Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 14 EsimeneEsimene ... 4121314
Näidatakse tulemusi 261 kuni 270, kokku 270
  1. #261

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Blogimine/blogide lugemine ei sümpatiseeri enam.

  2. #262
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    oot ja hetkel seal lyhikese ajaga tekkinud 3 lehekylge blogisid, 6petage mulle ka mismoodi seal neid 10t blogi paremini v2lja filtreerida on kui vana systeemiga? :S
    Polegi parem välja filtreerida. Ma lihtsalt ei loe neid väga enam kuigi headest blogidest on kahju ja need head blogid vist tõstan endale RSS feedsi. Kuigi kui blogide kohta oleks oma 'foorum' oma 'new posts' nupuga, siis oleks täitsa ok ja mina rahul.

  3. #263
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Ranka.
    Kas on võimalik see "read more" nupp blogidest ära kaotada, nii et kogu post on näha?
    Kas saaks nii, et blogi artiklite juurde tekib link "uued kommentaarid peale eelmist külastust"?
    Kas saaks blogide esileheks panna praegune "member blogs"?

    Usun, et kui need asjad ära teha, jääks vingumist siin vähemaks.

  4. #264
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    +1 lebo jutule..

    mis mind ennast häirib, ma pean käima oma blogi klõpsimas, et näha kas keegi on kommenteerinud ja saaks siis kommentaarile vastata.. nt ranka küsimusele blogis. +Taaskord on see jama, et ma ei saa täpselt aru, kellele postitus kuulub ja mis limiidist või formaadist jutt käib.. topicute puhul vähemalt hakkas vaikselt levima süsteem et panti limiit ja formaat topicu pealkirja, siis ma 6maxi või omaha või SNG päevikute teemasse ei vaadanud.. nüüd veidi läbune.. lihtsalt ajalises järjekorras blogid ilmuvad, esilehel neid mingi 6-10 tükki ainult ja mind huvitavad blogid kaovad ära teistele lehtedele kui jusht iga päev ei käi refreshimas.. hea oleks võimalus kus ma mind huvitavad blogid paneks mingi oma lehele vms.. coca, patricku ja ranka ja kotkas1000 ja pastilaa ja hispaania poiste jpt päevikuid loen alati.. aga samas osasid huinjaa päevikuid ei viitsi lugeda.. rääkimata siis mõnuga suurenenud klickide arvust postituste lugemiseks.. kui päevikud segasid.. maitea.. strateegia foorumid lehe ülesotsa ja offtopic ja pildi ja päevikud foorumi allaossa vms..
    Blogide subscription: http://foorum.pokkeriprod.com/blog_s...&sort=lastblog

  5. #265
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Ranka.
    Kas on võimalik see "read more" nupp blogidest ära kaotada, nii et kogu post on näha?
    Kas saaks nii, et blogi artiklite juurde tekib link "uued kommentaarid peale eelmist külastust"?
    Kas saaks blogide esileheks panna praegune "member blogs"?

    Usun, et kui need asjad ära teha, jääks vingumist siin vähemaks.
    1. Kaotasin ära read more nupu (tekib siis kui 5,000 tähemärki või pikem post aga vaevalt, et keegi raamatuid kirjutab)
    2. Arvan, et saab
    3. Saab

  6. #266
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Selle header banneri vasakus all nurgas peab see "digital port UK" vilkuma?

  7. #267
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    Selle header banneri vasakus all nurgas peab see "digital port UK" vilkuma?
    Esialgu jah, niikaua kui probleem saab lahendatud.

  8. #268
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    Selle header banneri vasakus all nurgas peab see "digital port UK" vilkuma?
    See on "tasuta" modifikatsioon, mille "supportimine" lõpetati ära kuna Digital Port UK läks minu andmetel VBulletiniga tülli. Tasulises versioonis sai selle vilkuja ära võtta.

    Kuna hetkel ei ole veel pealehele paigutus valmis siis seetõttu ei viitsi DP UK-ga läbirääkimis teha erandi asjus, sest tahaks pealehe/foorumi bänneri ühise teha. Üldiselt see "vilkuja" oleks tulevikus väga solid lahendus reklaami jaoks. Ala bännerid vahelduvad (nagu praegu) ning vahel on üks bänner näiteks "PokerStarsi OPEM 2010" ja kui vilkuja peale vajutad siis viib Starsi OPEM'i lehele.

  9. #269
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Oh ja veel. Selle vilkuja peale võiksite vajutada ning vaadata näiteks toda kodukat. Too on täpselt sama vbulletini versioon - blog, foorum ja CMS (CMS on meil välja lülitatud). Vaadake selle lehe skinni, sest mulle too tundub päris ilus (jube PTR'i moodi :P). Selliseid skinne saaks vabalt ise ka teha, kuna ainult värvid vaja ära muuta.

  10. #270
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!


Lehekülg 14, kokku 14 EsimeneEsimene ... 4121314

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES