Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 46, kokku 46 EsimeneEsimene ... 36444546
Näidatakse tulemusi 901 kuni 911, kokku 911
  1. #901
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kui kaardipakis on 4 queeni ja üks neist on juba käes, siis milles küsimus on?
    Mis ajast preflop ei saa oute lugeda?
    Nu asiongi selles, et kui sa tahad pre oute lugeda, siis sa pead need ka kõik sinna sisse arvestama, mis annavad AQ-le rea, ehk siis Q high rea, ja flushid. Need kõik on outid tegelt, ja loe ära palju neid on.

    /mul tõmbab kuuli kokku, vahet pole. next hand.

    /Outs-Võimalik kaart või võimalikud kaardid, mis annavad võiduks vajaliku kombinatsiooni.
    Vb sain ise asjast valesti aru, aga siin on võimalikud kaardid ja see ajas veits segadusse.
    Viimati muudetud 5gww poolt : 03.04.11 at 22:16

  2. #902
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    JT-l on nii AK kui A6 vastu 6 outi? Suht veider tõlgendus imo.

  3. #903
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    Nu asiongi selles, et kui sa tahad pre oute lugeda, siis sa pead need ka kõik sinna sisse arvestama, mis annavad AQ-le rea, ehk siis Q high rea, ja flushid. Need kõik on outid tegelt, ja loe ära palju neid on.

    /mul tõmbab kuuli kokku, vahet pole. next hand.

    /Outs-Võimalik kaart või võimalikud kaardid, mis annavad võiduks vajaliku kombinatsiooni.
    Vb sain ise asjast valesti aru, aga siin on võimalikud kaardid ja see ajas veits segadusse.
    Endiselt ei nimetaks seda muuks kui tähenärimiseks, sest tõenäosus, et maha jookseb JT98x/KJT on kuskil ~1% ca ja samamoodi on ju AK'l võimalik QJTxx boardil rida saada, mis pmst taandab need "ridade oudid" ära ja jääbki alles 3 outi.

    // 5gww, kui kaks mängijat lähevad ai omavahel 58Jr boardil ning ühel on käes QQ ja teisel AA, siis sinu arvates ei ole võimalik siin oute lugeda või? Jah, obviously on QQga mängijal väike võimalus hittida riveriks rida kokku, aga kui tihti seda juhtub? Sp ei hakatagi asju meelega "keeruliseks" ajama ja öeldakse, et tal on 2 outi, sest see imepisike erinevus ei mängi equity'ga seoses just suurt rolli..
    Viimati muudetud fyte poolt : 03.04.11 at 22:35

  4. #904

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    3 outi tähendab seda, et sul on võimalik käsi võita u 7%, AKo vs AQo on 26%, ehk pigem 12 outi.

  5. #905
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    3 outi tähendab seda, et sul on võimalik käsi võita u 7%, AKo vs AQo on 26%, ehk pigem 12 outi.
    See loogika väga ei aita, sest sõna "out", kasutatakse samamoodi nii flopil kui turnil.

  6. #906
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    3 outi tähendab seda, et sul on võimalik käsi võita u 7%, AKo vs AQo on 26%, ehk pigem 12 outi.
    7% on siis, kui tulemas on vaid 1 kaart. Pre on tulemata veel terve board ja kui korrutada 7% viiega, siis saab ligikaudu teada kui suur on tõenäosus hittida see 3-oudine ära (32%). Reaalselt on AQ aga 25% equityga underdog, sest AKga mängijal on võimalus omakorda pihta saada K-le, misjärel Q poleks esimesel mängijal enam out.

  7. #907
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Kusjuures ma olen 100% kindel, et ma pole täna joonud.
    Ja 100% kindel olen ka, et ülemaailmne trollimispäev 1.aprill on juba möödas.

    Ma olen aastaid rääkinud outidest nii nagu ma neist räägin. AQl on AK vastu pre allinides 3 outi.
    Kellelegi pole ette jäänud niiviisi lähenemine. Mis nüüd siis muutunud on? High Stakes Pokerit vaatate, siis pead ma ei anna, aga on ju samamoodi vaatajatele ära toodud need kolm emandat, mis veel AQd aitavad. Ja kui tuleb flop ja AQ saab mastitõmbeks oute juurde, siis enne turni näidatakse neid lisaoute.

    Mis kuradi sitta te toodate.

  8. #908
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Kusjuures ma olen 100% kindel, et ma pole täna joonud.
    Ja 100% kindel olen ka, et ülemaailmne trollimispäev 1.aprill on juba möödas.

    Ma olen aastaid rääkinud outidest nii nagu ma neist räägin. AQl on AK vastu pre allinides 3 outi.
    Kellelegi pole ette jäänud niiviisi lähenemine. Mis nüüd siis muutunud on? High Stakes Pokerit vaatate, siis pead ma ei anna, aga on ju samamoodi vaatajatele ära toodud need kolm emandat, mis veel AQd aitavad. Ja kui tuleb flop ja AQ saab mastitõmbeks oute juurde, siis enne turni näidatakse neid lisaoute.

    Mis kuradi sitta te toodate.
    Miks üldse loed seda oudi paska üleval? Pärast jääb endale ka külge. Obv AQ-l on AK vastu 3 outi. Kui pres all-in lähed, kaardid ümberpööratakse siis esimene lootus ongi, et saad Q-le pihta. Siis kui juba flopike maas võid oma reaoute või mastioute ka röökima hakata.

    Ainus erand on kui sul miski A2 ja vastasel A3 siis juba tead, et sul sitaks oute, et board kõrgeks või paariks jookseks :)

  9. #909
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Jep, dno miks mõnel härral oli vaja tulla musta valgeks rääkima. :D
    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    // tegelt pre ei saagi oute lugeda pm, nii et peace:=)
    --

    Aga et vähem offctopicut oleks, siis mis limiite OP mängib nüüd?

  10. #910
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    OP ei mängi loodetavasti midagi enam varsti ja kui OP saab selle HU projektiga yhele poole, siis OP v6tab foorumist ka v2ikese pausi.

  11. #911
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Ja siit see tulebki. Foorumist eemale. Happy trolling!

Lehekülg 46, kokku 46 EsimeneEsimene ... 36444546

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES