Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 270

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Mul selline mõte, et kas ei võiks teha foorumiliikmete päevikute alateemale kitsendust, et ei oleks nähtav külastajatele ja algajatele kasutajatele? Audiklubi foorumis näiteks on uuel kasutajal vaja ühte tuntud foorumiliiget soovitajaks, et saada ligipääs foorumiliikmete autode alateemasse (vahepeal oli audi nr.1 varaste lemmik). Kune meie foorumis on päevikute sisuks tihti selline delikaatne teema nagu sissetulek, siis turvalisuse kaalutlustel oleks see mõistlik minu meelest.


    EDIT: reklaambänner ei häiri.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 284

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Võiks olla igakuine challenge, kas siis 200h/kuus, max käte arv jne.
    Võiks olla mingi coaching, kasvõi organiseeritud mingid grupid iga mängu jaoks.
    1 kord aastas mingi ühine LIVE turna.

    Banner oleks ok, raha võikski eelmainitud asjade peale kulutada.
    Aga kuidas motiveerida rahvast osalema nendel challengelt? Nii oleks tehtav, et ma võiksin võtta selle oma õlgadele, teha teemad ära ja koguda osaelajtelt raha ning pärast siis see tagasi jagada nendele, kes challenge ära tegid. Umbes nagu 2p2-s. Või parem idee? Live turna on tehtav, olen ise selle peale mõelnud ja teeme selel ka ära.

    Siis coaching? Kuidas? Kas sa mõtled, et näitkes teeme oma lehele coachingu alarubriigi/foorumi ja iga mängija, kes tahab saada coachiks oleks seal lehel?

    Väga head ideed, läksid todo listi. Bännerite puhul vastan allpool

    Tsitaat Algselt postitas Ski Vaata postitust
    coaching+1

    Banneritest nii palju, et kui nad mööda ekraani ringi ei sõida nagu kuskil elu24s siis ei häiri ja ja rahvas kellele tõesti ei meeldi, siis mozillal peaks olema mingisugune add-on mis need kõrvaldab, võin ka eksida.
    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    arvestades, et brauseriks mul Firefox ja Adblock plugin on ka olemas, siis päises olev reklaam mind ei häiriks ja võib seal olla küll kui osa sellest bänneri tulust läheks foorumirahva ürituste või turnade vms katteks.. samas teisest küljest on ju ka uhke tunne olla selline kõva foorum, et ei allu kapitalistlikule provokatsioonile ja elame ainult puhtalt kommuuni ja strateegia nimel..

    kuidagi peaks hoogustama seda, et trollimise asemel inimesed aitaksid üksteist strateegiaga või käte kommenteerimisel vms.. kirjutaks ja analüüsiks käsi ja tooks huvitavaid nüanse välja.. kasvõi näiteks midgai laadset kus ranka oma baasi analüüsis ja tõi välja statitsika milliste flopide puhul kui palju cbetisid läks läbi ja palju mitte... mingi motivatsiooniskeemi peaks leidma.. sh siis videode tegemine jms..
    Bannerite kohta niipalju, et mina üle ühe ei tahaks näha ja seda üleval keskel. Foorumil on üks tore lisa "Notice Manager", kuhu saaks panna bänneri ja kõrval on punane rist (sama koht kus hetkel PP.com artutelu punasel). Kui ristile vajutad kaob notice ära ja enam seda tollele sisseloginud kasutajale ei tule. See oleks minu arvates parim variant :)

    Motivatsiooni küsimus on mul endal ka täpselt sama. Hetkel mul ühtegi skeemi pakkuda välja ei ole aga äkki kellegil teisel on?

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mul selline mõte, et kas ei võiks teha foorumiliikmete päevikute alateemale kitsendust, et ei oleks nähtav külastajatele ja algajatele kasutajatele? Audiklubi foorumis näiteks on uuel kasutajal vaja ühte tuntud foorumiliiget soovitajaks, et saada ligipääs foorumiliikmete autode alateemasse (vahepeal oli audi nr.1 varaste lemmik). Kune meie foorumis on päevikute sisuks tihti selline delikaatne teema nagu sissetulek, siis turvalisuse kaalutlustel oleks see mõistlik minu meelest.

    EDIT: reklaambänner ei häiri.
    See päevikute kitsenduste mõte on hea ja läheb ka hetkel todo listi. Aga päevikute kohta küsides niipalju, et kas päevikud ei tekita foorumis "lisaspmmi" ja trollimist? Kui nad oleks eraldi (vbulletin blogs) siis äkki hakkaks rohkem pokkeri-strateegia teemad välja paistma?

    Igastahes su idee läks ka todo listi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES