Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 14 EsimeneEsimene ... 21011121314 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 270
  1. #221
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Priito Vaata postitust
    Blogide koha pealt sooviks blogide järjestust, mis sisaldab lihtsalt pealkirja ning on järjestatud viimase postituse järgi. Pealkirjale vajutades võiks link viia blogisse, kus on kõik postitused üksteise järel(uuemad eespool).

    Praegune süsteem, kus on kõik sissekannete järgi seatud ei meeldi. Kui keegi hakkab tunduvalt tihedamini blogisse postitama kui teised, siis lihtsalt kaovad paljud blogijad tahaplaanile ning on selline ühe-mehe spämmnurgake(nagu praegusel hetkel Rage).

    Kui süssteemi muuta ei taha, ning peate seda ainuõigeks, siis paluks vähemalt selle Read More nupukese ära kaotada ning kõik postitused täispikkuses ette kuvada. Minu meelest on lihtsam uusi blogisid läbi rullida, kui iga kord Read More nuppu kasutada.
    Või siis hoopis panna Read More käituma samamoodi nagu Spoiler nupp, et kuvab täispikkuses postituse samal lehel.

    Mõned ideed siis minu poolt, aga ise pooldaks kõige rohkem enda esimesena välja käidud varianti.
    Kas see link ei aja asja ära: http://foorum.pokkeriprod.com/search.php?searchid=7495 ?

  2. #222
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Kuldsed postitused&Leitsi jalad (Y)
    Aga miks ta mul kuhugile servuse sisse logida käsib kui neil klikin?

  3. #223

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    vBulletin Message
    Sorry - no matches. Please try some different terms.

    Sa vist mõtlesid seda linki:
    http://foorum.pokkeriprod.com/search...e=vBForum_Post

    Abiks ikka, aga kui tahaks ainult blogisid lugeda, siis ei ole kõige parem lahendus.

  4. #224
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Priito Vaata postitust
    vBulletin Message
    Sorry - no matches. Please try some different terms.

    Sa vist mõtlesid seda linki:
    http://foorum.pokkeriprod.com/search...e=vBForum_Post

    Abiks ikka, aga kui tahaks ainult blogisid lugeda, siis ei ole kõige parem lahendus.
    Eieie. Proovi ise. Ülevalt äärest "What's New" ja sealt alamenüüst "New Blog Entries"

  5. #225

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Eieie. Proovi ise. Ülevalt äärest "What's New" ja sealt alamenüüst "New Blog Entries"
    Tänud, see veidi parem.
    Aga siiski on eraldi postitused, mitte terviklikud blogid. Võiks olla midagi avalehe sarnast, kus on lingid terviklikele blogidele.

    By the way foorumi kell on ka vale(või on siin mu töö mitte-eesti proxy server süüdi?)

  6. #226
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Mul kell õige. Profiilis saad muuta oma kellaaega.

  7. #227
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Priito Vaata postitust
    By the way foorumi kell on ka vale(või on siin mu töö mitte-eesti proxy server süüdi?)
    Forum actions>General settings>Date & Time Options>Time Zone: defaultis on seal vist GMT kui õigesti mäletan.

  8. #228

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Forum actions>General settings>Date & Time Options>Time Zone: defaultis on seal vist GMT kui õigesti mäletan.
    Korras. Tänud!

  9. #229
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oli olemas ka eelmises versioonis ja kasutasin pidevalt.
    hea feature, aga probleem sellega, et ta jätab need märkimised sisse ka peale postituse tegemist, ehk hiljem pead käsitsi uuetsi linnukesed välja klikkama kui ei taha ülejärgmisel postutusel veelkord kõiki samu quotesid uude posti

  10. #230
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    yeah, ta ei tohiks nii teha ja enne ei teinud ka.

  11. #231
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Esiteks, blogimiseks on kohti küll ja veel. Imo foorum pole selle jaoks õige koht. Ja teine küsimus samuti blogide kohta. Kui PP avalehele minna, siis lehe laadimise ajal näitab seal tervet rida bloge. Kui leht laetud, siis ainult viit viimati uuendatut (nagu ta tegema vist peabki). Küsimus, kas seda ülejäänud blogide nimekirja ka kusagil võimalik näha on (mina siiani pole leidnud)?

  12. #232
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Ja teine küsimus samuti blogide kohta. Kui PP avalehele minna, siis lehe laadimise ajal näitab seal tervet rida bloge. Kui leht laetud, siis ainult viit viimati uuendatut (nagu ta tegema vist peabki). Küsimus, kas seda ülejäänud blogide nimekirja ka kusagil võimalik näha on (mina siiani pole leidnud)?
    +1

    vahepeal kui mingit blogi olen tahanud vaadata, siis teen lehele refreshi ja siis korraks ilmuvad kõik nähtavale. siis tuleb kiirelt klikata ja vahest isegi jõuan, aga see ikka kilplase töö. oleks tore, kui kuidagi saaks kõikidele blogidele ligi.

  13. #233
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

  14. #234
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    ei ei ei. ma mõtlen blogisid vasakus ääres järgneval aadressil http://www.pokkeriprod.com/

  15. #235
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    kilplase teemal jätkates - lehekülje sourcest logide aadressid üles otsida ja näiteks favourites alla lisada.

  16. #236
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    hea feature, aga probleem sellega, et ta jätab need märkimised sisse ka peale postituse tegemist, ehk hiljem pead käsitsi uuetsi linnukesed välja klikkama kui ei taha ülejärgmisel postutusel veelkord kõiki samu quotesid uude posti
    See on sinu "bug" või valearusaam. Nimelt, kui sa märgid ära postituse ja oma postituses kasutad toda tsitaati siis märge kaob ära AUTOMAATSELT. Kui sa märgid selle ära ja unustad näiteks tolles teemas tsiteeringut kasutada (või üldse ei postita) siis järgmine kord antud teemas tsitaate kasutades tulevad vanad tsitaatid tagasi. See on täiesti korrektne. Mul endal tuleb ka tihti vahest isegi mitmenädala taguseid tsitaate (näiteks vanades blogides, millele vastasin harva), sest miski X märksiin posti ära, et tsiteerin ja siis lõpus mõtlesin ümber ning maha ei võtnud. Selleks pead ise ära puhastama tsiteeringud või siis lollikindlam variant - tsiteerid posti ja kui ilmuvad vanad tsiteerimata tsitaadid siis lihtsalt kustutad need postist ära.

    Oi kui palju tsitaate...


    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Esiteks, blogimiseks on kohti küll ja veel. Imo foorum pole selle jaoks õige koht. Ja teine küsimus samuti blogide kohta. Kui PP avalehele minna, siis lehe laadimise ajal näitab seal tervet rida bloge. Kui leht laetud, siis ainult viit viimati uuendatut (nagu ta tegema vist peabki). Küsimus, kas seda ülejäänud blogide nimekirja ka kusagil võimalik näha on (mina siiani pole leidnud)?
    Saab teha aga see sitt on kõige hullemas PHP-s kirjutatud mida ma näinud olen. Ei pea seda enda kõvaks küljeks ja seetõttu olen üritanud vaikselt sellest kõrvale hiilida. Kui kunagi kätte võtan siis teen ära või leiutan parema süsteemi.

  17. #237
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Blogide sektsioonis muutsin alustuseks "rating" süsteemi ühele. See tähendab, et "most popular" ja "best blogs" ilmuvad tabelitesse kui on antud vähemalt üks hääl. Hiljem tõstan hääletuste arvu.

  18. #238
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Nüüd facebook Connect ka töötab (üleval paremal ääres).

  19. #239
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    mis selle facebookiga siin teha saab siis?

  20. #240
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    kas ma olen ainuke, kel topicu lõpus 'Top' nupp ei tööta?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES