Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 22, kokku 22
  1. #21

    Re: Pimping up Ongame

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Kas ongame võrgus saab siis nii mängida, et lauad on üksteise peal? Pokerstarsis oli jah hea, sest seal soft viskas järgmise laua ette alles siis kui eelnevas oli käik tehtud.
    Täpselt üksteise peale või cascade? Mõlemad tehtavad. Esimese õpetus mul blogis, teine tee taskbarist.

    Samas ei saa kummagi puhul vist hästi HMi kasutada, sest selle HUD pillub laudu Ongame'is automaatselt esile. Vist. Pole uurinud, seega pole kindel.

  2. #22

    Re: Pimping up Ongame

    Võtsin ka asja kasutusele. Muudab multitablingu ikka oluliselt lihtsamaks, asjalik värk. Panin Autoongame ka tööle ning mängida üsna mõnus.
    Samas on mitu korda probleeme asjaga tekkinud.
    Esimene asi on laudade kinni panemine, kui pole rahadesse jõudnud. Ekraanil ülemises reas olevate turniiriakende sulgemine üsna keeruline. Point selles, et need akende ülemised servad on ekraanist väljas. Sulgeda saab neid ainult nii, et need allapoole kiskuda, selle tulemusena viskab akna ekraani vasakusse serva ning siis hakkab sulgemisnupu alumine serv paistma ning saab seda vajutada.
    Kõige suurem jama on aga selline, et mitu korda on arvuti nende programmidega lolliks läinud. Sageli on "Play again" nupu vajutamine keerukas, sest seda peab mitu korda toksima, aken hakkab vilkuma ning nupp ei tööta. Seda juhtub üsna sageli. Notede tegemine on keeruline, sest HEM-i note aken desaktiveeritakse pidevalt. Kuid kõige hullem on see, et mitu korda, kui olen "Play again" vajutanud ning järgmises aknas tahan "Confirm" vajutada, selle peale hakkab mingit ongame lehte ette loopima virnade viisi ning laudades ei saa ühtegi nuppu vajutada. Varem olen saanud need aknad kuidagi kinni ning edasi mängida. Täna aga jooksis asi konkreetselt kokku, nägin ühes lauas veel, et pean kindlasti callima bubble's, turniiriakna sain ette aga call nupule vajutamisest polnud mitte midagi kasu >:(. Ei jäänudki muud üle, kui logoff ning uuesti sisse logida. Kaks lauda läks seetõttu metsa, kuid lisaks ühes olin rahadesse kobistanud ning veel ühe suutsin päästa.
    On kellegil veel sellist jama olnud, või pean viga enda arvutist otsima.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES