Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 270

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    +1 lebo jutule..

    mis mind ennast häirib, ma pean käima oma blogi klõpsimas, et näha kas keegi on kommenteerinud ja saaks siis kommentaarile vastata.. nt ranka küsimusele blogis. +Taaskord on see jama, et ma ei saa täpselt aru, kellele postitus kuulub ja mis limiidist või formaadist jutt käib.. topicute puhul vähemalt hakkas vaikselt levima süsteem et panti limiit ja formaat topicu pealkirja, siis ma 6maxi või omaha või SNG päevikute teemasse ei vaadanud.. nüüd veidi läbune.. lihtsalt ajalises järjekorras blogid ilmuvad, esilehel neid mingi 6-10 tükki ainult ja mind huvitavad blogid kaovad ära teistele lehtedele kui jusht iga päev ei käi refreshimas.. hea oleks võimalus kus ma mind huvitavad blogid paneks mingi oma lehele vms.. coca, patricku ja ranka ja kotkas1000 ja pastilaa ja hispaania poiste jpt päevikuid loen alati.. aga samas osasid huinjaa päevikuid ei viitsi lugeda.. rääkimata siis mõnuga suurenenud klickide arvust postituste lugemiseks.. kui päevikud segasid.. maitea.. strateegia foorumid lehe ülesotsa ja offtopic ja pildi ja päevikud foorumi allaossa vms..

  2. #2

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Blogimine/blogide lugemine ei sümpatiseeri enam.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES