Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 14 EsimeneEsimene ... 311121314 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 270
  1. #241

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Kirjutan Quick Reply kasti teksti ja vajutan valesse kohta (nt Reply to Thread, mis selle kasti kohal on). Back nuppu vajutades võiks tekst alles olla. Vanasti oli. Nüüd ei ole. Epic fail. Jah, ma olen mitu korda juba maitsta saanud.

  2. #242
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kas ma olen ainuke, kel topicu lõpus 'Top' nupp ei tööta?
    Mul ka mitte.
    Edit// Just sattusin Rage posti tsiteerides sama asja ohvriks, millest Taipupole rääkis.

  3. #243
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kirjutan Quick Reply kasti teksti ja vajutan valesse kohta (nt Reply to Thread, mis selle kasti kohal on). Back nuppu vajutades võiks tekst alles olla. Vanasti oli. Nüüd ei ole. Epic fail. Jah, ma olen mitu korda juba maitsta saanud.
    Uurin. See peaks doable olema aga muudab foorumit veitsa aeglasemaks.

  4. #244
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Mis iganes te teete ärge jumala eest blogide süsteemi tagasi muutke praegune on eriti hea, kõik toimib ja parem kui enne

  5. #245
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    #TOP on neil bug listides. Saaksin PM ise ka korda teha või lisada ajutise top buttoni (testis sain lisatud) aga ei viitsi täna koodis rohkem sobrada. Postituse bug on ka teadlik ja selle peaks ka korda saama.

  6. #246
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    pildi üleval vasakul nurgas asuv tekst pokkeriprod.com võiks viia avalehele

  7. #247
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Plaanis on teha uuesti ühine header ja siis viin.

    EDIT: sain valesti aru aga tõenäoliselt teen seda siis kui header valmis.

    Täna leidsin ühe pokkeriportaali, mis meenutab suht palju meie oma: http://pokercollectif.info/

    Võtan sealt rohkem malli, sest strateegia artiklit jne. on väga ilsti nimekirjas



    PS! TAIPUPOLE kui plaan pikemalt kirjutada siis kasuta advanced editori. sinna salvestub kõik, isegi kui back nuppu vajtad.

  8. #248
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Vabandan ette aga ma testin "lives" sidebare, sest ei viitsinud testversiooni uuse poste ja blogisid teha. Võtan hiljem maha ja saan Teie käest nats tagasisidet ka.

  9. #249
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Palun vaadake panin paremale äärde sidebari. Seal on nupp, kui vajutate kaob sidebar ära. Kas sellist asja on mõtet jätta või ei ole? Saaksin sinna muid vidinaid ka juurde panna peale blogi postide.

  10. #250
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    Mis iganes te teete ärge jumala eest blogide süsteemi tagasi muutke praegune on eriti hea, kõik toimib ja parem kui enne
    j2lle jood v2? :D V6i n2ksid seeni? Kust otsast see praegune systeem sul parem on?

    -Blogide esileht on lihtsalt spami t2is, see, kes rohkem spamib postitusi oma blogisse, selle nime seal ka n2ha on - vana systeemiga ei olnud seda probleemi, et terve lehekylg v6iks olla mingit moodi yhe mehe postitusi t2is.

    -Et kellegi blogi yldse lugeda, peab minema kuhugi omaette lehekyljele. Milleks? Samah2sti saaks ju facebooki wallis blogi pidada v6i blogspotis v6i mis iganes. Praegusel kujul pole neil blogidel mingit pistmist tegelikult selle foorumiga ja neil pole m6tet.

    -Et yldse midagi l6puni lugeda, klikka "read more" ja l2hed omakorda uuele lehekyljele. Et kommentaare lugeda, klikka kommentaaride peale ja l2hed uuele lehekyljele. Meh? A kust ma yldse tean, mitu kommentaari ma 2ra olen lugenud ja mitu on uut? KAS MA J2TAN IGA MEHE IGA POSTITUSE kommentaaride arvu meelde, et juhul kui tunni p2rast tulen, siis tean, et "N2e, kurat, ahangama viimasel postitusel oli enne 4 commenti, on hetkel ka, OH JUMAL T2NATUD, ma ei peagi eraldi kontrollima minema, kas ma olen neid kommentaare lugenud.

    - Aga mis postitusi ma olen lugenud? Hetkel n2itab mulle, et on olemas 39 lehekylge blogipostitusi ja mul pole fucking 6rna aimu ka, mitu lehekylge ma lugenud olen v6i kus kuradi perseaugus mul omadega j2rg on.


    For real, kui konnale ja paarile vennale veel meeldib kilplast m2ngida, siis tehkegi nii, et kes tahab, peab seal oma blogi ning ylej22nud, kes tahavad, v6ivad ikkagi foorumis oma p2evikut pidada ning inimesed v6ivad nende p2evikutesse postitada ka...just like old days. Ning kui see systeem k2iku l2heks, tahate ma ennustan kaua need eraldi blogid seal vastu peaks? Sama kaua kui oli see blogibuum mingi hetk, kus iga teine vend pidas blogspotis/wordpressis blogi. Ehk siis mitte v2ga kaua.

    T2nan veel kord t2helepanu eest.

  11. #251
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Paar päeva tagasi natuke kahetsesin, et maybe oli viga ja peaks taasavama. Pärast eilset foorumi sidebari lisamist tunnen, et nüüd on blogid tegelt paremad.

    a) nad on pealehel olemas, kellele ei meeldi lülita välja
    b) ei pea isegi klikki tegema ja loed neid mis meeldib
    c) vaata ESTPatricku viimast posti ja pm. saab samamoodi nagu ka vanasti.

    See ei tähenda, et see peaks nii jääma. Blogide kohapealt ootame kindlalt selle aasta lõpuni.

  12. #252

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Testi seda aasta lõpuni ja siis tee küsitlus. Annab vast selgeima pildi. Ja kõik kes tahavad saavad üle katsetada praeguse blogimise.

  13. #253
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Thumbs down Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    -Et yldse midagi l6puni lugeda, klikka "read more" ja l2hed omakorda uuele lehekyljele. Et kommentaare lugeda, klikka kommentaaride peale ja l2hed uuele lehekyljele. Meh? A kust ma yldse tean, mitu kommentaari ma 2ra olen lugenud ja mitu on uut? KAS MA J2TAN IGA MEHE IGA POSTITUSE kommentaaride arvu meelde, et juhul kui tunni p2rast tulen, siis tean, et "N2e, kurat, ahangama viimasel postitusel oli enne 4 commenti, on hetkel ka, OH JUMAL T2NATUD, ma ei peagi eraldi kontrollima minema, kas ma olen neid kommentaare lugenud.
    Sa unustasid selle, et kui kommentaar juhtub olema natuke pikem, tuleb kogu kommentaari nägemiseks klikkida veelkord Read more.
    Selle asjanduse looja pole kasutusmugavusest und ka näinud.

  14. #254
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Aye. Kusjuures k6ige rohkem n2rvi ajab see, et m6ned inimesed ei saa aru, kui kilplaslik see systeem on ja kui mitu korda ebavajalikum ning ilmselt lugedes ei m6tle kaasagi, et jah, head pointid sees, vaid pigem, "ahno standard vingumine, next post please."

    Aga see ei ole standard mingi harjumise teema, et "oh, k6ige uue peale vingutakse, kyll harjutakse 2ra ja hakkab rohkemgi meeldima." Harjumuse asi on need skinid, kus nuppude paigutus lihtsalt nihkub, v2rvitoonid muutuvad, bla bla, aga p6him6te j22b samaks. Minugi poolest tehke kuu aja p2rast uus uuendus, pange skini v2rviks roosa, mul ausalt pohhui, kyll harjub t6esti 2ra.

    Aga see bloginduse systeem on perse keeratud ja kes ei saa aru sellest, et asi on sitaks ebamugavam ja ebapraktilisem, need ma v6in ausalt pikale ka saata.

  15. #255

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    See kui ma üks õhtu endale uut passwordi tahan rackebacki saidil, ei tähenda, et ma järgmised päevad iga paari tunni tagant endale uut passwordi e-maili'le tahaks
    see just praegu toimub, tehke korda

  16. #256
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    need foorumi päevikud olid siin segamas teisi teemasi.
    Kõik spämmisid samamoodi oma päevikuid et ainult oleks new postide alla esimesel lehel näha ja et jumala eest saaks postcounti üles siis oma tunnise sessi ajal pane päevikusse 5 erinevat posti oma cooleritest. Otsida mingi kasutaja päevikut polnud kah just tore selle jama seest nüüd on ilusti kõigi blogid tähestilikuses järiekorras. Ja sa tuled nutma et pead kaks kilikki rohkem tegema?
    Ja kui blogid peaks sellepärast välja surema siis on ainuke põhjus et postitamise eest ei saa oma postcount enam üles mille peale pooled enam ei näe mõtet oma tegutsemisel.
    Muidugi võib jaurata nüüd teemadel et siis võib teha nii et neid poleks new posti all näha ja teha süsteemi et need postid sinna mis lähevad nr sinu suures spämmimises ei muuda aga usu mind siis sureks nad välja samakiiresti nagu sa väidad et nad nüüd surevad.

    Mulle meeldib lõpuks new postide all midagi muud näha kui ainult päevikuid

  17. #257
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    ah mine perse, kui inimesed sul postcounti jaoks p2evikutesse spamivad. tra ma v6in samah2sti yksk6ik kuhu mujale spamida. selle jaoks pole p2evikut vaja.
    synnita veel mingeid idiootseid "argumente" plskthx.

  18. #258
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Pohhui need argumendid aga fakt on see, et ma ei viitsinud seda jama lugeda, mis päevikutes oli. Mingi 10 kvaliteetblogi max oli siin.

  19. #259
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    oot ja hetkel seal lyhikese ajaga tekkinud 3 lehekylge blogisid, 6petage mulle ka mismoodi seal neid 10t blogi paremini v2lja filtreerida on kui vana systeemiga? :S

  20. #260
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    +1 lebo jutule..

    mis mind ennast häirib, ma pean käima oma blogi klõpsimas, et näha kas keegi on kommenteerinud ja saaks siis kommentaarile vastata.. nt ranka küsimusele blogis. +Taaskord on see jama, et ma ei saa täpselt aru, kellele postitus kuulub ja mis limiidist või formaadist jutt käib.. topicute puhul vähemalt hakkas vaikselt levima süsteem et panti limiit ja formaat topicu pealkirja, siis ma 6maxi või omaha või SNG päevikute teemasse ei vaadanud.. nüüd veidi läbune.. lihtsalt ajalises järjekorras blogid ilmuvad, esilehel neid mingi 6-10 tükki ainult ja mind huvitavad blogid kaovad ära teistele lehtedele kui jusht iga päev ei käi refreshimas.. hea oleks võimalus kus ma mind huvitavad blogid paneks mingi oma lehele vms.. coca, patricku ja ranka ja kotkas1000 ja pastilaa ja hispaania poiste jpt päevikuid loen alati.. aga samas osasid huinjaa päevikuid ei viitsi lugeda.. rääkimata siis mõnuga suurenenud klickide arvust postituste lugemiseks.. kui päevikud segasid.. maitea.. strateegia foorumid lehe ülesotsa ja offtopic ja pildi ja päevikud foorumi allaossa vms..

Lehekülg 13, kokku 14 EsimeneEsimene ... 311121314 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES