Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 83, kokku 114 EsimeneEsimene ... 3373818283848593 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 641 kuni 1 660, kokku 2266
  1. #1641

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Mine peleta igavust kuskil mujal :) peaks leidma kõvasti paremaid ja põnevamaid kohti igavust peletada, kui seda foorumis ja arvutitaga passides.
    ma grindin .. siis on ikak mingit sitta vahel hea lugeda :D

  2. #1642
    Klubi Liige Kasutaja MM avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    129

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Mine peleta igavust kuskil mujal :) peaks leidma kõvasti paremaid ja põnevamaid kohti igavust peletada, kui seda foorumis ja arvutitaga passides.
    jah leits! Mine esotericteaching.org - näed mis see elu on! :P

  3. #1643

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas MM Vaata postitust
    jah leits! Mine esotericteaching.org - näed mis see elu on! :P
    lol tegin korra lingi lahti, mis krdi jama see on:D

  4. #1644
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    lol tegin korra lingi lahti, mis krdi jama see on:D
    Ma seal ka liige, sealt saab palju vajalikke teadmisi, mis mind huvitavad :)

  5. #1645
    Klubi Liige Kasutaja MM avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    129

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    ilmselgelt oleks viimane aeg foorumisse esoteerikanurk teha :)

  6. #1646

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Keegi teab/oskab anda linki, kust saaks kuulata Savipätsi pressikonverentsi lives. TY

  7. #1647

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    mulle tundub, et see on seotud midgai filosoofiaga raudselt. kõide debiilsem shit on imo see ldse mis olemas

  8. #1648

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Jah loomulikult on, sest nende tegevused on kõik vaimsed, isegi kui sina liigitad sellise tegevuse materiaalse tegevusena ja isegi kui selline inimene käiks koos sinuga tööl ja teeks sama tööd, siis sinu tegevus on materiaalne ja tema tegevus spirituaalne, sest tema ei tööta enda jaoks ja ei rahulda sellega ennast, aga kindlasti ilma jooga ettekirjutusi teadmata läheks juba sul praegu selle mõistmine raskeks.
    Kelle jaoks tema siis töötab ? Jube mugav mõtlemine neil igatahes.

  9. #1649
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kas mulle ainukesena tundub, et peale update on foorum mitu x igavam? isegi offtopicust pole midgai enam lugeda ..
    ei tundu.. blogid ja päevikud on ikkagi kuidagi ebad lugeda.. ehk enamikke enam ei jälgi ja sinna ei postitata ka nii tihti kui enne... ja response on ka oluliselt nadim kui enne... ja üldiselt kahjuks ei ole jah eriti miskit lugeda.. käte topicut loen veidi rohkem.. aga mida veel lugeda? asdafasd topicut ei lugenud ennegi.. FTP topicul hoian ka silma peal ja HEMi topicul.. thats about it..

  10. #1650

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    neid päevikuid oleks tagasi vaja jup ..

  11. #1651
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    MM-le vastuseks, et pole vaja selle kulul nalja teha ja kui sind ei huvita sellised teemad, siis ära raiska oma aega kommeteerimisega, mina vastasin lebovenna küsimusele lihtsalt. See on loogiline, et 99% inimestest ei huvita sellised teemad ja igaüks kes sellistel teemadel räägib selles näeme me vaenlast, sest meie mõistus tunnetab ohtu ja tekib vastureaktsioon jne, seega paluks mitte mingisse offtopic arutellu laskuda, kui huvi puudub, oleme ikkagi inimesed ja peaks suutma ennast kontrollida.

    Leitsile ütleks niipalju, et sa oled ideaalne näide, millised need debiilsed shit filosoofiat järgivad inimesed ei ole, nad ei ole tiltis iga sekund ja sul on veel pikk elu elada, eks seda tiltamist tuleb veel väga paljugi läbi elada, pole just kõige kergem tulevikk :)

    Potsatajale: Ühtegi spirituaalset asja ei saa selgitada ilma Jumalata, seega Jumala jaoks, nad ei tee ühtegi asja enda jaoks, aga vähemalt on neil kuldne maindset ja nad on õnnelikud, igasguseid argipäeva jne probleeme neil ei ole, aga see kõik liiga deep, kes kohe mõteb, et mingi habemega vanamehkese jaoks jne, siis seda mitte :)

    Samas sul on õigus, et lähenemine on kuldne, osad isegi hüppavad langevarjuga Jumala heaks, sest leiavad mingi poindi kuidas seda Jumala heaks teha :)

    Ja palun mitte jaburaid küsimusi, katsun blogis kommentaarid lahti teha, et foorumit säästa :)

  12. #1652

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    minu arvates on muutus olnud igati positiivne ning strateegia osas on ikka palju rohkem sõnavõtte.
    ei uskunud, et asi niimoodi käima läheb, väga positiivne.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kas mulle ainukesena tundub, et peale update on foorum mitu x igavam? isegi offtopicust pole midgai enam lugeda ..
    now CONFIRMED


    aga gl sellega tigrano, väga huvitav teema on, mõned tuttavad on sama teed läinud.

  13. #1653

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Mina loobusin päevikute lugemisest, kui see uus süsteem tuli. imo väga nõme ;(

  14. #1654

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Minu arust on uus foorum tunduvalt parem. Ennem oli suht raske päevikute vahel askeldada, millest enamus koosnesid
    bad beat storydest ja suurt kasu midagi. Mõned pärlis oli ka loomulikult vahel. Neile kelle väga päevikut on vaja pidada saavad seda praegugi teha, ja minu arust on praeguseid päevikuid palju lihtsam ja mugavam lugeda.
    Praegu on minu arust starteegia jms ikka natukene paremaks läinud, isegi hakanud rohkem lugema ja oskuste piires vastuseid andma, mida ennem oli ikka üpris vähe.

  15. #1655
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Kui üldse kunagi päevikud peaksid tagasi tulema, siis võiks neile olla eraldi "new posts" nupp, et ma seda vajutama ei peaks.

  16. #1656

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Lihtsaim lahendus on et kõik kasutajad gruppi NÄEB PÄEVIKUt. ja need 5 inimest kes ei soovi new post nupuaga neid näha tõstab käsitsi gruppi EI NÄE PÄEVIKUT gruppi. Neile siis nö. salajast foorumit ei näidata. Muidugi on jama see et siis nad ei saa üldse neid näha. Aga võivad vast omavahel blogida siis kui tahavad.

  17. #1657

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Ma ei usu, et sellist inimest kes üldse on päevikuid näha ei taha, aga lihtsalt tuleks hoida eraldi.
    Nagu on ka välja pakutud, et blogid teise nupu all, angu praegu, ainult vana süsteemiga. Endale meeldib uus rohkem.

  18. #1658
    Klubi Liige Kasutaja MM avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    129

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    MM-le vastuseks, et pole vaja selle kulul nalja teha ja kui sind ei huvita sellised teemad, siis ära raiska oma aega kommeteerimisega, mina vastasin lebovenna küsimusele lihtsalt. See on loogiline, et 99% inimestest ei huvita sellised teemad ja igaüks kes sellistel teemadel räägib selles näeme me vaenlast, sest meie mõistus tunnetab ohtu ja tekib vastureaktsioon jne, seega paluks mitte mingisse offtopic arutellu laskuda, kui huvi puudub, oleme ikkagi inimesed ja peaks suutma ennast kontrollida.
    Huvitab muidugi, muidu ma ei kommenteeriks.
    Vastan siis mida ma asjast arvan.
    Ma olen nõus sellega, et osade inimeste jaoks võib kõik see millest sa räägid toimida. Minu jaoks sellest ei piisa. Lisaks lihtsalt õnnelik olemisele, on minu jaoks oluline see õnn leida ilma kaotamata kontakti reaalsusega. Vastasel juhul ei erine see õnn sugugi deliiriumist. Millest erineb Sinu jutt narkomaani omast, kes räägib kuidas ta jõuab pilves olles kirjeldamatute tundmusteni? Maa peale tagasi tulles tabab teda aga taas seesama reaalsus, millest me paratamatult ei pääse. Samamoodi tahaksin tuua maapeale ka sinu, lükates ümber paljud su filosoofia alustalad, mis reaalsuses testutuna lihtsalt ei vasta tõele.

    Naljakas, miks inimesed otsivad tarkuseid 5000 a. tagustest tekstidest? Teadupärast kasvavad inimkonna teadmised ajaga võrdeliselt, mitte pöördvõrdeliselt.

    Minu jaoks on osa õnnest mõista reaalsust, mitte selle eest põgeneda. Mõista seda läbi teaduse e. teadusliku meetodi - ainsa vahendi mis meil selleks on.

    Peace!

  19. #1659
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    bla-bla
    Ma ikka arvasin, et pokkerimängijad on ühed materiaalsemad, küünilisemad ja kriitilisemad inimesed, kes jumalast ja muudest muinasjuttudest ei hooli, tuleb välja, et pole see päris nii :)
    Taimetoit, full karsklus?

  20. #1660

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas MM Vaata postitust
    Naljakas, miks inimesed otsivad tarkuseid 5000 a. tagustest tekstidest? Teadupärast kasvavad inimkonna teadmised ajaga võrdeliselt, mitte pöördvõrdeliselt.

    Minu jaoks on osa õnnest mõista reaalsust, mitte selle eest põgeneda. Mõista seda läbi teaduse e. teadusliku meetodi - ainsa vahendi mis meil selleks on.

    Peace!
    Inimestel on reeglina kaasa sündinud vajadus tunda ennast erilisena. Mõni saavutab selle läbi 5000 a. vanuste tekstide lugemise ja järgimise, teine 2000 a. vanuste tekstide ja kolmas liitub võrkuturustusega

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES