reklaami teemal:
kui ma 6igesti aru saan, siis 2p2s on hetkel 2 reklaami. Ja need ei h2iri mind. St, bannerid on tglt nagu uued skinid, alguses on perhaps v66ras, aga mingist hetkest on asi nagu "normaalne". Nii et kui ei ole sellist asja, nagu keegi eelpool mainis, et bannerid hyppavad ringi, h22litsevad ja mingi selline kammajaa, siis minugi poolest v6iks neid kasv6i 5 tykki olla.

Summadest r22kides, siis 10k eeki on t2iesti arvestatav summa imho. Ja v6ikski enda jaoks panna mingi kindla alamm22ra, mis summast enam alla ei langeks, EVER. Ja see alamm22r v6iks t2itsa vabalt olla n2iteks teile tulnud pakkumistest k6ige kallim v6i kalliduselt teine.

mis selle rahaga teha? ehehe. kes siis rahaga midagi teha ei oskaks
samas, paljud oskavad rahaga midagi m6istlikku teha? mina ei n2eks erilist m6tet sellel, et teeme freerolli nyyd selle 9k eegu peale, parooli saate n2ed siit alateemast vms. Sest asi l6ppeks ikka sellega, et me m2ngiks seal pnewsist p2rit haterite ja l2tlaste ja brasiillaste vastu. Et kui teha mingeid turniire, siis rangelt piirata inimeste arvu, kes sinna saavad, lisada neid turkale manuaalselt, valida v2lja mingi kindla kriteeriumi j2rgi, keda freerollile/added PPga turkale lasta, ala Foorumi Aasta Tiitlite v6itjad saaksid omavahel madistada. Nii aasta parima postitaja kui ka aasta h2lvik vms. V6i hoopis koguda seda raha ja teha 2011 aasta l6pus kogu raha peale yks selline suurem J6uluturniir? V6i annetate yldse k6ik selle 90% igakuiselt sinna kuhu tahate :). P2ris head promo saaks pokker eestis imho. V6i siis jah, ´teha neid live yritusi, kus inimene tuleb kohale, maksab mingi turkabuyini, aga rake(koha yyr + korraldamise vaev vms?) on juba coverdatud reklaamist tulnud rahast. ning kui yle j22b, pakute bonaquat ja tasuta banaani.
Ma kujutan ette, et v6tta see otsus vastu ja lubada reklaami v6ib m6juda egole halvasti ammuantud lubaduse t6ttu mitte reklaamida, aga ma soovitan soojalt t6siselt kaaluda seda asja.

k2em2ng:
see on see millest see foorum alguse sai, see on see miks ma olin yldse yks esimesel kuul regajatest. Mulle meeldis see v2ike adrekas, et TOP3 saab mingi 6llerahakese ning ma tunnen, et k2em2ng arendas mingil m22ral minu pokahskili. sydantsoojendav oleks j2lle sellist vana traditsiooni n2ha.

t2pit2htede ignoreerijad:
jah, need numbrite kasutajad t2htede asemel ja postituste mitteformattijad peaks 2ra b2nnima.