Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 64, kokku 114 EsimeneEsimene ... 1454626364656674 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 261 kuni 1 280, kokku 2266
  1. #1261

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Muide, meie peaminister Ansip käib juba Tartu linnapea aegadest ühes Tartu juuksuris...
    ( Click to show/hide )

  2. #1262
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Üks asi veel. Ajan seda "jama" ajan omast vabast tahtest ja olen seal AINUS vend, kes ei ole seotud pokkeritubade/pokkeriäride/äriliste eesmärkide portaalidega. See tähendab, et ma ei saa mitte kuidagi kasu ETPF'i ajada. See, mis sina arvad on su enda arvamus ja usu see läheb mulle VÄGA PALJU KORDA! Mitte ainult sinu vaid ka teiste.

    Kui tõesti miski osa kasutajatest hakkab arvama, et ETPF on "pokerstarsi liit" ja ma nende ära pestud ajudega infolevitaja siis ma astun ETPF'ist välja päeva pealt. Mulle see muidugi meeldiks, sest mul oleks kah vähem tööd :)
    sellepärast ma kirjutasingi, et pead liidust tulevat infot enne avalikuks tegemist filtreerima. mulle tundub, et sind on antud juhul ära kasutatud (pokkeriprod.com kasutajad kuulavad üldjuhul sind, mitte reinaasi või teisi reklaamivendasid).

    mina sind kinnimakstud ajusaagimiks ei pea. samas on siililegi selge, et föderatsioonis selliseid inimesi on. btw, kes üldse sinna kuuluvad?

  3. #1263
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    pokerstarsiga seotud inimeste poolt tuleb info, mille põhjal on ainult FTP's mängimine illegaalne ja ohtlik. shocking.

  4. #1264

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Kuidas saan .pdf joonistelt nime ära kaotada? St nime lahtris on nimi vaja ära kustutada ..

    Teine kysimus: millega ma saan .pdf faili muuta vms .. avada vms? Juurde ala kirjtuada midagi, kustutada jne
    Viimati muudetud leits poolt : 16.12.10 at 20:31

  5. #1265

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Mingi pdf softiga mis lubab ka pdf-i muuta ja salvestada?

  6. #1266
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    sellepärast ma kirjutasingi, et pead liidust tulevat infot enne avalikuks tegemist filtreerima. mulle tundub, et sind on antud juhul ära kasutatud (pokkeriprod.com kasutajad kuulavad üldjuhul sind, mitte reinaasi või teisi reklaamivendasid).

    mina sind kinnimakstud ajusaagimiks ei pea. samas on siililegi selge, et föderatsioonis selliseid inimesi on. btw, kes üldse sinna kuuluvad?
    Kui sa nüüd arvad, et ma pean midagi avalikustama ja ETPF'i sõnumeid foorumis siis on see vale vastus. Reeglina sealsed teemad on suht delikaatsed, mida ei tohigi või vähemalt ei ole ilus avalikustada. Teiseks ma olen ETPF'is suht passiivne vend, sest enamus teemasid käib meist tiiruga mööda - miskid freerollide teemad, live turniiride teemad, galad, aasta mängijaid ja kavade paika panemine. Kõige rohkem ehk puudutab OPEM aga nagu näha tulemustest meie foorumi vennad neid ei mängi. Seega pm. olengi seal kuulaja, noogutan, haigutan, lürbin kajamehe kulul õllet :) ja vahest kui viitsin siis ütlen ka sõna kaasa :)

    Seega eriti "aktivist" seal ei ole ja panen rõhku "dataminemisele" :) ning kui tundub midagi huvitavat siis viskan ka foorumisse üles. Kas privaatfoorumisse või siia, täna siis siia. See jutt ei pruugi üldse tõdegi olla ja üldiselt mul maksude teema on suht pohhui. Muidugi natuke "kardan" ja seetõttu vaatan ka, et ei kordks aasta 2008/2009 kui sai kanda mitmesaja kilo kaupa pappi välja ning see kohe edasi kantida. Väiksemad summad on pohhui.

    Aa ja järgmine aasta on meil euro, neteller/MB on pm. siis nagu pangakaardid. Teenusttasu/konverteerimine null ja maksude pärast eriti põdema ei pea. EMTA-l vist niipalju jõudud ei ole, et netellerisse ja mb kontodele ligi saada :) AGA teavituseks on see töö alati hea, sest pärast miski idioot kandib oma milkuse turka hiti välja ning tagantjärgi maksab end haigeks. Oleks siis toredam olla vait ja selliseid teemasid üldse mitte puudutada? Aruteluks IMO väga hea teema ja "puhaste aukude" leidmine süsteemis on ka tore teema.

    Aa ja juhatusse kuuluvad:
    Henri K. - All-Linn
    Kajamees - Pokkerikool
    Burget - Insomnia
    Maheaatom - PokerNews
    Reinas - klubi president ja peaks ka kuuluma all-linn kluppi.
    Ja mina.

    Üldiselt mul juhatuse koosseisu kohta on ka oma arvamus ja võin avalikult välja ka öelda - mul nii või naa pohhui :) Juhatuses ei ole keegi mitte kuidagi kuritarvitanud või kedagi mõjutanud, et saada oma "ärile" paremat pakkumist. Aga ma eelistaks küll juhatust, kus liikmed ei oleks seotud pokkeritubade/pokkeriportaalidega/äridega. Kahjuks ei ole neid leida ja minu andmetel mina ning Marek olemegi pm. kaks sellist venda. Juhatuse koosseis ei ole muidugi minu teha.

    EDIT: Igamees võib oma klubi püsti lüüa. Koguge normaalne liikmete arv (20-30 matsi), tehke tore portaal ja võite ka vabalt juhatusse saata.

  7. #1267
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Aa ja ütlen ühte asja veel. TIGRANOGA oleme olnud ja jääme "rahvameesteks" ning PokkeriProd.com on ja jääb mängijatele mõeldud portaaliks, mitte pokkeritubade kinnimakstud urgaks. Siis niikaua kui meie käes on natukenegi võimu siis seda võimu me ei kasuta enda vaid ikka kommuuni jaoks.

    Kuidas ma nüüd selgitan. See tähendab, et kui suuremal osal klubliikmetes on sarnane sõnum viia ETPF'i juhatusse siis mina olen see mees, kes selle sõnumi peab sinna viima. Ja see on nüüd liidu enda asi, kuidas ta tolle probleemi lahendab. Liit on ikkagi ühing, mis peaks arvestama enamus liikmete ja klubide arvamustega ning leidma lahenduse/kompromissi, et kõik rahul oleksid.

    Kui sa ei ole liiduga rahul siis järgneva paari nädala jooksul avanevad taas klubiväravad soovijatele ning järgmine aasta panen klubi ka korralikult käima. Seega kui keegi tahab sõna sekka öelda siis selleks on selleks ka võimalus - liitud klubiga. Liikmete kasvades kasvab ka võim :)

    Ma ei ole veel päris lahti mõelnud, mis toimuma hakkab aga esmased ideed on:
    Pokkerikoolituse (olen leidnud juba ka "õpetaja")
    Joomataolised donkamised turniiridele sõbralike seltskonadega (aka nagu pokkeriprod.com suveturniir)
    Kindlasti ka sportlikumad üritused ala kardisõit, paintball jne.

    On veel paar asja aga neid ma avalikustada hetkel ei saa

    Liikmelisuse kohta niipalju, et liikmeid hakkame rohkem valima. Sest klubi seltskond peab olema seltsiv, sõbralik ja kommuunikeskne. Praegusel hetkel sai iga vant, kes 10 krooksu viskas.

  8. #1268
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Väga väärt mõtted tulevikuks Ranka!

    Kas me sellist pp foorumit tahtsime ? Jah just sellist tahtsimegi :)

  9. #1269
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    x-post: uuenduste teemast:

    Palun vaadake panin paremale äärde sidebari. Seal on nupp, kui vajutate kaob sidebar ära. Kas sellist asja on mõtet jätta või ei ole? Saaksin sinna muid vidinaid ka juurde panna peale blogi postide.

  10. #1270

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    shiiiiit mis mäng rytas - barcelona @ viasat sport baltic, rytas ühega võitis.

  11. #1271

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    kuidas tekitate motivatsiooni pokkerimänguks, kui see täiesti kadunud nt on?

  12. #1272
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    http://www.pokertableratings.com/ful...earch/FIVEFIVE

    1 CommentsLatest by RoninRick: thank u for donating so much to poker

    LOL

  13. #1273
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    kuidas tekitate motivatsiooni pokkerimänguks, kui see täiesti kadunud nt on?
    Tahan maja osta ja suvel ei viitsi ühtegi päeva tööd teha.

  14. #1274
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    mhm.. head ideed seaoses klubiga.. ma omal ajal seepärast ei liitunudki, et ei näinud asjal sügavamat sisu... nüüd hakkas igatahes huvi tekkima ja arvatavasti olen esimeste seas kes oma liikmelisuse kandidatuuri üles seab...

  15. #1275
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Keegi pädev oskaks välja pakkuda summasid kuus/aastas, mille välja kantimise peale EMTA võib reaalset huvi tunda. No nii umbkaudselt mis suurusjärku. Selles mõttes, et ütlete, et noh miljoneid ei liiguta - probleemi pole. Aga no reaalselt, kui iga kuu liigutada näiteks 100k või kasvõi 50k ja nii terve aasta, see on ikka Eesti mastaabis ju üsna märkimisväärne summa (ja üsna suur riigile saamata jäänud maksutulu).

  16. #1276
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ntx Tallinnas ma ei tea kohtagi, kus saaks 75.eeguga. Kuskil aguli keldrikas on ka minim. 100.-. Soenguga nagu väga riskida ei tahaks, ei jõuaks ära kuulata seda leveldamist sõprade poolt
    Ise käin samuti kesklinna salongis ja kogu kupatuse peale 200.- pole küll kahju maksta.
    Madara Juuksuris Kristiines saab 75.- eest ja väga korralikult teevad imo, varem käisin ka Salon+ salongis koguaeg aga mitu tuttavat käivad Madaras ja otsustasin ka korra külastada, ei leidnud küll erilist vahet peale hinna.

  17. #1277

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kuidas saan .pdf joonistelt nime ära kaotada? St nime lahtris on nimi vaja ära kustutada ..

    Teine kysimus: millega ma saan .pdf faili muuta vms .. avada vms? Juurde ala kirjtuada midagi, kustutada jne
    http://www.pdf995.com/

    juuksuris käin vanalinnas http://www.hot.ee/helyilusalong/ 100.-
    esimene juuksur kes hakkama saab, varem käisin keldrites.
    Viimati muudetud con poolt : 17.12.10 at 00:03

  18. #1278
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Kas PDF'i adobe photshopi/illustratioriga ei saa lahti?

  19. #1279
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    ..ei midagi

  20. #1280
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Zynga Community Forums: Live Chat: Online Safety Tips With The Zynga Security Team ... (by LisaMcPat
    2 tunni pärast hakkab, mõtlesin, et äkki keegi ei tea veel.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES