Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2266

Hübriidvaade

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Full Tilt Poker is licensed by the Kahnawake Gaming Commission and in the United Kingdom by the Alderney Gambling Control Commission

    EU?
    Nope, ma ei ole uurinud miks, aga mul sõber soomlane ja tema teab väga täpselt.

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Ok ma vb reageerisin natuke teravalt, aga ei ole harjunud rankat tegema postitusi stiilis: "Nii FTP gurud, homme põmst maksuamet lööb teil ukse maha ja nõuab viimse kui sendi enda kätte ja selle vastu kuidagi ei saa!" Mitte konkreetsete postituste sisu, aga just kuidagi suhtumine mõjus eriti häirivalt. Need inimesed, kes seda foorumit loevad, ei saa mitte mingit kasu ega teadmist sellistest postitustest. Eriti veel kuna ranka ise mängib ka FTP-s. Normaalne infovoog oleks midagi sellist: "Maksuamet hakkab kontrollima mitte EU-s maksustatud tubasid. a) Kuna ise mängin ka FTP-s, siis mina deklareerin kõik omad hasartmaksust saadud tulud, maksan makse ja mul midagi karta pole, kes seda stiili ei harrasta, olge ettevaatlikud väljakannetega. b) Ma ise, ega põmst üksi teine pokkerimängja, hasartmängust saadud tulusid ei deklareeri, aga on teatud võimalused viilimiseks..." vmt.

    Aga lihtsalt tulla ja öelda, et nüüd ongi nii, et kõik, kes märkimisväärseid rahasid liigutavad, teiega on jokk, mõjub kuidagi mõttetult negatiivselt ja põhjustab lihtsalt lehekülgede kaupa hala ja pabinat, mitte reaalset vestlust.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES