Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12

Teema: Sunday M JJ ?

  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Sunday M JJ ?

    Sõbra käsi siis, mis rangele paneme vastase ja kas callime ? Vastane pushis INSTA-all in!!!!!! (Ise mõtlesime, et ta range on AQ AK QQ JJ TT, arvestades poti väga mõistlik call) Mida spetsialistid arvavad ?


    PokerStars No-Limit Hold'em, 215 Tournament, 400/800 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (t9575)
    SB (t30436)
    BB (t14353)
    UTG (t63034)
    UTG+1 (t32737)
    MP2 (t6340)
    MP3 (t31300)
    Hero (CO) (t28879)

    Hero's M: 24.07

    Preflop: Hero is CO with J, J
    3 folds, MP2 bets t6290 (All-In), 1 fold, Hero calls t6290, 1 fold, SB raises to t30386 (All-In), 1 fold, Hero calls t22539 (All-In)

    Flop: (t65148) J, 3, 10 (5 players, 4 all-in)

    Turn: (t65148) 8 (5 players, 4 all-in)

    River: (t65148) K (5 players, 4 all-in)

    Total pot: t65148

  2. #2

    Re: Sunday M JJ ?

    isoleeri ise mpshove raise või shovega ja seda teemat siin pole muidu täitsa ok call

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Sunday M JJ ?

    ei oleks callinud, miks ta üldse MP2 nuppe callis kui polnud valmis ülenuppudeks?

  4. #4

    Re: Sunday M JJ ?

    Nii...jutt käib siis minu käest seal...callisin esimese all in-i ja olin valmis ka foldima selle käe juba kui nupud suurelt stackilt vastu sain, aga INSTA nupud tulid sealt ja see äratas kahtlust, üldjuhul ikka AA ja KK ei ole päris insta nuppude käed, seega kui need välja arvata siis on vaid üks käsi mille vastu ma taga olen ja mis kuuluks nö instanuppude range-i ja see oleks QQ...seega tema range vastu AK AQ QQ JJ 1010 olen ma oma JJ-ga päris heas seisus arvestades veel et omajagu raha oli ka keskel juba...oleks ehk pidanud kohe esimese all in peale stacki sisse kühveldama? kuigi kahtlen et antud juhul see lõpptulemust muutunud oleks...

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Sunday M JJ ?

    Tsitaat Algselt postitas rax Vaata postitust
    Nii...jutt käib siis minu käest seal...callisin esimese all in-i ja olin valmis ka foldima selle käe juba kui nupud suurelt stackilt vastu sain, aga INSTA nupud tulid sealt ja see äratas kahtlust, üldjuhul ikka AA ja KK ei ole päris insta nuppude käed, seega kui need välja arvata siis on vaid üks käsi mille vastu ma taga olen ja mis kuuluks nö instanuppude range-i ja see oleks QQ...seega tema range vastu AK AQ QQ JJ 1010 olen ma oma JJ-ga päris heas seisus arvestades veel et omajagu raha oli ka keskel juba...oleks ehk pidanud kohe esimese all in peale stacki sisse kühveldama? kuigi kahtlen et antud juhul see lõpptulemust muutunud oleks...
    me ei tea ju mis neil oli?

  6. #6
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Sunday M JJ ?

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    isoleeri ise mpshove raise või shovega ja seda teemat siin pole
    This. Ise julgen pakkuda, et olid taga PF.

  7. #7
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Sunday M JJ ?

    Vastasel oli AQ

  8. #8

    Re: Sunday M JJ ?

    Taga? Kas te arvaks vastase instanuppude range siis ka AA ja/või KK ?...Oleks ta natukene mõlenud ja siis stacki sisse kühveldanud, oleks ma ta range arvanud ka AA ja KK ja oleks foldinud.
    Viimati muudetud rax poolt : 07.12.10 at 06:54

  9. #9
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    142

    Re: Sunday M JJ ?

    thats what they think u think

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Sunday M JJ ?

    Tsitaat Algselt postitas rax Vaata postitust
    Taga? Kas te arvaks vastase instanuppude range siis ka AA ja/või KK ?...Oleks ta natukene mõlenud ja siis stacki sisse kühveldanud, oleks ma ta range arvanud ka AA ja KK ja oleks foldinud.
    ja kui ta oleks multi tablenud ja oma aja pmst lõpuni lasnud? mis sa siis oleks arvanud?
    no offence, aga ise oled loll, et sealt ei isoleerinud. Kui riskida ei julge, siis foldi ära oma poisid, kui julged siis jää lootma, et keegi ei leia sealt paremat kätt kui sina. Sellises situatsioonis saadki calli ainult AA või KK
    Viimati muudetud yolpa poolt : 07.12.10 at 15:02

  11. #11

    Re: Sunday M JJ ?

    Ennast jäi ka kripeldama see, et oleks pidanud tõenäoliselt ise isoleerima, aga ühesõnaga ei saa ma suurema buy in-ga turnadel insta nuppude ja mõningase mõtlemisega nuppude kühveldamise järgi suurt midagi eeldada kui eriti käsi venna kohta pole ega mingit readi?...olgugi et andud juhul lihtsalt juhtus mul õigus olema.

    Ja YOLPA küsimuse vastuseks...oleks ta kaks sekundiki mõlenud, oleks ma ära foldinud, olnuks see mõtlemine millest tahes, kas halvast netist või multitablemisest, instanupud panid mind callima.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Sunday M JJ ?

    Tsitaat Algselt postitas rax Vaata postitust
    Ennast jäi ka kripeldama see, et oleks pidanud tõenäoliselt ise isoleerima, aga ühesõnaga ei saa ma suurema buy in-ga turnadel insta nuppude ja mõningase mõtlemisega nuppude kühveldamise järgi suurt midagi eeldada kui eriti käsi venna kohta pole ega mingit readi?...olgugi et andud juhul lihtsalt juhtus mul õigus olema.

    Ja YOLPA küsimuse vastuseks...oleks ta kaks sekundiki mõlenud, oleks ma ära foldinud, olnuks see mõtlemine millest tahes, kas halvast netist või multitablemisest, instanupud panid mind callima.
    no minu mõtteviis on ikkagi selline, et las need online käigu pikkused jääda ikka sinna paika, täpselt nagu eelnevalt sai öeldud "thats what they think u think"

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES