Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 14 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 270
  1. #181

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Üks asi mis oleks äge, kuid pole nüüd 100% vajalik.
    Youtube koodis muuta ära embedded video suurus, ehk siis see kui suurelt ta foorumis näitab seda videot.
    Enamik Youtube videosid rohkem widescreenis ning seega võiks ka ajaga kaasa minna ning muuta ära see reso, praegu ruudu sarnane, aga hea oleks nt 560 × 340.

    Edit:
    Avastasin et siuke nupp nagu video olemas postituse tegemisel, see võtab automaatselt vastu ka youtube jms videoportaalide linke ning paneb ka nad widescreen formaati. Niiet mure lahendatud :P
    Viimati muudetud KristjanRawk poolt : 13.12.10 at 23:45

  2. #182
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Image resizer peaks olema nüüdseks fixitud.

  3. #183
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Võiks olla, et alafoorumite pealkirjad on erineva värviga.
    Praegu on kõik pealkirjad ühtselt sinised. Võiks olla a la, et strateegia punane, vanad päevikud hallid, offtopic must jne...

  4. #184
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    i reject!

    liiga kirjuks läheks nii. oleks silmale ebamugav.

  5. #185
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Nõustun, et läheb kirjuks aga viisaka ning pehme lahendusega ikoonid oleksid tehtavad.

  6. #186
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Aga äkki oleks siis võimalik ise valida värve?
    Minu jaoks on küll kõik nagu üks suur hall mass praegu. Palju kergem oleks midagi eristada, kui need oleks eri värvi.

  7. #187
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Ma mõneti toetan isegi seda püüdlust, et elavdada strateegia osakaalu ning vähendada offtopicut. Samuti olen ka alafoorumi adminnide idee poolt.
    Pakun välja sellise uitmõtte, et moded peaksid veidi karmimalt vaatama ja vajadusel kustutama mõttetuid postitusi algselt tõsisena mõeldud teemadest. See pole küll eriti massiline, aga kohati on teemad, kus üks debiil teeb enda arust nalja ning 5 debiili üritavad igaüks eelmist üle trumbata. Imo pole sellist mõttetust vaja, sest vastamine foorumis pole kuhustuslik ning seda saab teha ka normaalsel viisil.
    Muidu mul uue kujunduse kohta pretensioone pole. Banneriteemata kohta ütleksin, et mind isiklikult ei häiriks ning tegelikult veidi nadi oleks tagasi lükata raha, millega päris palju kasulikku teha saaks.

  8. #188
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Ma olen vist loll, aga ma ei oska tehtud blogipostituses tagantjärgi tage muuta.

    EDIT: st leidsin nüüd koha üles, kust nagu peaks saama (avaldatud postituse tagide kõrval on üks nupp selleks) aga see ei tööta, annab teate nagu poleks mul õigusi selleks.
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 14.12.10 at 12:46

  9. #189
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tervist!

    Palun anna täpne veateade. Kardan seda, et blogidele kehtib sama editimisreegel nagu postustele. Ala, et 10 minutit aega muuta.

    Ranka

  10. #190
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Sellise veateate tekstiga aken tuleb ette

    nomerlot, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
    - Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
    - If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

  11. #191
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Mis blogipostitusest sa räägid? Kas meie "Blogs" sektsioonis või päevikute alafoorumi sektsioonis? Kui teisest siis seal ei saagi sa enam midagi muuta. Peale selle ei saa keegi su blogi kommenteerida jne.

  12. #192
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis blogipostitusest sa räägid? Kas meie "Blogs" sektsioonis või päevikute alafoorumi sektsioonis? Kui teisest siis seal ei saagi sa enam midagi muuta. Peale selle ei saa keegi su blogi kommenteerida jne.
    Ikka meie uuest blogisektsioonist ja enda blogipostitusest

  13. #193
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Uuurisin ja puurisin aga nagu peaks olema OK. Äkki vajutasid valet nuppu. Mine oma blogi postitusele ja siis liiguta hiire kursor blogi postituse pealkirja peale. Siis ilmub pealkirjast vasakule pliiatsi märk. Vajuta seda ja vaata, mis teeb.

  14. #194

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Selline sidenote, et kuna pilte piltide teemasse meeldib pilte panna siis ilgelt hea oleks kui quick replay kohal oleks spoileri shortcut pole ka muidugi raske seda ise ette kirjutada.

  15. #195
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Uuurisin ja puurisin aga nagu peaks olema OK. Äkki vajutasid valet nuppu. Mine oma blogi postitusele ja siis liiguta hiire kursor blogi postituse pealkirja peale. Siis ilmub pealkirjast vasakule pliiatsi märk. Vajuta seda ja vaata, mis teeb.
    ma nüüd teen ilusasti puust ja punasega ette, et ma ei taha mitte postitust ennast muuta (mida ma saan ilusasti), vaid postituse juurde pandavaid tage. Nende juures tuleb samuti pliiatsi märk, aga sellele vajutades saangi ülaltoodud veateate.

  16. #196
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Ei kipu eriti enam blogi pidama, kui siuke imelik süsteem on.. Praegu nt tahtsin vaadata niisama, kas keegi on oma blogidesse midagi lisanud, aga kõik postid on laiali ja siis enamuse moodustavad neist hoopis mingid vanad Rage'i graafikud jnejne. Varem oli süsteem lihtne ja konkreetne. Milleks muuta midagi, mis juba töötab?

  17. #197
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Ei kipu eriti enam blogi pidama, kui siuke imelik süsteem on.. Praegu nt tahtsin vaadata niisama, kas keegi on oma blogidesse midagi lisanud, aga kõik postid on laiali ja siis enamuse moodustavad neist hoopis mingid vanad Rage'i graafikud jnejne. Varem oli süsteem lihtne ja konkreetne. Milleks muuta midagi, mis juba töötab?
    +1
    Jätan isegi katki päeviku/blogi pidamise. See on ainus miinus minu arvates, muidu uus foorum väga pro :)

  18. #198
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Ei kipu eriti enam blogi pidama, kui siuke imelik süsteem on.. Praegu nt tahtsin vaadata niisama, kas keegi on oma blogidesse midagi lisanud, aga kõik postid on laiali ja siis enamuse moodustavad neist hoopis mingid vanad Rage'i graafikud jnejne. Varem oli süsteem lihtne ja konkreetne. Milleks muuta midagi, mis juba töötab?
    Asi oligi ju selles, et vana süsteem ei toiminud, sest igapäev tekkis lambibloge juurde. See ei ole hea! Süsteemi oleks saand muuta kahtemoodi. Kas praegune süsteem või siis lasta blogida ainult väärtblogijatele - ala leits, hcc, estpatrick jne. Aga mille alusel me hakkame "väärt blogijaid" nimetama? Oleks kohe tulnud - miks mina ei saa ja teised saavad.

  19. #199
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    no krt, noored poisid, igapäev ninapidi internetis, ei saa nüüd väikse blogisüsteemiga hakkama! :D

  20. #200
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Selles suhtes et neid, keda mingi nl2-vello päevik ei huvitanud, ei pea ju seda lugema lihtsalt.

Lehekülg 10, kokku 14 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES