Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11

Teema: open size

  1. #1

    open size

    küss oskajamatele: mängin fr cashi ja nl10 alles, siiani olen standard 4+1 open teinud, utg, utg+1 5x, mõistan et 3x lekib vähem veits kui light 3bettorid on vasakul või blindidel, veidi rohkem oddse flattimiseks kui deep ja lihtsam light 4bettida, aga... kas juba nl 5 ja nl10, kus on ka vendi kes light 3betivad ulme asjadega kohe kui on oõhjust su raise pf mitte respektida, on mõtet siis lauas kus sellised vennad situvad teha 3x, samamoodi kui short blindidel panna 3x btn,co???. siiamaani olen ainult SB open teind 3x standardina.
    lugesin eila just leitsi? posti kus ta ütles et alati 3x kui varastab eriti kui tsort stäkk blaindil (ta vist nkn 3x open alati)

    mis te teete? sb open 3x? buttonilt 3x ainult kui short ees? co samesame?
    vb oleks lühemalt ka saanud aga küsimus arusaadav loodan

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: open size

    Võib-olla olen lihtsalt liiga väsinud, aga proovi natuke paremini lahti seletada - väga segane kirjatükk tundub hetkel.

  3. #3

    Re: open size

    sisuliselt kas paned co ja btn ka 4xbb+1bb per limper, või kas paned aint siis kui short blaindil ja kas enne nl50 on mõtet olenevalt lauast size muuta, kas open raise pf suuruse muutmine lauast sõltuvalt on hea? suht sassis jutt jah =P

  4. #4

    Re: open size

    ma räme fish ka

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: open size

    NL10 kindlasti ei pea sellise asjaga pead vaevama nagu open raise size. 4x + 1 per limper igalt positsioonilt suudab kindlasti kasumit näidata. Kui liigud limiitides edasi, siis võid hakata vaikselt igasuguseid säästlikumaid variante proovima. Mina tegin näiteks nii: NL25 hakkasin 3,5x + 1 panema (FTP-s väga mugav bet pot nupp, ilma sellega ei oleks viitsinud). NL50 hakkasin BU ja CO pealt 3x (kui limparid ees, siis ikka 3,5x +1). NL100 hakkasin 3x + 1 panema ja BU ning CO pealt 2,5x open raise (3x + 1 kui limparid ees).

    Aga NL10 sa ei peaks pead sellega vaevama. Lihtsalt tableselecti hoolega, otsi usinalt uusi fishiseid laudu ka sessi ajal, mängi mitte liialt palju laudu korraga (õpi mõtlema ja märka postflop olukordi). Märgista vastaseid ja kirjuta note-sid. Nii suudad kiirelt limiitides üles liikuda kõrgemale, kus rake pole enam nii tappev kui madalal. Mõtle asjast nii, kui on teada fakt see, et 4x + 1 igalt positsioonilt töötab, siis milleks praegu jalgratast leiutada ja uusi süsteeme mõelda. Lekkeid otsi mujalt ja mõtle sellele teemale uuesti siis, kui jõuad limiitidesse, kus 4x + 1 pole kaugeltki enam mitte kõige tõhusam avangu taktika.

  6. #6
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: open size

    Ma tõstaks küll ka nl10 early näiteks 4, mid 3,5 ja co + btn 3.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: open size

    Ma ei viitsiks jännata. Avaks avanguga igalt positsioonilt 3BB, kui ees 1 limper siis paneks 4BB peale (OOP võid 5BB peale panna) kui rohkem kui 1 limper siis jälgi skeemi 4BB + BB iga limperi kohta.

    Kui oled CO/BTN ja taga push/fold moodis shortied võid minraiseda aga mulle endale meeldib rohkem adjusting, kus avad tightimalt ja selliste kätega, millega callid ära ka all-ini. Kui donkid siis minraise/2.5BB fine.

  8. #8

    Re: open size

    :P enivei proovisin nl2 veits laggimalt (20/15/2.5AF) ranka 3bb open ja kui kaks limperit siis 4+1 systeemi ja woww ei ole isegi nii väikse sämpliga saand positiivset non sd joont nl2 KUNAGI, töötab vist :D
    http://img34.imageshack.us/img34/9755/ygiugi.png
    Viimati muudetud suitsutihane poolt : 18.12.10 at 03:45

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: open size

    Vaadates graafiku tõusu siis suuretõnäosusega on sul upswing. See tähendab, et alati tuleb sulle hea kaart ja saad mõnusalt vbettida (käed lähevad SD-l või lõppevad vastase foldiga), bluffid töötavad jne. 30k käe pärast näeme :)

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: open size

    NL10 olen ise siiani tõstnud igaltpoolt 3BB ja kui limpereid ees siis 4bb+1BB iga pealt. Kuid ranka posti lugedes, tundub et tõesti oleks parem nii, kui 1 limper siis avada 4BB ja kui oop siis 5bb, ütleme nii et vähemalt starsis pole küll nl10 tase enam, väga halb ja päris tihedalt saad otsa ning pead oma hilistelt positsioonidelt tõstetud käed maha viskama.

  11. #11

    Re: open size

    ma tõstan ise 3x ja utg ja middle pos qq+ aq+ 4x,et saada teha hiljem suuremad c betid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES