Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 114 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 2266
  1. #161
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    võitsid vast ikka
    jooksin üle EV

  2. #162
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    variatsioon, ma kuulsin, et sa hakkasid coatchingut andma bet sizing asjus?

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )
    AT+, QK+, 66+ suht standard play ju. See suurema EV-ga kui 3BB raiseda. Eelmine kuu tuli alles too strateegia välja ja õnneks suht vähesed kasutavad. Pealegi kui regular näeb sind sellise käega tegemas siis kui saad teise käe ka tugeva siis kohe callivad suvalise pasaga.

    Soovitan kõigil!

  3. #163

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    jooksin üle EV
    /flawless victory

  4. #164
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    No krt. Ma olen alati igasugustesse treeningvideodesse teatava eelarvamusega suhtunud ja pahatihti on erinevate treeningsaitide "coachid" ise BE või kergelt võitvad mängijad. Hakkasin siis täna cardrunnersist yht Rushi videot vaatama ja kohe alguses tundus kuidagi natuke kahtlane, aga kui lõpuks onkel rääkis kuidas Rushi yks vigadest on see, et ei saa vastaseid noteda kuna sind viiakse peale käe lõppu kohe uude lauda, siis mul oli OMG OMG OMG!!! Või ma olen tõesti ainuke kes teab, et seda saab edukalt handreplayeris teha?

  5. #165
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    maitea.. ega neid videosid ei saagi kullana võtta.. a la keegi õpetab Ahigh boardil OOP turnis check-raisema BTNi või CO mängijat.. siis sa ei hakka ju ometi tummiselt seda tegema vaid sa vaatad videot ja saad mõtteid juurde kus ja miks mingi liigutus või pattern võiks hea olla.. obv kui ma näen mõne tüübi videot kus teeb mingeid elementaarseid vigu vms uba ajab näiteks blokeerivast A'st vms.. siis lükkan video kinni ja võtan järgmise..

  6. #166

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    maitea.. ega neid videosid ei saagi kullana võtta.. a la keegi õpetab Ahigh boardil OOP turnis check-raisema BTNi või CO mängijat.. siis sa ei hakka ju ometi tummiselt seda tegema vaid sa vaatad videot ja saad mõtteid juurde kus ja miks mingi liigutus või pattern võiks hea olla.. obv kui ma näen mõne tüübi videot kus teeb mingeid elementaarseid vigu vms uba ajab näiteks blokeerivast A'st vms.. siis lükkan video kinni ja võtan järgmise..
    Saad ikka aru, et kõik muuvid on situatsiooni ning vastase põhised mitte "alati kehtivad"?

  7. #167
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    No krt. Ma olen alati igasugustesse treeningvideodesse teatava eelarvamusega suhtunud ja pahatihti on erinevate treeningsaitide "coachid" ise BE või kergelt võitvad mängijad. Hakkasin siis täna cardrunnersist yht Rushi videot vaatama ja kohe alguses tundus kuidagi natuke kahtlane, aga kui lõpuks onkel rääkis kuidas Rushi yks vigadest on see, et ei saa vastaseid noteda kuna sind viiakse peale käe lõppu kohe uude lauda, siis mul oli OMG OMG OMG!!! Või ma olen tõesti ainuke kes teab, et seda saab edukalt handreplayeris teha?
    Ameeriklased ongi debiilikud ju, kui videosid teevad. Milwaukee2 tegi HU videod, siis lauad jooksid tühjaks ja hakkas starsis avama hunnikute viisi tühje laude, kui lobbyse ilmub ainult üks tühi laud iga limiidi kohta.

    Teine video mees mängis nelja lauda ja kõik katsid osalt igat lauda ning neljal laual oli vaja veel veebis surfata.

    Kolmandad ajavad lihtsalt paska juttu välja. Teevad kahekesi videot, siis hakkavad vaidlema ja lõpp ongi nii, et "jah võib ka nii".

    Neljandas ajavad jälle miskit mõttetu ila suust välja, kuidas kuival boardidl võiks ikka ta check-raise üle tõsta ning peale 15 minutit arutelu (video seisab sellel ajal) jõuavad kokkuleppe, et jah see kõik suht super-high stakes teema ning micros/lows seda teha ei tule.

    Viiendas üks vend pidevalt teisega vaidleb ja siis räägib juurde, et jah siin on see kõik nii vägev aga kui mul oleks infot, et ta barreldab palju siis ma ei check-calliks... Ometi video oli mõeldud 1/2 meestele, kus see on niigi arusaadav.

    Üldiselt tõmbasin DC-st sittakanti videosid (tõmbasin kõik HU videod ära) ja pooltele tuli teha hara-kiri, sest kas mängija ajas nii lolli juttu suust välja või hoopis oli break-even/loser.

    Hetkel olen mina abi või tõesti uusi originaalselt mõtteid kahelt autorilt:
    Nolan'i ja milwaukee2 videod. Igasugu seisvate kätega videod, kus kaks autorit mölisevad on bull-shit, sest nad ei julge üksteist maha teha. Online egod on muidugi räigelt head.

    Seepärast mina isiklikult vaatan videosid, mis on otse live play, sest siis ei saa targutada või kui kõrgema mõttega vend kommenteerib väiksema mõttega venna mängu ja seda eeldusel, et mõlemad oskavad natuke mängu ning kommenterija oskab hoida videot põnevana ning mängu põhjendada.

    Sitast ägisemist ma ei salli ja seepärast olen näinud ainult kahte head videod. Aa ei tegelt kolme aga see oli pokerwswati HU video.

  8. #168
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    maitea.. ega neid videosid ei saagi kullana võtta.. a la keegi õpetab Ahigh boardil OOP turnis check-raisema BTNi või CO mängijat.. siis sa ei hakka ju ometi tummiselt seda tegema vaid sa vaatad videot ja saad mõtteid juurde kus ja miks mingi liigutus või pattern võiks hea olla.. obv kui ma näen mõne tüübi videot kus teeb mingeid elementaarseid vigu vms uba ajab näiteks blokeerivast A'st vms.. siis lükkan video kinni ja võtan järgmise..
    Üks asi, mida tuleks full ringi mängijate videos jälgida on see, et reeglina videod on 6 tabling või 4 tabling ning see ei ole enam nende "mugavustsoon". Kui nad on harjunud 24 tablema siis 4-6 tabledes võivad nad oma otsuseid üle-mõelda.

  9. #169
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Saad ikka aru, et kõik muuvid on situatsiooni ning vastase põhised mitte "alati kehtivad"?
    mida ma siis sinu arust kirjutasin?

    jah saan aru ja ma vaatangi videosid lihtsalt uute mõtete saamiseks, mitte tuimalt mingite standard muuvide tegemiseks..

  10. #170
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Keda dragthebarist tasub vaadata? Milwaukee2, aga edasi? FR oleks hea, aga muu solid kraam ka abiks.

  11. #171
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Keda dragthebarist tasub vaadata? Milwaukee2, aga edasi? FR oleks hea, aga muu solid kraam ka abiks.
    Tegin põhjaliku uurimise vaadates kõigi treenerite ptr jne,

    FR väga pole aga Milwaukee2 ja ehk madalas ka discobiscot vaadata, keegi eric larson fr cash videod on olemas aga tal winrate suht madal

    6max juba popim-kindlasti jälle milwaukee2, dusty kindlasti, matt bolt ja mulle meeldisid ka hatebacycles.

    turnadest on üle millise teenistusega david rowan aka heyimdro ja endlessj83

    Hu on beachjustice, kes vist ptr järgi beadib küll erinevaid limiite :)

  12. #172
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Seepärast mina isiklikult vaatan videosid, mis on otse live play, sest siis ei saa targutada või kui kõrgema mõttega vend kommenteerib väiksema mõttega venna mängu ja seda eeldusel, et mõlemad oskavad natuke mängu ning kommenterija oskab hoida videot põnevana ning mängu põhjendada.
    Tegin ka mingi 2 kuud tagasi umbes DC kasutaja ja tirisin mõned 6max videod ka alla. Enamus on pask, sest ka ma ei viitsi otseselt sellist mula vaadata, kui vennad 15 minti targutavad ja video seisab.
    Samas mõned ghosti videod on väga head. Jk3a ja jongreenway näiteks.

  13. #173
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Tegin ka mingi 2 kuud tagasi umbes DC kasutaja ja tirisin mõned 6max videod ka alla. Enamus on pask, sest ka ma ei viitsi otseselt sellist mula vaadata, kui vennad 15 minti targutavad ja video seisab.
    Samas mõned ghosti videod on väga head. Jk3a ja jongreenway näiteks.

    Kasutaja ka nüüd olemas. Note taken

  14. #174
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Kas teil on FTPst rb käes?

  15. #175
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    TrioBetis jõulukingutus - tasuta spinnid automaadil Jack Hammer. Mulle €1 kukkus, peokunnile €13 :) Edu.

  16. #176

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    tõmbasin 32 juurot, aga withdrawida kasinnist sitt ei lasknud

  17. #177
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas armand0 Vaata postitust
    Kas teil on FTPst rb käes?
    Mul ka sellega probleeme juba 2 kuud. Täpselt poolte nädalate eest pole RB saanud

  18. #178

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    i take a shot hennessy, now im stronger to face the madness.. ai täna fiestaks ära jälle vist. kuradi külm on kuradi kuradi külm on ainult

  19. #179
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    No mul esimest korda nii.


    Mille kaudu sul rb diil on?

  20. #180

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    tõmbasin 32 juurot, aga withdrawida kasinnist sitt ei lasknud
    Õnnestus koguni 33.10€ tõmmata aga hetkel ei leia kusagilt isegi kirbukirjas seletust, kuidas selle summa lahti mängima peaks.

Lehekülg 9, kokku 114 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES