Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 14 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 270
  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    nomerlotiga nõus. pokkerikooli asjus. see vajaks kindlasti ülevaatamist ja kaasajastamist. videode kõrval rohkem teksti ka ja ka teiste mängude ABC-d, nt stud ja muud sellised. reklaamist nii palju, et las olla. ja reputatsiooni kohapealt tahaks ka teada, et kes ja miks selle mulle ära pani :D

  2. #22
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Lühidalt minu nägemus ja soovunelm:
    • mõistlikul hulgal reklaami on täiesti mõistetav ja ok
    • avalehele uus kujundus ning rohkem originaalsisu
    • privaatfoorumid coachimiseks
    • regulaarsemalt uuenev Pokkerikool, üleüldiselt suurem rõhk õpetamisele-õppimisele
    Avalehte tahab TIGRANO juba pikemalt muuta ning test-servus oleme seda testinud kuigi ikka nässakas nats. Tegeleme edasi ja kunagi see ilmub (siin kunagi seepärast, et ei pea seda eriti pakiliseks), lisan avalikku todo listi ka.

    Mida sa täpsemalt pead privaatfoorumid coachimise all silmas. Me ise oleme haudunud ideed (seda ka foorumis maininud) ehk võiks hakata märgistama mängijaid, kes on siin just õppimiseks. Ja nende jaoks teha uus, privaat ja suht kvaliteetfoorum, kus rõhku pannakse õppimisele. Siin muidugi vaja kuidagi ka motiveerida, et foorum ikka töötaks. Ehk oskad oma ideed natuke rohkem laiendada, et saaksime parema ettekujutuse asjast.

    Õpetamine on jäänud eelkõige ajapuuduse tõttu unarusse. Kui alustasime oli foorum tegelt väga väikene, ei olnud RB saiti, ei olnud isegi pealehte mitte. Samuti tollal pandi rohkem rõhku õppimisele, mis süvendas veelgirohkm õppimis/õpetamishimu. Aga kahjuks (tegelt õnneks) kasvas foorum ülepea, tuli pealeht ja RB site, mis neelavad sitaks palju aega ja õppimisele/õpetamisele jääb seetõttu ka vähem aega.

    Muidugi võiks mitte foorumis passida ja teha oma tööd edasi aga sel juhul oleks PP.com foorum nagu ilma kaptenita triiviv laev merel. Niipalju lisan, et videosid tahan veel teha ja TIGRANO tegeleb ka vaikselt nendega. Varsti peaks lisanduma ka ESTPatrick, kui oma reisimise ära lõpetab ja siis saab suht hea videode arhviivi RB PokkeriProd.com lehele (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/videos). Too on seal hetkel väga algeline aga kui me paneme selle seal korralikult tööle siis saame kõik filtrid, kujunduse, mis iganes seal teha sellise nagu meie tahame. Videod ei jää tõmmatavaks vaid veebis vaatamiseks.

    Vbulletin blogi näited:
    http://blogs.digitalpoint.com/?
    http://www.vbulletin.com/forum/blog.php
    http://www.nuhit.com/blog/
    http://www.extremepixels.com/forum/blog.php?

    nende kujundused suht halvad aga see ei ole vbulletini vaid saidi hooldaja süü. aga blogide lisamine tähendaks ka foorumite uuendamist.

    uuenan kohe ka todod listi

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust

    ...Mingi selline feature võiks olla, et kui ma ei taha nupule "new posts" vajutades näha mingi kindla teema uusi postitusi, siis saaks selle teema maha keerata.
    +1

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    küll natuke ebaoluline, aga võiks isegi olla selline asi nagu foorumi enda blog, ehk siis ajalugu. like kust oleks hea kronoloogiliselt vaadata, kuidas ja millest foorum välja arenenud, ala kuskilt algasid käemängud, toimus pp suveturniir, mindi üle uuele softile, pp foorum sai eesti üldkasutatuimaks ja suurimaks foorumiks.. lihtsalt mõte
    Väga hea idee.

    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Mingi repi süsteemi mis töötab käte arutlemise teemas. Vastavalt siis kvantiteedile.
    Ma arvan, et multi-rep süsteemi on suht raske teha ja ajaks keeruliseks. Küll aga on ehk võimalik teha nii, et reppi saab panna ainult strateegia foorumites tehtud postide eest. See süsteem meeldiks mulle endale ka, kui rep näitaks ainult mängija "nõuande" taset.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    reklaami teemal:
    kui ma 6igesti aru saan, siis 2p2s on hetkel 2 reklaami. Ja need ei h2iri mind. St, bannerid on tglt nagu uued skinid, alguses on perhaps v66ras, aga mingist hetkest on asi nagu "normaalne". Nii et kui ei ole sellist asja, nagu keegi eelpool mainis, et bannerid hyppavad ringi, h22litsevad ja mingi selline kammajaa, siis minugi poolest v6iks neid kasv6i 5 tykki olla.

    Summadest r22kides, siis 10k eeki on t2iesti arvestatav summa imho. Ja v6ikski enda jaoks panna mingi kindla alamm22ra, mis summast enam alla ei langeks, EVER. Ja see alamm22r v6iks t2itsa vabalt olla n2iteks teile tulnud pakkumistest k6ige kallim v6i kalliduselt teine.

    mis selle rahaga teha? ehehe. kes siis rahaga midagi teha ei oskaks
    samas, paljud oskavad rahaga midagi m6istlikku teha? mina ei n2eks erilist m6tet sellel, et teeme freerolli nyyd selle 9k eegu peale, parooli saate n2ed siit alateemast vms. Sest asi l6ppeks ikka sellega, et me m2ngiks seal pnewsist p2rit haterite ja l2tlaste ja brasiillaste vastu. Et kui teha mingeid turniire, siis rangelt piirata inimeste arvu, kes sinna saavad, lisada neid turkale manuaalselt, valida v2lja mingi kindla kriteeriumi j2rgi, keda freerollile/added PPga turkale lasta, ala Foorumi Aasta Tiitlite v6itjad saaksid omavahel madistada. Nii aasta parima postitaja kui ka aasta h2lvik vms. V6i hoopis koguda seda raha ja teha 2011 aasta l6pus kogu raha peale yks selline suurem J6uluturniir? V6i annetate yldse k6ik selle 90% igakuiselt sinna kuhu tahate :). P2ris head promo saaks pokker eestis imho. V6i siis jah, ´teha neid live yritusi, kus inimene tuleb kohale, maksab mingi turkabuyini, aga rake(koha yyr + korraldamise vaev vms?) on juba coverdatud reklaamist tulnud rahast. ning kui yle j22b, pakute bonaquat ja tasuta banaani.
    Ma kujutan ette, et v6tta see otsus vastu ja lubada reklaami v6ib m6juda egole halvasti ammuantud lubaduse t6ttu mitte reklaamida, aga ma soovitan soojalt t6siselt kaaluda seda asja.

    k2em2ng:
    see on see millest see foorum alguse sai, see on see miks ma olin yldse yks esimesel kuul regajatest. Mulle meeldis see v2ike adrekas, et TOP3 saab mingi 6llerahakese ning ma tunnen, et k2em2ng arendas mingil m22ral minu pokahskili. sydantsoojendav oleks j2lle sellist vana traditsiooni n2ha.

    t2pit2htede ignoreerijad:
    jah, need numbrite kasutajad t2htede asemel ja postituste mitteformattijad peaks 2ra b2nnima.
    Teglelt 2p2-s on 4 reklaami aga see selleks. IMO rahaga miskeid freerolle küll tegema ei hakkaks vaid see tuleks kasutada ära kõige mõistlikumal ning kontrollitumal viisil. Selleks ei peagi olema üldsegi mitte pokkeriturniir vaid väga vabalt võib ju autasustada ka inimesi oma tegude pärast. Nagu näiteks HCC korraldas kokkutuleku või muruntau korraldab jalku mänge või keegi kolmas tegi kõva videode/coaching seeria. See olekski tegelt selline motivatsiooniboosti allikas rohkem teha ja püüda arendada foorumit. Ideaalis oleks kui saaks teha mõlemat - autasutada inimene/inimesed ja samuti teha ka pokkeriturka. Siis kõigil võimalus. Aga freerolle ei tule, no no no. See on nii idanenud promo, et lausa alb akkab :) Aga noh hetkel jagame maha laskmata mammutit :)

    Käemäng tuleb ja on todo listis. Samas pakkuge veel välja selliseid mänge, mis oleksid haaravad, ei vajuks ära ning oleks üpriski lihtne korraldada.


    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    nomerlotiga nõus. pokkerikooli asjus. see vajaks kindlasti ülevaatamist ja kaasajastamist. videode kõrval rohkem teksti ka ja ka teiste mängude ABC-d, nt stud ja muud sellised. reklaamist nii palju, et las olla. ja reputatsiooni kohapealt tahaks ka teada, et kes ja miks selle mulle ära pani :D
    Uuendasin veelkord mõlema posti põhjal todo listi.

  5. #25
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    post nr 22 ei ole minu postitusw quote

    edit_ võis siiski haakub

    juhe koos
    Viimati muudetud Provoker poolt : 03.12.10 at 14:13

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mida sa täpsemalt pead privaatfoorumid coachimise all silmas. Me ise oleme haudunud ideed (seda ka foorumis maininud) ehk võiks hakata märgistama mängijaid, kes on siin just õppimiseks. Ja nende jaoks teha uus, privaat ja suht kvaliteetfoorum, kus rõhku pannakse õppimisele. Siin muidugi vaja kuidagi ka motiveerida, et foorum ikka töötaks. Ehk oskad oma ideed natuke rohkem laiendada, et saaksime parema ettekujutuse asjast.
    Hea näide on praegune olukord, kus Tigrano võttis mind ja paari matsi veel coachida ja siis ongi probleem, et kuidas omavahel infot vahetada: käsi üles panna ja kommenteerida, kus coach materjale ja üldisi soovitusi jagab jne.

    Avalikult teemat tehes võib see läbuks minna, ilmselt õpilased ja õpetaja ei taha oma tööd kogu maailmaga jagada. isegi mitte alati sellepärast, et see mingu hullult eksklusiivne töö ja materjal oleks, vaid kolmandate inimeste osalemine protsessis ajab asja segaseks.

    Ehk siis coachil oleks võimalus tekitada teema, kuhu pääsevad ligi ainult määratud kasutajad.

  7. #27

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Selleks ei peagi olema üldsegi mitte pokkeriturniir vaid väga vabalt võib ju autasustada ka inimesi oma tegude pärast. Nagu näiteks HCC korraldas kokkutuleku või muruntau korraldab jalku mänge või keegi kolmas tegi kõva videode/coaching seeria. See olekski tegelt selline motivatsiooniboosti allikas rohkem teha ja püüda arendada foorumit. Ideaalis oleks kui saaks teha mõlemat - autasutada inimene/inimesed ja samuti teha ka pokkeriturka. Siis kõigil võimalus. Aga freerolle ei tule, no no no. See on nii idanenud promo, et lausa alb akkab :) Aga noh hetkel jagame maha laskmata mammutit :)
    Mina ei kandideeriks kindlasti mingisugusele rahalisele auhinnale, see ei oleks siinkohal motivatsioonitõstja. Motti tõstab see, kui asi korralikult koos ära tehtud saab, siis muutub raha ka kolmandajärguliseks. Mulle piisab täiesti, kui nt PP.com foorumi aasta tegu 16. koht Tallinna jalka käimatõmbamisele omistataks :P

    Raha võiks osalt ka erinevate ürituste eelarvesse minna vms, et näiteks ühe kuu raha läheks PP'de live turka korraldamiseks ja selle overlay'ks, teisel korral tuleks Pokkeriprode kokkutulekule mingisugune fun asi juurde, mida iganes.

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    post nr 22 ei ole minu postitusw quote

    edit_ võis siiski haakub

    juhe koos
    siin on jah rankal kala sisse tulnud, quote on minu postitusest pärit.

  9. #29
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Hea näide on praegune olukord, kus Tigrano võttis mind ja paari matsi veel coachida ja siis ongi probleem, et kuidas omavahel infot vahetada: käsi üles panna ja kommenteerida, kus coach materjale ja üldisi soovitusi jagab jne.

    Avalikult teemat tehes võib see läbuks minna, ilmselt õpilased ja õpetaja ei taha oma tööd kogu maailmaga jagada. isegi mitte alati sellepärast, et see mingu hullult eksklusiivne töö ja materjal oleks, vaid kolmandate inimeste osalemine protsessis ajab asja segaseks.

    Ehk siis coachil oleks võimalus tekitada teema, kuhu pääsevad ligi ainult määratud kasutajad.
    tehniliselt oleks ju võimalik, et sõna saavad võtta ainult asjaosalised. ilmselgelt huvitav materjal ka teistele. aga kui tahetakse täiesti konfidetsiaalselt teha, siis pole parata.

  10. #30
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Uued skinnid jah, väljanägemine on foorumil on vananenud.

    Reklaam absull ei sega kui jääb mõistlikkuse piiresse, selle raha eest võib ju kokkutulekuid + 100 muud asja teha.

    Loomulikult võiks algajate jaoks mõeldud staffi uuendada aga kellel see mott ja aeg on seda teha? Ma mõtlen, et magavale kassile ikka hiir ise suhu ei jookse, need kes tahavad targemaks saada, saavad seda läbi coachimise küll ja veel.

    Stakemise reeglid võiks ühtselt paika panna (seaduste järgi, VÕS), teha mingi lepingu blankett, et ei tekiks sama seisu nagu selle hullu juuratudengiga oli, kus ta hakkas ila ajama, et gamblemise võlg ja tema ei peagi maksma. Äkki on meie keskel mõni adekvaatne juuratudeng, kes asja käsile võtaks? Võibolla oleks siis ka ülelaskmisi vähem ning saaks ülelaskmisele lihtsamalt ametlik käik anda.

    Samuti võiks teha foorumikasutajatele 4x aastas kokkusaamisi (talvepäevad, kevadpäevad jne....) Ma ei tea palju meil aktiivseid kasutajaid, seda saad sina ranka järgi uurida aga mõtte käisin välja.

    Uneaeg on olnud lühike, eks lisan kui midagi veel meenub

  11. #31
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    tehniliselt oleks ju võimalik, et sõna saavad võtta ainult asjaosalised. ilmselgelt huvitav materjal ka teistele. aga kui tahetakse täiesti konfidetsiaalselt teha, siis pole parata.
    mitte praegust projekti silmas pidades, vaid mitmed mehed teevad coachingut siin foorumis raha eest, nendele kindlasti ei meeldiks oma tööd kõigiga jagada.

    See võiks olla siis asjaosaliste option: kas ainult kirjutamine või ka lugemine on piiratud.

  12. #32

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Trollimisele ja sisutühjadele postitustele peaks rohkem tähelepanu pöörama.
    Mingid kasutud ning mitte mingit väärtust lisavad ühesõnalised postitused: +1, hahaha, :D jms võiks foorumist välistada.
    Saan aru, et inimesed elavad end erinevalt välja, aga Eesti keelt austades võiks natuke rohkem tähelepanu lisada ka kirjapildile, et asi inimlikkuse piiridest ei läheks 13 aastaste pubekate MSNi risuks.

    Reklaamiga nõus, et foorumi eestvedajad saaksid kasvõi natukene tasu oma vaeva eest. Tänud teile!

  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Priito Vaata postitust
    Saan aru, et inimesed elavad end erinevalt välja, aga Eesti keelt austades võiks natuke rohkem tähelepanu lisada ka kirjapildile, et asi inimlikkuse piiridest ei läheks 13 aastaste pubekate MSNi risuks.
    Siin on foorumi tegijatel raske midagi teha. Kel see muret teeb, kirjutab ise võimalikult korrektselt ja loodab, et see annab teistele head eeskuju.

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Hea näide on praegune olukord, kus Tigrano võttis mind ja paari matsi veel coachida ja siis ongi probleem, et kuidas omavahel infot vahetada: käsi üles panna ja kommenteerida, kus coach materjale ja üldisi soovitusi jagab jne.

    Avalikult teemat tehes võib see läbuks minna, ilmselt õpilased ja õpetaja ei taha oma tööd kogu maailmaga jagada. isegi mitte alati sellepärast, et see mingu hullult eksklusiivne töö ja materjal oleks, vaid kolmandate inimeste osalemine protsessis ajab asja segaseks.

    Ehk siis coachil oleks võimalus tekitada teema, kuhu pääsevad ligi ainult määratud kasutajad.
    Selge. Sain mõttest aru, et privaatfoorum ainult coachile/coachitavatele.


    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mina ei kandideeriks kindlasti mingisugusele rahalisele auhinnale, see ei oleks siinkohal motivatsioonitõstja. Motti tõstab see, kui asi korralikult koos ära tehtud saab, siis muutub raha ka kolmandajärguliseks. Mulle piisab täiesti, kui nt PP.com foorumi aasta tegu 16. koht Tallinna jalka käimatõmbamisele omistataks :P

    Raha võiks osalt ka erinevate ürituste eelarvesse minna vms, et näiteks ühe kuu raha läheks PP'de live turka korraldamiseks ja selle overlay'ks, teisel korral tuleks Pokkeriprode kokkutulekule mingisugune fun asi juurde, mida iganes.
    Nimed olid näited :) Rahade jagamise osas nõus.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    siin on jah rankal kala sisse tulnud, quote on minu postitusest pärit.
    My bad :(

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Uued skinnid jah, väljanägemine on foorumil on vananenud.

    Reklaam absull ei sega kui jääb mõistlikkuse piiresse, selle raha eest võib ju kokkutulekuid + 100 muud asja teha.

    Loomulikult võiks algajate jaoks mõeldud staffi uuendada aga kellel see mott ja aeg on seda teha? Ma mõtlen, et magavale kassile ikka hiir ise suhu ei jookse, need kes tahavad targemaks saada, saavad seda läbi coachimise küll ja veel.

    Stakemise reeglid võiks ühtselt paika panna (seaduste järgi, VÕS), teha mingi lepingu blankett, et ei tekiks sama seisu nagu selle hullu juuratudengiga oli, kus ta hakkas ila ajama, et gamblemise võlg ja tema ei peagi maksma. Äkki on meie keskel mõni adekvaatne juuratudeng, kes asja käsile võtaks? Võibolla oleks siis ka ülelaskmisi vähem ning saaks ülelaskmisele lihtsamalt ametlik käik anda.

    Samuti võiks teha foorumikasutajatele 4x aastas kokkusaamisi (talvepäevad, kevadpäevad jne....) Ma ei tea palju meil aktiivseid kasutajaid, seda saad sina ranka järgi uurida aga mõtte käisin välja.

    Uneaeg on olnud lühike, eks lisan kui midagi veel meenub
    Blanket ja koosolekud hea mõte. Pokkerikooli teema juba todo listis. Uuendan kohe nimekirja.

    EDIT: kokkutulekud s.t.

  15. #35
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Siin on foorumi tegijatel raske midagi teha. Kel see muret teeb, kirjutab ise võimalikult korrektselt ja loodab, et see annab teistele head eeskuju.
    +1 :) :) :) :) :) :) :) :)

  16. #36
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Coachingust veel - mulle meeldiks näiteks aeg-ajalt mõnelt NL200+ (Nl100 mööndusega, et pika volüümiga domineerib kui diadema) FR pomolt (crushib) $$$ eest mõni sess võtta. Kas siin foorumis on selliseid inimesi olemas, või lõppebki foorumis leitavate coachide tase mikroga? St foorumi huvides võiks olla selliseid "ladvaõunu" kuidagi motiveerida (kasvõi reklaamist %) aktiivselt ka olemas olema. Kunagi juba rääkisin sellest - see, mida sa Ranka teed, on super. Aga loll oleks loota, et sa üksi jõuad iga NL100 dongi coachingsesse ka veel vahtida. Kurb oleks, kui 100NL on see piir, kust maalt juba tuleb "üle kolida" teise keskkonda sisulistel teemadel.

    Eraldi coachide list, limiiditi jne ellu viia oleks üks hea samm edasi (mingis mahus võin ise ka madalamal aidata).

    Enda mätta otsast vaadates on hetkel see ettetulev "sein" foorumi suurim probleem, muidu on PP väga hea!

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Vaatan näiteid ja mulle küll tundub, et blogide eraldamine oleks mõistlik. See sunniks ehk inimesi (ka mind) oma käsi pigem strateegiafoorumitesse panema ja päevikud jääks üldisema jutu jaoks.

    Praegu turgatas, et kas kuidagi saaks teha nii, et strateegias postitatud käte limiite saaks eraldada? Et klõpsuga filtreerid välja näiteks NL10, NL50 või NL200 käed. Nii leiaks arhiivist paremini üles käed ja arutelud, mis sinu hetkel mängitavat limiiti puudutavad. Õpitakse ikka ju oma limiidilähedastest kätest, sama kätt mängitakse NL10 ja NL100 tihti erinevalt.

    Ma ei oska kohe arvata, kas selleks peaks olema limiidipõhised alafoorumid või siis mingid märksõnad või muud eraldamised. Aga see annaks ehk arhiivile kasutusmugavust ja jumet juurde. Praegu on ju nii, et kui teema kaob esimeselt-teiselt lehelt ära, siis teda polekski nagu kunagi olnud.

    või tundub see liiga tarbetu liigendamine?

  18. #38
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Vaatan näiteid ja mulle küll tundub, et blogide eraldamine oleks mõistlik. See sunniks ehk inimesi (ka mind) oma käsi pigem strateegiafoorumitesse panema ja päevikud jääks üldisema jutu jaoks.

    Praegu turgatas, et kas kuidagi saaks teha nii, et strateegias postitatud käte limiite saaks eraldada? Et klõpsuga filtreerid välja näiteks NL10, NL50 või NL200 käed. Nii leiaks arhiivist paremini üles käed ja arutelud, mis sinu hetkel mängitavat limiiti puudutavad. Õpitakse ikka ju oma limiidilähedastest kätest, sama kätt mängitakse NL10 ja NL100 tihti erinevalt.

    Ma ei oska kohe arvata, kas selleks peaks olema limiidipõhised alafoorumid või siis mingid märksõnad või muud eraldamised. Aga see annaks ehk arhiivile kasutusmugavust ja jumet juurde. Praegu on ju nii, et kui teema kaob esimeselt-teiselt lehelt ära, siis teda polekski nagu kunagi olnud.

    või tundub see liiga tarbetu liigendamine?
    Selle jaoks ongi standard nimed ja nii saad otsida. Näiteks 200NL käed: http://foorum.pokkeriprod.com/search...earchid=863618

    Samas võiks ehk käte postitamise süsteemi arendada ja käele peab panema korrektse nime. Ala FR 200NL või HU 400NL või 6 Max ja siis pm. saaks kõiki käsi otsinuga filtreerida.

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Samas võiks ehk käte postitamise süsteemi arendada ja käele peab panema korrektse nime. Ala FR 200NL või HU 400NL või 6 Max ja siis pm. saaks kõiki käsi otsinuga filtreerida.
    jah ,see oleks ka vastus.

  20. #40
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    väga raske (loe "harjumatu") on selle foorumis teemasid leida mis on peale viimast külastust uuendatud. Võibolla ei oska ma ise nii hästi seda teha kui vaja, aga se selleks :) Kas kuidagi top menüü asju eestikeelseks ei saaks?

Lehekülg 2, kokku 14 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES