Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 270

Hübriidvaade

  1. #1
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Uued skinnid jah, väljanägemine on foorumil on vananenud.

    Reklaam absull ei sega kui jääb mõistlikkuse piiresse, selle raha eest võib ju kokkutulekuid + 100 muud asja teha.

    Loomulikult võiks algajate jaoks mõeldud staffi uuendada aga kellel see mott ja aeg on seda teha? Ma mõtlen, et magavale kassile ikka hiir ise suhu ei jookse, need kes tahavad targemaks saada, saavad seda läbi coachimise küll ja veel.

    Stakemise reeglid võiks ühtselt paika panna (seaduste järgi, VÕS), teha mingi lepingu blankett, et ei tekiks sama seisu nagu selle hullu juuratudengiga oli, kus ta hakkas ila ajama, et gamblemise võlg ja tema ei peagi maksma. Äkki on meie keskel mõni adekvaatne juuratudeng, kes asja käsile võtaks? Võibolla oleks siis ka ülelaskmisi vähem ning saaks ülelaskmisele lihtsamalt ametlik käik anda.

    Samuti võiks teha foorumikasutajatele 4x aastas kokkusaamisi (talvepäevad, kevadpäevad jne....) Ma ei tea palju meil aktiivseid kasutajaid, seda saad sina ranka järgi uurida aga mõtte käisin välja.

    Uneaeg on olnud lühike, eks lisan kui midagi veel meenub

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 347

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Hea näide on praegune olukord, kus Tigrano võttis mind ja paari matsi veel coachida ja siis ongi probleem, et kuidas omavahel infot vahetada: käsi üles panna ja kommenteerida, kus coach materjale ja üldisi soovitusi jagab jne.

    Avalikult teemat tehes võib see läbuks minna, ilmselt õpilased ja õpetaja ei taha oma tööd kogu maailmaga jagada. isegi mitte alati sellepärast, et see mingu hullult eksklusiivne töö ja materjal oleks, vaid kolmandate inimeste osalemine protsessis ajab asja segaseks.

    Ehk siis coachil oleks võimalus tekitada teema, kuhu pääsevad ligi ainult määratud kasutajad.
    Selge. Sain mõttest aru, et privaatfoorum ainult coachile/coachitavatele.


    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mina ei kandideeriks kindlasti mingisugusele rahalisele auhinnale, see ei oleks siinkohal motivatsioonitõstja. Motti tõstab see, kui asi korralikult koos ära tehtud saab, siis muutub raha ka kolmandajärguliseks. Mulle piisab täiesti, kui nt PP.com foorumi aasta tegu 16. koht Tallinna jalka käimatõmbamisele omistataks :P

    Raha võiks osalt ka erinevate ürituste eelarvesse minna vms, et näiteks ühe kuu raha läheks PP'de live turka korraldamiseks ja selle overlay'ks, teisel korral tuleks Pokkeriprode kokkutulekule mingisugune fun asi juurde, mida iganes.
    Nimed olid näited :) Rahade jagamise osas nõus.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    siin on jah rankal kala sisse tulnud, quote on minu postitusest pärit.
    My bad :(

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Uued skinnid jah, väljanägemine on foorumil on vananenud.

    Reklaam absull ei sega kui jääb mõistlikkuse piiresse, selle raha eest võib ju kokkutulekuid + 100 muud asja teha.

    Loomulikult võiks algajate jaoks mõeldud staffi uuendada aga kellel see mott ja aeg on seda teha? Ma mõtlen, et magavale kassile ikka hiir ise suhu ei jookse, need kes tahavad targemaks saada, saavad seda läbi coachimise küll ja veel.

    Stakemise reeglid võiks ühtselt paika panna (seaduste järgi, VÕS), teha mingi lepingu blankett, et ei tekiks sama seisu nagu selle hullu juuratudengiga oli, kus ta hakkas ila ajama, et gamblemise võlg ja tema ei peagi maksma. Äkki on meie keskel mõni adekvaatne juuratudeng, kes asja käsile võtaks? Võibolla oleks siis ka ülelaskmisi vähem ning saaks ülelaskmisele lihtsamalt ametlik käik anda.

    Samuti võiks teha foorumikasutajatele 4x aastas kokkusaamisi (talvepäevad, kevadpäevad jne....) Ma ei tea palju meil aktiivseid kasutajaid, seda saad sina ranka järgi uurida aga mõtte käisin välja.

    Uneaeg on olnud lühike, eks lisan kui midagi veel meenub
    Blanket ja koosolekud hea mõte. Pokkerikooli teema juba todo listis. Uuendan kohe nimekirja.

    EDIT: kokkutulekud s.t.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES