa ületas X eeki. Vist oli 100k see summa.

    Siis kodanikuportaalis peaks nägema ka ära päringud, mis su kontole on tehtud ja kes tegi. Ei ole kindel, kas praegu veel näeb aga kunagi nägi ja mu kontole oldi tehtud kolm päringut. Üks oli tollal kui pangalaenu võtsin, teine oli ka miski Y päring, millest olin teadlik (vist oli miski telefoni vms. leping) ja kolmas oli küsimärgiga.

    Seega olge ettevaatlikud ja kunagi kindlasti esimene näidispoomine tehakse ära.

  11. #1211
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Niimoodi puusalt tulistadki v? Kahnawake Gaming Commissionil pole FTP-ga hetkel midagi pistmist.FTP asub aadressil Inchalla, Le Val, Alderney, Channel Islands, GY9 3UL.Mis peaks minu arvates asuma kuskil inglismaa ja prantsusmaa vahel.Ja kontrollib FTP tegevust Alderney Gambling Control Commission.
    Ah, et mitte mingit pistmist pole? Paned ka puusalt v? Full Tilt Poker is licensed by the Kahnawake Gaming Commission and in the United Kingdom by the Alderney Gambling Control Commission

  12. #1212

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Well, depends.
    Kas sa lähed Egoisti sööma selleks, et kõhtu täita või emotsiooni saama?

    Kõrini nendest 75 eeki lõikus mutikestest. Kammivad nii, et pool peanahka tuleb kaasa. Pidevalt on eest nagu nagu oleksid valmis sind habemeajamisnoaga kõri läbi tõmbama. Raadio Elmar karjub salongis ja oh jumal kui esimest korda mu juukseid näevad. "Nii paksud juuksed! Kõik naised on vist kadedad? Nii noor mees ja juuksed hallid juba!" fck that!

    Istud valges ja mõnusas salongis. Muusikaks on üldiselt viisakas house või luquid dnb. Pea pesemine on standard, jne.
    Eks maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse :D
    75 eeki lõikus mutikesed teevad reeglina oma tööd sama hästi või paremini, kui 300+ eeki beibed. Eks inimestele ikka meeldib pugemise eest extra maksta aga 4x kõrgem hind on juba liigne egotripp.

    Ma tõesti arvan, et kui mul oleks mat. võimalus kasvõi 4x päevas Egoistis süüa valiks ma pigem siiski söömisnaudingu vs. max. arve ja teenindusnaudingu.

  13. #1213
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    suht nõus Kucoga. Kunagi üliõpilasena oli standard 40 kulline lõikus (10a tagasi). Nyyd käin ühe juuksuri juures, selline keskmine salong, hind 150.- ma happy igatahes.

  14. #1214
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Neli tõsiseltvõetavat majandusteadlast (MIT, Carnegie Melloni ja Chicago ülikoolidest) viisid läbi eksperimendi Indias. 87 inimest jagati kolme gruppi ning paluti neil mängida erinevaid mänge – visata palliga täpsust, lahendada puslesid, jätte meelde numbreid jne. Esimesele grupile lubati lahenduse eest 4 ruupiat (u 6 krooni ehk päevapalk seal piirkonnas), teise grupile 40 ruupiat (u kahe nädala palk) ning kolmandale grupile 400 ruupiat (ligi 5 kuu palk). Ja tulemused? Keskmise grupi inimese ei teinud oluliselt paremat tulemust esimesest grupist. Ja kolmas grupp? Seal olid tulemused kõige viletsamad. Kaheksal juhul üheksast said kõrgemat boonust lubatud inimesed kõige kehvemad tulemused, ütlesid teadlased.

    kallim != parem alati. Võib leida ka väga noobli lõikuskoha väiksema raha eest.

  15. #1215
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    No kui juuksekarva lõhki ajama hakkate, ehk siis võtaks need kõik jubedad ja hirmsad illegaalsed hasartmängu urkad teie rakeback pakkumise lehelt maha. Imo pole üldse sünnis ETPF liikmele siin teisi kaasmaalasi kuritegevusele meelitada.

    See tekst, mida siin aetakse peaegu, on sama hüpokraatiline kui hipi marsiks terve õhtu ja öö sildiga "Make love, not war!" ja siis hommikul läheks relvatehassesse tööle automaate kokku panema.
    Oota ma ei saa nüüd aru milles seda ETPF-i süüdistatakse? Kas nemad tegid ettepaneku, et hakake maksustama neid tube millel Euroopas litsentsi pole?

    Ma saan ikka asjast nii aru, et nad tegid kindlaks halli ala - milliseid tubasid maksustatakse ja milliseid mitte. See on nt. Skandinaavias ka täiesti standard, et väljaspool EU-d asuvaid tubasid maksustatakse ja teisi mitte - Soomes nt täpselt selline süsteem, Rootsis üldse mingi täiesti ajuvaba, et pead maksma iga võidetud poti pealt makse vms.

    Minu 8 'st toast siis tulevikus hakatakse 2 maksustama kui ma õigesti aru saan - FullTilt ja UltimateBet. Maksuvabad obviously PokerStars, Olympic Online ja Triobet ning EU litsentsiga toad PartyPoker, 888 Poker, TowerGaming (OnGame).

  16. #1216
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Starsist enne litsentsi saamist saadud tulud ei kuulu maksustamisele? Asub samas majandustsoonis FTPga afaik.

  17. #1217
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Oota ma ei saa nüüd aru milles seda ETPF-i süüdistatakse? Kas nemad tegid ettepaneku, et hakake maksustama neid tube millel Euroopas litsentsi pole?

    Ma saan ikka asjast nii aru, et nad tegid kindlaks halli ala - milliseid tubasid maksustatakse ja milliseid mitte. See on nt. Skandinaavias ka täiesti standard, et väljaspool EU-d asuvaid tubasid maksustatakse ja teisi mitte - Soomes nt täpselt selline süsteem, Rootsis üldse mingi täiesti ajuvaba, et pead maksma iga võidetud poti pealt makse vms.

    Minu 8 'st toast siis tulevikus hakatakse 2 maksustama kui ma õigesti aru saan - FullTilt ja UltimateBet. Maksuvabad obviously PokerStars, Olympic Online ja Triobet ning EU litsentsiga toad PartyPoker, 888 Poker, TowerGaming (OnGame).
    Full Tilt Poker is licensed by the Kahnawake Gaming Commission and in the United Kingdom by the Alderney Gambling Control Commission

    EU?

  18. #1218

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Neli tõsiseltvõetavat majandusteadlast (MIT, Carnegie Melloni ja Chicago ülikoolidest) viisid läbi eksperimendi Indias. 87 inimest jagati kolme gruppi ning paluti neil mängida erinevaid mänge – visata palliga täpsust, lahendada puslesid, jätte meelde numbreid jne. Esimesele grupile lubati lahenduse eest 4 ruupiat (u 6 krooni ehk päevapalk seal piirkonnas), teise grupile 40 ruupiat (u kahe nädala palk) ning kolmandale grupile 400 ruupiat (ligi 5 kuu palk). Ja tulemused? Keskmise grupi inimese ei teinud oluliselt paremat tulemust esimesest grupist. Ja kolmas grupp? Seal olid tulemused kõige viletsamad. Kaheksal juhul üheksast said kõrgemat boonust lubatud inimesed kõige kehvemad tulemused, ütlesid teadlased.

    kallim != parem alati. Võib leida ka väga noobli lõikuskoha väiksema raha eest.
    Loogikat ikka tabad ? Esimene grupp lasi nagu muidu, ehk lõdva randmega. Teine grupp juba püüdis täiega aga liigne püüdlus parima tulemuse nimel võrdub keskmise tulemusega. Kolmas grupp aga kaotas täiega sideme reaalsustaju ja võimaliku $ vahel, seega pidid nad obv. kõige rohkem failima. Vahet ei ole, kas inimene elab Indias või Monacos, ahnus mõjutab teda samamoodi.

  19. #1219
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Full Tilt Poker is licensed by the Kahnawake Gaming Commission and in the United Kingdom by the Alderney Gambling Control Commission

    EU?
    Nope, ma ei ole uurinud miks, aga mul sõber soomlane ja tema teab väga täpselt.

  20. #1220
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Starsist enne litsentsi saamist saadud tulud ei kuulu maksustamisele? Asub samas majandustsoonis FTPga afaik.
    Tollal olid seadused jube hägused ala hasartmänguvõidu pealt ei pea tulu maksma. Sellest aastast on konkreetne seadus - mängid toas, kus ei ole litsentsi maksad makse, kui mängid litsentiga toas ei maksa makse. Enam vaielda ei ole midagi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES