Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4
  1. #1

    button minraise

    lugesin 2+2 concept of the week : blinds stealing ja siiamaani pole respekteerinud minraise late positionist aga
    Teeb seda keegi? pluss obv et 57% peab aint töötama et profit oleks
    teie arvamus mikrodes minstealimise teemal? teeb seda keegi?

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: button minraise

    alates NL50 juba peaks toimima.. allapoole vast mitte.. ma ise hakkasin 2BB stealimist kasutama NL100st.. where they respect your raises ;-)

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: button minraise

    Micros mõttetu imo

  4. #4
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: button minraise

    Minu kogemus ütleb, et 2,5x raise töötab paremini kui minreis. Minreisi callitakse rohkem. Psühholoogiline värk I guess. 1BB on lihtsam potti panna kui 1,5bb.

    Minu jaoks suurim probleem minreisimisega on see, et erinevad vastased reageerivad sellele väga erinevalt. Mõni callib palju, mõni foldib palju, mõni 3betib palju. Tulemus on see, et ma ei ole kunagi oma vastase haardes kindel. Kui ma raisen 3x, siis on mul palju parem idee sellest, millega vastane callib ja 3betib.

    Samuti minreisimine annab pocket paaridele set oddsid SBst ja BBst, aga kui raiseks suuremalt, siis peaks 22-66 sageli ära viskama.

    Muidugi on veel ka rake mure. Minreisides näed rohkem floppe ja see tähendab rohkem reiki. Rake is EV-, mmmkay.

    Minreisi ma kasutan siis, kui see on eraldi spetsiifiliselt tehtud kellegi jaoks adjustmentiks. Näiteks vastane foldib LIIGA palju ja kergelt või blindides on shortstacker(id). Standardina eelistan mingit muud suurust.

    Tasuks märkida, kui blindides on fish, siis tasub button raise suurust tõsta, kuna halbade mängijate vastu on hea positsioonist potti ehitada. Blindide stealimine on siis palju vähem oluline.

    EDIT: Veel üks märkus, et keegi, kes minreisib buttonit, hakkab oma vastastele närvidele käima ja jääb kahtlemata silma. Nii et tasuks arvestada sellega, et vastased huiavad rohkem. Võib-olla sa tahad seda, võib-olla mitte. Mulle ei meeldi.
    Viimati muudetud sixmax poolt : 09.12.10 at 12:31

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES