Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 14 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 270
  1. #201
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Selles suhtes et neid, keda mingi nl2-vello päevik ei huvitanud, ei pea ju seda lugema lihtsalt.
    Ma ja paljud moderaatorid pidid kõik teemad läbi lugema. Teiseks kui ilmub 50 new posti alla 30 vello päevikut, 10 OT teemat ja 10 "asjalikku" siis jäävad need asjalikud teemad vähem tähelepanuta.

  2. #202

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Lihtsam oleks olndu lisada valik et saaks eraldi alafoorumit mitte näidata. Neid keda päevikud ei huvitanud need poleks siis ka midagi näinud. Ausalt enam ei viitsi ühtegi lugeda neist kuskil eraldi mooduli alt.

  3. #203
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Minu jaoks ei ole see lihtsam, sest alafoorumi süsteem ,mis ei näitaks uusi poste nõuab tunduvalt rohkem koodimist.

    Pealegi uus süsteem ongi ju pm. vana. Kui Teil ei meeldi uut postitust teha siis postitage oma kommentaaridesse. Sel juhul tõesti recent entries nimekiri ei uuene aga kommentaarid ilmuvad paremale äärde. Nii kogute klikke ja varsti best/popular blogides ja olete ikka pealehel.

  4. #204
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Kui mingi uustulnuk isegi ajas kelbast oma enda topicus, siis mind see näiteks ei häirinud. Lihtsalt ei lugenud ta teemat ja seetõttu polnudki vahet, mis seal täpsemalt kirjas oli, nkn vajusid enamus neist mõttetutest teemadest soiku.
    Praegu on seal uues blogi sektsioonis kõik nagu puder ja kapsad ning tundub, et mitmetel vanadel blogipidajatel pole olnud viitsimist enda teematki sinna teha. Võimalik, et see on lihtsalt ajutine ebaaktiivsus, kuid kaldun arvama, et mitte.

  5. #205
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kui mingi uustulnuk isegi ajas kelbast oma enda topicus, siis mind see näiteks ei häirinud. Lihtsalt ei lugenud ta teemat ja seetõttu polnudki vahet, mis seal täpsemalt kirjas oli, nkn vajusid enamus neist mõttetutest teemadest soiku.
    Praegu on seal uues blogi sektsioonis kõik nagu puder ja kapsad ning tundub, et mitmetel vanadel blogipidajatel pole olnud viitsimist enda teematki sinna teha. Võimalik, et see on lihtsalt ajutine ebaaktiivsus, kuid kaldun arvama, et mitte.
    +1

    Mina ka ei viitsi sinna blogida pole üldse hea seal teiste kommentaare lugeda ja veel enam neid lugusi. too many clicks.

  6. #206
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Säästate oma aega, saate selleasemel pokkerit õppida

  7. #207
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Uues foorumis on kaks head asja:
    mark forums read ei pea enam menüüst otsima (säästame 1 kliki)
    postituses kasutaja all on blog entries: x (x postituste arv blogis millele klikates saab blogisse)
    Teine on küll kahjuks kasutu kuna bloginduse kasutamismugavus on sama hea kui uuel ekoolil; mistõttu kavatsen sinna sattuda ainult viimases hädas.
    Ajasääst on muidugi suur pluss :)

  8. #208
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Te unustate, et see on FOORUM. Vahepeal oli sellest foorumist saamas offtopicu ja lokkava trollimise tagajärjel midagi muud kui foorum. Ranka ja teised moderaatorid on sellest lehest tagasi tegemas foorumit, foorumit sellisena nagu ta peaks olema!

    PS.Kas seda nuppu on võimalik suuremaks teha, mis viib viimase loetud postini?
    Hetkel on see nii tibatilluke, et silmadel hakkab valus :D

  9. #209
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Saab küll ja teen ära kui viitsin adobe photshopi avada.

  10. #210
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Super!:)

  11. #211
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Kust ma saan enda blogi poste muuta?, ei leia kuskilt edit buttonit

  12. #212
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Kui ma nüüd klikin: Subscribe to this Blog ja valin through control panel vms, siis kus ma neid poste nägema hakkan?

  13. #213
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Kas blogide alustamist/kirjutamist ei oleks saanud foorumisiseseks jätta, aga panna uute päevikute alustamiseks mingi postituselimiit peale?

    N: Selleks, et vältida suvaliste blogide tekkimist, peaks päeviku autoril olema 200/300/400/misiganes posti

  14. #214
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
    Kui ma nüüd klikin: Subscribe to this Blog ja valin through control panel vms, siis kus ma neid poste nägema hakkan?
    Mul tuli firefoxi paneelile ikoon, mille all siis vastav blogide valik. Rss feed töötab hästi, panin et kui uus blog tuleb on kohe desktopis näha, mul google reader ja rss feed postitustest ei peagi mööda blogisis surfama desktopis kohe näha, hea mugav lahendust.

  15. #215
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Kas blogide alustamist/kirjutamist ei oleks saanud foorumisiseseks jätta, aga panna uute päevikute alustamiseks mingi postituselimiit peale?

    N: Selleks, et vältida suvaliste blogide tekkimist, peaks päeviku autoril olema 200/300/400/misiganes posti
    On ka selline lahendus arutusel olnud ja palju teisigi. Teeme ka teised muudatused ära ja siis vaatame, kuidas kõik välja kukkus :)

  16. #216
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    On ka selline lahendus arutusel olnud ja palju teisigi. Teeme ka teised muudatused ära ja siis vaatame, kuidas kõik välja kukkus :)
    Ei tea kas ainult mulle tundub, aga mulje j22b, et blogide suhtes olete kyll l6plikult oma otsuse 2ra teinud, mis on suht kurb.

  17. #217
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
    Kust ma saan enda blogi poste muuta?, ei leia kuskilt edit buttonit
    Lohistad kursori pealkirja juurde ja siis pealkirjast vasakule tekib pliiatsi märk. Pead seda klikkima.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Ei tea kas ainult mulle tundub, aga mulje j22b, et blogide suhtes olete kyll l6plikult oma otsuse 2ra teinud, mis on suht kurb.
    Ütleme nii, et lõplikult ei ole midagi teinud AGA isegi downgrademise korral (blogide suhtes siis) süsteem ei jää samaks nagu endises foorumis. Mainisin juba ka varem, et teine võimalus oleks anda ainult kindlale grupile blogimisõigused aga sel juhul võib tekkida probleem "miks tema saab aga mina ei saa!"

  18. #218
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    leidsin ühe äärmiselt häiriva "feature" sa saad topicus mitu posti ära märkida "Multi-quote this message", enivei, teed oma postituse-quote ära, siis need märkimised jäävad endiselt kehtima, et järgmine kord kui muud suvalist posti tahad quoteda tulevad uuetsi reply'sse ka esimesena märgitud messid...

  19. #219

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Blogide koha pealt sooviks blogide järjestust, mis sisaldab lihtsalt pealkirja ning on järjestatud viimase postituse järgi. Pealkirjale vajutades võiks link viia blogisse, kus on kõik postitused üksteise järel(uuemad eespool).

    Praegune süsteem, kus on kõik sissekannete järgi seatud ei meeldi. Kui keegi hakkab tunduvalt tihedamini blogisse postitama kui teised, siis lihtsalt kaovad paljud blogijad tahaplaanile ning on selline ühe-mehe spämmnurgake(nagu praegusel hetkel Rage).

    Kui süssteemi muuta ei taha, ning peate seda ainuõigeks, siis paluks vähemalt selle Read More nupukese ära kaotada ning kõik postitused täispikkuses ette kuvada. Minu meelest on lihtsam uusi blogisid läbi rullida, kui iga kord Read More nuppu kasutada.
    Või siis hoopis panna Read More käituma samamoodi nagu Spoiler nupp, et kuvab täispikkuses postituse samal lehel.

    Mõned ideed siis minu poolt, aga ise pooldaks kõige rohkem enda esimesena välja käidud varianti.

  20. #220
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    leidsin ühe äärmiselt häiriva "feature" sa saad topicus mitu posti ära märkida "Multi-quote this message", enivei, teed oma postituse-quote ära, siis need märkimised jäävad endiselt kehtima, et järgmine kord kui muud suvalist posti tahad quoteda tulevad uuetsi reply'sse ka esimesena märgitud messid...
    Oli olemas ka eelmises versioonis ja kasutasin pidevalt.

Lehekülg 11, kokku 14 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES