Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 86, kokku 114 EsimeneEsimene ... 3676848586878896 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 701 kuni 1 720, kokku 2266
  1. #1701
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    sul kõht täis oleks, lihsalt oma meeleliste naudingute jaoks tapad,
    Andke andeks, et ma selle lause üles kaevan, aga kas keegi saab tõesti kaine peaga väita, et loomi tapetakse meeleliste naudingute saamiseks.
    Lihunikutöö on pigem frustreeriv ja üsna karm. Tapetakse selleks, et oleks mida süüa, turul on nõudlus. See on äri.
    Arvan, et isegi jahimeestel ei ole naudingut pakkuv see tapmise faas, vaid sellele eelnev jahtimine.

  2. #1702

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    ärge ajage nii filosoofilist juttu ..

  3. #1703
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    +1
    Vastu saab vaielda ka nii, et väljendad ennast normaalselt.
    Normaalsus pole minu rida.
    Anyways, tehke mis tahate indeed ja loomulikult pole minu asi. Ning nagu keegi mainis, niikaua kuni keegi
    mulle seda enda maailmavaadet peale ei suru, on t2itsa ok. Ei surunudki Tigrano kellelegi oma uut usku peale
    ja ei taha ka minagi suruda midagi kellelegi peale.

    Lihtsalt halenaljakas on see iroonia ja see silmakirjalikkus selle juures, kui mainitakse, et materiaalsed inimesed on orjad
    ja spirituaalsus on vabastav, samal ajal tunnistades, et ka spiritualist peab oma keha eest hoolitsema, grindima online pokkerit
    ning juhul kui see "oleks tema töö, siis ka silma pilgutamata tapma"....et siis uhh, oot, j2rg kadus 2ra...et enda keha eest hoolitseda materiaalselt?

    Annan alla. Hakkan nyyd grindima ja elan edasi pimeduses ja orjuses.

    Sai korraks elustatud offtopicut, was fun.

  4. #1704
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Ärkad õhtul pool10, natuke xanaxis veel, terve OT on mingit diipi täis. Tervitatav nähtus muidugi, gg.
    Ps. ma loodan, et Einstain oli typo.

    Foorumi arengu koha pealt sõna võttes: nagu siin korduvalt mainitud on, siis blogid/päevikud on (üpris) surnud. Strateegia vaatenurgast tervitatav nähtus jällegi, sest "new posts" all on nende osakaal oluliselt suurenenud. Samas mõned huvipakkuvad päevikud ikkagi olid, mille kadumisest on natuke kahju. Kuigi aega ilmselt säästab selline korraldus, enne sattus tihti ka mingit kasutut jama läbi lappama. Praegu ei satu seda blogide osa üldse eriti külastama.
    Kokkuvõtlikult arvan, et kui see liiga suur ümberkorraldus jälle ei ole, siis ise määratletavate kasutajagruppidega(keda näitab new posts all ja keda mitte) osaga võiksid kõik rahule jääda. Kes tahab, see lisab lõputult, kes ei taha, see ei lisa üldse päevikuid kuskile. Või siis lihtsalt miski "my subscribed" süsteem. Loodetavasti tuli enam-vähem arusaadav tekst, pärast sirvin üle igaks juhuks.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 22.12.10 at 16:04

  5. #1705
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Ma ei viitsinud kõike läbi lugeda aga my point: "kõik on sitaks äge, kõigil on sitaks õppida igast asjast NIIKAUA KUI VINTI ÜLE EI KEERATA".

    Erplanderi taimetoitlus on sitaks cool, ma olen ise proovinud ja olen kasu saanud aga erplander on vindi üle keeranud. Minu "taimetoitlus" sisaldab ikka liha aga seda vähemal määral kui ennem (nädalas üks lihapäev, vahest toidu sees paar lihatükki). Ei taha kannatada rauapuuduse all ja ei taha olla sotsiaalne pirtsperse restoranis ning tahan nautida ka lihasöömise mõnusid. Jõulude aeg tõmban end lihast umbe! Vot selline taimetoitlane olen, kaal on langenud pea 72kg peale (2kg togo) ja naudin nii taimi, liha kui ka väiksemakt pekki.

    TIGRANO võib seda vaimuvärki uskuda aga ärgu jumala eest vinti üle keeraku. Olen ise õppinud ka igast vaimudejama nagu näiteks Buddha usk. Sitaks cool usk, proovinud seda rakendada ja proovin siiani. Hommikul kui aknast näen ,et naabrimehe auto kinni siis talle appi ei jookse, alkoholi tarbin, suitsu teen ja käin ka kasinnis rullilauas. Aga kui hakkad maailma rohkem sõbralikumana vaatama, proovid täiega kontrollida viha ja raevu siis see räigelt aitab. Pokkerimängiajtele suht hea tildiravi.

    Suitsetamine, joomine ja muu "narko" on ka sitaks cool aga tra lebovend ära vinti üle tõmba! (panin su nime lampi, sest nii saan kindlalt su käest sõimata, ei olegi veel saanud). Suits nii cool ja temaatiline ei ole aga alko on. Piiranud olen oma joomist - detsembris 0 purjusd päeva! :) aga see ei tähenda m,et ma kuangi ei joo. See ei tähenda, et ma hakkan sotsiaalvärdjaks, kes pöörab igal laual klaasi teistpidi. Tõmban lähiajal oma nosu nii täis ja mitu päeva jutti kah. See on lihtsalt fucking fun, sest nii saab ülima naudingu. Ainult vinti ei tasu üle keerata - kuus 3-4 päeva on täiesti OK tulemus. Ei hakka tervisele :)

  6. #1706
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Normaalsus pole minu rida.
    ta mõtles viisakust selle all aga see pole kah suurt sinu rida

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    kuus 3-4 päeva on täiesti OK tulemus. Ei hakka tervisele :)
    see teeb siis iga ndv pms ju :D
    Viimati muudetud rohelinekonn poolt : 22.12.10 at 16:11

  7. #1707

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Uus eestikeelne pokkeriraamat ilmus, esikaanel tüüpilised online-grinderid
    ( Click to show/hide )
    lugesin seda "Kits-jäi-alla-järelikult-oli-ette-nähtud." teemat ja mõtlesin koguaeg et midavittu siin aetakse ja siis selline post keskele, ****, ajas ikka räigelt naerma. LOL

  8. #1708
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei viitsinud kõike läbi lugeda aga my point: "kõik on sitaks äge, kõigil on sitaks õppida igast asjast NIIKAUA KUI VINTI ÜLE EI KEERATA".

    Erplanderi taimetoitlus on sitaks cool, ma olen ise proovinud ja olen kasu saanud aga erplander on vindi üle keeranud. Minu "taimetoitlus" sisaldab ikka liha aga seda vähemal määral kui ennem (nädalas üks lihapäev, vahest toidu sees paar lihatükki). Ei taha kannatada rauapuuduse all ja ei taha olla sotsiaalne pirtsperse restoranis ning tahan nautida ka lihasöömise mõnusid. Jõulude aeg tõmban end lihast umbe! Vot selline taimetoitlane olen, kaal on langenud pea 72kg peale (2kg togo) ja naudin nii taimi, liha kui ka väiksemakt pekki.

    TIGRANO võib seda vaimuvärki uskuda aga ärgu jumala eest vinti üle keeraku. Olen ise õppinud ka igast vaimudejama nagu näiteks Buddha usk. Sitaks cool usk, proovinud seda rakendada ja proovin siiani. Hommikul kui aknast näen ,et naabrimehe auto kinni siis talle appi ei jookse, alkoholi tarbin, suitsu teen ja käin ka kasinnis rullilauas. Aga kui hakkad maailma rohkem sõbralikumana vaatama, proovid täiega kontrollida viha ja raevu siis see räigelt aitab. Pokkerimängiajtele suht hea tildiravi.

    Suitsetamine, joomine ja muu "narko" on ka sitaks cool aga tra lebovend ära vinti üle tõmba! (panin su nime lampi, sest nii saan kindlalt su käest sõimata, ei olegi veel saanud). Suits nii cool ja temaatiline ei ole aga alko on. Piiranud olen oma joomist - detsembris 0 purjusd päeva! :) aga see ei tähenda m,et ma kuangi ei joo. See ei tähenda, et ma hakkan sotsiaalvärdjaks, kes pöörab igal laual klaasi teistpidi. Tõmban lähiajal oma nosu nii täis ja mitu päeva jutti kah. See on lihtsalt fucking fun, sest nii saab ülima naudingu. Ainult vinti ei tasu üle keerata - kuus 3-4 päeva on täiesti OK tulemus. Ei hakka tervisele :)
    Hea postitus, kuldne kesktee ftw.

  9. #1709
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Hea postitus, kuldne kesktee ftw.
    +1

  10. #1710
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ta mõtles viisakust selle all aga see pole kah suurt sinu rida

    see teeb siis iga ndv pms ju :D
    Jup aga see ongi miniu arvates "piir". Üle selle tuleb end tagasi hoida, et nüüd mees aitas aga alla selle on OK ja tagasihoida ei ole mõtet. See tähendab, et kui pole mitu nädalat joonud ja tuleb üks tuurituju siis tuleb see mitmenädala pask endast välja lasta.

  11. #1711

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Minule ntx see räige sita ajamine blogis meeldis ... funi on ka vaja strateegija kõrvale .. cahel ikka "kypsist" ju tahad .. Ja see strateegija yle h2daldajad ajavad nats naerma .. need, kes tahtsid, said seda ka ennem .. mis nyyd siis nii tohutult muutus?

    be real.. blogid tagasi ja nalja kui palju

  12. #1712
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    nii et maavärinad ja kõik muud loodus katastroofid on minevik?
    Meie seda aega ei näe, aga teadlased väidavad, et mingist hetkest see on minevik. Areneda on tohutult.


    Aga ranka tegi sõbraliku ja ilusa kokkuvõte. Nii, hakkab OT looma juba :). +1 leits, huumorit päevikutes ikka sai

  13. #1713

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    mõtlesin, et kas äkki selline layout poleks blogides parem? üsna analoogne eelmisele.

    http://foorum.pokkeriprod.com/blog.p...&sort=lastblog

  14. #1714
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Minule ntx see räige sita ajamine blogis meeldis ... funi on ka vaja strateegija kõrvale .. cahel ikka "kypsist" ju tahad .. Ja see strateegija yle h2daldajad ajavad nats naerma .. need, kes tahtsid, said seda ka ennem .. mis nyyd siis nii tohutult muutus?

    be real.. blogid tagasi ja nalja kui palju
    Need, kes blogisid ennem saavad ka praegu blogida ja nüüd nii, et strateegia ei sega bloge ja blogid ei sega strateegiat. Kuidas nüüd selgitada. Ütleme nii, et nüüd vägikaigast ma vedama ei hakka ja endi "ideid" peale pressima. Selle all pean silmas, et "Te käige perse oma blogide ideega, meie oleme bossid ja meie otsustama". Nii need asjad ei käi meie saidil ja kui kriitiline aeg on möödas istume jälle kokku, arutame läbi punktid ala - kas meie eesmärk on saavutatud (vana ja sõbralik PP.com), kas strateegia on elavnenud ja kas oleme kaotanud "tähtsaid kliente" oma "aruka/lolli" muudatusega. Eesmärk on teha nii, et kõik oleks rahul.

    Teiseks minu visioon ja arvamus, mida ma ei ole mitte kellegagi arutanud.

    Üldine aktiivsus on hetkel ilmselgelt langenud aga strateegiline ning aruka jutu aktiivsus ilmselgelt tõusnud. Ideaalis ma tahaks, et foorumis oleksid ainult pokkerimängijad, kes tulevad siia ammutama teadmisi pokkerikohta ning, et meie kasutajate seas oleks jubedaid tegijaid. Hetkel on see ainult üks - luigi9887 ja olen päris kindel, et PP.com ei ole tema arengule andnud mitte mingisugust tõuget vaid ta on oma teadmised ammutanud muudest allikatest.

    Seega minu silmis on PP.com kahe aastaga täielikult failinud. Oleme koolitanud persetäie väikseid võitjaid ja see kõik ning see enamus tuli tõenäoliset PP.com esimesel aastal kui strtateegia oli moes. OT lõhkus ära motivatsiooni, arengu ja sõbraliku õhkkkonna.

    Kuna me ei ole kommerts site siis mina eelistaks parem 30 aktiivset õppurit kui 300 mulaajajat, kes lõhuvad ka õppijate motivatsiooni. Maakeeli olen ma valmis "hääbuma" Eesti kasutajate arvult kõige väiksemaks pokkerisaidiks aga samal ajal kõige kõvema tasemega. Jah me saaks teha ka privaatfoorumi aga niikaua kui "new posts" all ja foorumi pealehel teemade all on "blogid, OT jms" siis niikaua need privavennad liiguvad tahest tahtmata sinna.

    Kui meie komuun oleks sama suur kui 2p2 (mitmeid kümneid tuhandeid kasutajaid), kus pm iga alafoorum on sama suur kui meie foorum siis oleks mõtekas lasta kõik täiesti vabaks. Niikaua kui meil neid ei ole on see mõttetu.

  15. #1715
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    ROFL, TIGRANO jälle hoos: "noh oli üks suur pauk, aga ega seda ei saa päris tõestada" :D Tahtsin juba midagi asjalikku kirjutada, aga nii reaalmaailmast kauge ja oma überteooriate üle uhke inimene pole tõsist vastust välja teeninud. Lähen nüüd söön liha ja jahin mateeriat.

  16. #1716
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    3.8 mirrion

  17. #1717
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Kõik õige. Tigrano räägib õiget juttu. Aga tõsiasjast ei saa me üle ega ümber.

    Me kõik -
    Sünnime
    Sööme
    Situme
    Magame
    Seksime
    Sureme

    /thread

  18. #1718
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Kõik õige. Tigrano räägib õiget juttu. Aga tõsiasjast ei saa me üle ega ümber.

    Me kõik -
    Sünnime
    Sööme
    Situme
    Magame
    Seksime
    Sureme

    /thread
    [ ]I agree.

    //Kas keegi oskab öelda kas mustale hallide triipudega triiksärgile panna alla pigem must alussärk või valge alussärk.

  19. #1719

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Sellesmõttes on täiesti ükskõik, muidugi kahju on, aga kui mu amet oleks ka sõjamees, siis võiks kasvõi kõri läbi lõigata, sa ei tee pattu, sest see on mu kohustus, isegi kui mu kohustus on tappa ja ma ei täida seda oleks hirmsam vot selline on filosoofia.

    Kits jäi alla, järelikult oli ette nähtud.
    Kuidas see su kohustus on? Keegi ei käse sul ju liha süüa, ok sööd taimetoitu. Samamoodi ei käse keegi sul autoga sõita.

  20. #1720
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    [ ]I agree.

    //Kas keegi oskab öelda kas mustale hallide triipudega triiksärgile panna alla pigem must alussärk või valge alussärk.
    Ega keegi ei käsigi sul seksida.

    Aga must imo.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES