Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 14 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 270
  1. #161
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    ohh tra.. üks haige bugi on veel.. kui quick reply aknas klikkan välja linnukese * show your signature, siis too tühjendab laksust kohe teksti mis quick reply aknasse olen kirjutanud.

    tegelt tahtsin kirjutada seda, et ärge pange veel päevikute teemat lukku, pange see kuu aja pärast vms see blogisse kolimise tähtaeg oligi, põhjused:

    * tahan veel oma päeviku topicu pealkirja muuta, kuna ei plaani igavesti NL100FRi mängima jääda
    * kui tahan blogisse oma päeviku linki panna, siis see on staatiline, ehk kui topicu pealkirja muudan, siis link läheb katki:-/
    * kui kopeerin oma päeviku poste blogisse, siis formaadi säilitamise nimel ma kopeeritava posti puhul vajutan EDIT nuppu ja siis kopeerin postituse sisu ümber, kui topic lukus, siis ma seda ei saa teha.

  2. #162
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Hetkel ongi ca. 30 päeva kolimisaega. AGA praegu saavad postitada ainult blogide autorid oma enda teemasse. Teised sinna postitada ei saa.

    Küsimus: http://www.vbulletin.com/forum/

    Paremal ääres on "sidebar". Kas sellist "vilet" on mõtet keevitada juurde v mitte?

  3. #163

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    distsiplineerivad bannid strateegias OT eest. nii 1-2p teevad hea töö ma usun.

    esimene näide: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...C3%B5mme/page2 postitus #12

  4. #164
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hetkel ongi ca. 30 päeva kolimisaega. AGA praegu saavad postitada ainult blogide autorid oma enda teemasse. Teised sinna postitada ei saa.

    Küsimus: http://www.vbulletin.com/forum/

    Paremal ääres on "sidebar". Kas sellist "vilet" on mõtet keevitada juurde v mitte?
    mhm.. see show your signature bugi välja hüüdmine oli vist veidi ennatlik..

    aga selline sidebar võib olla küll, seda enam, et igaüks saab selle endal välja lülitada, kellele ei meeldi..

  5. #165
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Saan aru jah, et adminid proovivad vaid paremuse poole rühkida, kuid hetkel on see päevikute/blogi/whatever süsteem ikka väga keeruliseks aetud... Tegu ju kõigest foorumiga.

  6. #166
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    mis mõttes keeruline??

    1-2minti harjumist ja süsteem on kergemini hallatav kui varem.

  7. #167
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Saan aru jah, et adminid proovivad vaid paremuse poole rühkida, kuid hetkel on see päevikute/blogi/whatever süsteem ikka väga keeruliseks aetud... Tegu ju kõigest foorumiga.
    Just täpselt. Tegu on ju kõigest foorumiga, mitte blogi keskonnaga. Nüüdseks on meil olemas "tõeline" foorum ja lisatud blogid, mis on pm. samad kui wordpress/blogspot. Erinevus selles, et sa ei pea endale kontot kuskile regama ja teiseks seotud täielikult foorumiga.

    To Lenc (tean, et teises teemas): Foorum on nüüd 950 pixlit lai ja asub alati keskel.

  8. #168
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Kõvasti parem. Esimesed probleemid sellega: http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php/679 kliki spoileril

  9. #169
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Subscriptionsi (quick links>>subscribed thread) lehel ei tööta lehe all nupp "Empty Current Folder".

  10. #170

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Facebooki nupp üleval ei tööta hetkel, aga arvan et see veel seadistamata.
    Blogides tag'e ei saa lisada, kui postituse oled juba ära teinud ning tag'e saab ainult ühe panna.

  11. #171
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    nüüd, kus see foorum on kitsamaks muudetud, on mul osad tekstid üksteise peal.

  12. #172
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Misasi on blogides Groups? Päris tore oleks, kui saaks tulevikus grupeerida FR, shorthanded, HU, turnad jne blogisid.

  13. #173
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Selline bug hakkas silma - blogides kui suurem pilt spoileri alla panna, siis kaob osa pildist paremas servas oleva menüüriba alla ära. Peaks sättima marginid, et pilti suurendatakse automaatselt menüü servani.

  14. #174
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Jep. Lenc kirjutas, et image reziser ei funka seal veel.
    A mulle muidu meeldib, tegin blogi isegi.

  15. #175
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    kas see polegi mitte see sama image resize probleem, millest ranka rääkis juba enne foorumi uuendamisest?
    et ta vist tegeleb sellega?

  16. #176
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Esiteks tahaks öelda, et selliseid tähtsamaid teemasid võiks kuidagi lihtsamini leida või võiks olla kusagil paremini välja toodud. Neid teemasid on siin ikka nii tohutult ja kui hommikust õhtuni foorumi lugemisega ei tegele, siis jõuab heade ja vajalike teemadeni viimasel sekundil (kui siiski). Näiteks seesama teema, jõuluannetuse teema jm. Siit jõuangi järgmise teemani, ehk siis strateegia osa, mida ise põhiliselt külastan. Nendest päevikute kaotamistest saan ma aru, kuid lubage mul sügavalt kahelda väites, et nüüd hakkavad need päevikute käed strateegiafoorumisse jõudma. Oma päevikusse pani iga mees neid käsi suvaliselt, mida arvas vajalikuks panna. Kes kommenteeris, kes mitte. Strateegiafoorumis on asjad natuke teisiti. Minul isiklikult on jäänud mulje, et sinna lihtsalt ei julgeta käsi postitada, kartes, et käsi on liiga tavaline, prod naeravad välja vms. Endalgi jäänud teinekord mõni käsi postitamata, teades, et enamus vastuseid on a la , et miks full stackiga ei mängi jne. Kuidagi väga formaalne ja reglementeeritud on see strateegi osa. Ei oskagi öelda, mida konkreetselt muutma peaks, lihtsalt mõttekäik selline.

  17. #177
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kõvasti parem. Esimesed probleemid sellega: http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php/679 kliki spoileril
    Uurin natuke hiljem. Hetkel tegelen foorumi päise logoga. Sain selle korda aga ei tea, kas täna jõuame logo ära disainida.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Subscriptionsi (quick links>>subscribed thread) lehel ei tööta lehe all nupp "Empty Current Folder".
    Uurin.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    Facebooki nupp üleval ei tööta hetkel, aga arvan et see veel seadistamata.
    Blogides tag'e ei saa lisada, kui postituse oled juba ära teinud ning tag'e saab ainult ühe panna.
    Võib küll olla. Uurin facebooki hiljem. TAG'ide asja parandan ka ära.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    nüüd, kus see foorum on kitsamaks muudetud, on mul osad tekstid üksteise peal.
    Kas sa screenshoti saaksid postitada?

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Misasi on blogides Groups? Päris tore oleks, kui saaks tulevikus grupeerida FR, shorthanded, HU, turnad jne blogisid.
    Ei tea veel isegi. Uurin seda ka. Kui ongi selline grupeerimise võimalus siis läheb käiku.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Selline bug hakkas silma - blogides kui suurem pilt spoileri alla panna, siis kaob osa pildist paremas servas oleva menüüriba alla ära. Peaks sättima marginid, et pilti suurendatakse automaatselt menüü servani.
    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kas see polegi mitte see sama image resize probleem, millest ranka rääkis juba enne foorumi uuendamisest?
    et ta vist tegeleb sellega?
    Jep resizer ei funka veel.

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Esiteks tahaks öelda, et selliseid tähtsamaid teemasid võiks kuidagi lihtsamini leida või võiks olla kusagil paremini välja toodud. Neid teemasid on siin ikka nii tohutult ja kui hommikust õhtuni foorumi lugemisega ei tegele, siis jõuab heade ja vajalike teemadeni viimasel sekundil (kui siiski). Näiteks seesama teema, jõuluannetuse teema jm. Siit jõuangi järgmise teemani, ehk siis strateegia osa, mida ise põhiliselt külastan. Nendest päevikute kaotamistest saan ma aru, kuid lubage mul sügavalt kahelda väites, et nüüd hakkavad need päevikute käed strateegiafoorumisse jõudma. Oma päevikusse pani iga mees neid käsi suvaliselt, mida arvas vajalikuks panna. Kes kommenteeris, kes mitte. Strateegiafoorumis on asjad natuke teisiti. Minul isiklikult on jäänud mulje, et sinna lihtsalt ei julgeta käsi postitada, kartes, et käsi on liiga tavaline, prod naeravad välja vms. Endalgi jäänud teinekord mõni käsi postitamata, teades, et enamus vastuseid on a la , et miks full stackiga ei mängi jne. Kuidagi väga formaalne ja reglementeeritud on see strateegi osa. Ei oskagi öelda, mida konkreetselt muutma peaks, lihtsalt mõttekäik selline.
    Ei oska koheselt ka midagi öelda.

    Nii annan teada:
    Kui logo üleval korras, siis järgmisena lähevad käiku pluginate korda seadmine. Lisaks see nädal läheme üle uuele modereerimise süsteemile. Õigemini tegu on vana süsteemiga aga meie oma foorumis eriti seda rakendanud ei ole. See tähendab, et tekib kolm moderaatorite klassi - adminstraator, super-moderaator ja moderaator.

    Administraatorid siis juhivad kogu tööd - foorumite hooldus (seest ja väljast), moderaatoreid, juhivad foorumi tegutsemissuunda jne. Super-moderaatorid on pm. samad, mis administraatorid aga nad ei saa ligi admin paneelile ega muuta "elutähtsaid" funktsioone. Moderaatorid siis on ainult ühe kindla alafoorumi moderaatorid, kes juhivad kindla alafoorumi tööd. Peale selle saavad kõik moderaatorid ligi "salajastele" foorumitele ning nii juhivad edaspidi foorumite arenguid koos super-moderaatorite ja administraatoritega. Igale alafoorumile proovime leida kellegi, kes seal korda loob. Erandiks on muidugi alafoorumid, mis on suht surnud nagu video tehenline tugi jne.

    Teiseks olen surfanud netis ja leidnud päris ilusaid skinne. Proovin needki järgmise päevade jooksul foorumisse ära tuua.

  18. #178
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    nii. esimesed vead/häirivad asjad (3): esimeses näed tekstid üksteise peal, see siis on postituste all. Teiseks on mul jõle nõme vajutada next page/last page vms. ei vajuta korralikult nupule, peab kuhugi nurka vajutama. Kolmas (alumine) - üks tekst teise peal ja see posting quick reply nupp koguaeg käib ringi ja mõtleb.
    Nüüd veel leidsin, et go advanced all on mul tekst Tekst "post Icons:" millegi päras selle kasti sees, mis ma kirjutan.
    ( Click to show/hide )

    teine pilt on lihtsalt ugly:
    ( Click to show/hide )

    tegemist ülemise osaga, enne postitusi jms. lihtsalt ugly.

    mainin ka ära, et kasutan mingit windows xp'd (st mitte 7 ja vistat), ctrl+ noolekestega olen teinud selle värgi natuke kitsamaks ja see asi algas pärast seda, kui sa Lenci palve peale tegid foorumi kitsamaks. Kui ta oli äärest ääreni, oli ta okei.

    e: nüüd kõik korras. hmz. vist asi selles, et avg scan töötas ja nüüd tõmbasin kõik värgid maha?
    e2: nüüd on see foorum päris ilus.
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 13.12.10 at 22:17 Põhjus: kõik korras

  19. #179
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Kas on kuidagi võimalik mingid teemad ära blokkida vms? Et ma ei näeks, et nad on olemas?

  20. #180
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    ei ole aga võin seda uurida

Lehekülg 9, kokku 14 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES