Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5
  1. #1

    romario üritab mõttemängu harrastada

    Eraeluline blogi jäi ammu unarusse, miks mitte natuke pokkerist kõnelda ning ehk mõni nõuannegi saada.

    Minu näol tegemist siis 18-aastase endist jalgpallikuulsust imiteeriva õlle-, vuti- ja pokkerisõbrast abituriendiga. Koolipingis istumise kõrvalt üritan biitida suurimat mõttemängu pokkeris - heads upi, imo.

    Pokkeriga esimesed tutvused olid ehk 13-aastaselt, kui sai 10 krooni peale mängitud 5 card draw`d, nii et panustamisringid mängus puudusid :D. Netis olen mänginud pmst 18ndast sünnipäevast saati, põhiliselt pokerstarsis.

    Algselt sai mängitud nii cashi kui ka SNGsid, osalt tänu minu jube kehvale runile ning mitte kõige parematele oskustele erilisi tulemusi ei tulnud. Püsisin enam-vähem nullis. Tahe oli aga tohutu võita, mitte raha pärast, vaid emotsionaalsel tasandil on just võitmine minu jaoks palju olulisem kui raha, mida selle eest saab.

    Nii ma otsustasingi lugeda läbi nii mõnigi raamat, vaadata netis videosid ning lugeda läbi hulga artikleid. Tulemused aga ei paranenud ning mõtlesin, et ehk olen mina üks nendest, kelle õnnefaktor ei luba pokkerit biitida. Tuleb tunnistada, et olen päris palju osalenud erinevates loosimistes ning mänginud päris palju ka lotot, kuid võidud pmst puuduvad, seega eriti hea õnnefaktor vast ei ole.

    Mõtlesin mida teha, kas jätta suur hobi, mille tõttu pooled argipäeva ööd jäävad uneta või otsida muid lahendusi. Kui pokerstars sai Eestis legaalse loa, pidin rahad välja kandma ning otsima enda jaoks illegaalse toa. Leidsin mingi saidi, mis pakkus partypokerisse tasuta 25$, haarasin võimalusest kinni ning leidsin enda jaoks HU, kus minu jaoks tulevad oskused kõige enam esile.

    Lisaks HU sngdele üritan vahelduseks turniire mängida, kuid tulemused pmst puuduvad, selleks et turniiridel edukas olla, peab ikka mõne coin flipi võitma ning mingi olukorra välja imema, mul see eriti õnnestunud ei ole. Tahtmine on mul aga suur, olen valmis väga palju aega kulutama, et oma mängu edasi arendada ning tulevikus on suur soov näidata maailmaklassi tulemusi suurtel live-turniiridel, ühesõnaga kellel meil ei oleks? :D

    Graafik kah, ehk kedagi huvitab :)


  2. #2

    Re: romario üritab mõttemängu harrastada

    Hehe, mida kõike öösel joogisena ei tehta, aga üks teemakohane küsimus kah, olen teinud mõned HU turniirid kah, mingi 4 päeva jooksul läks suht normilt, korra võitsin ning kaks korda kukkusin poolfinaalis välja.

    küsimus aga selles, et mille kuramuse pärast ma igakord 0 voorus mängima olen pidanud, isegi kui mingi 4 mängijat üle olnud on. halb õnn lihtsalt?

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: romario üritab mõttemängu harrastada

    Väga kena graafik ju. Mis limiidil mängid?
    Edu edaspidiseks ja postita ikka huvitavaid käsi ka.

  4. #4

    Re: romario üritab mõttemängu harrastada

    vähemalt on meil samad huvid , graafik väga ilus. Edu laudades

  5. #5

    Re: romario üritab mõttemängu harrastada

    Tänud heade soovide eest! :)

    Alustasin 6$ HUdega ning hetkel olen üle läinud 11$ omadele, tase ikka suht sama, kohati isegi kehvemgi.

    Üks minu jaoks üpris huvitav käsi oli kah eile, ma BBl JJ, vastane callib, panen 4x BB, callib ka selle maha. floppi KK9, mu betti callib ära, turni 10, ma bettin korralikult, ta call, river K, ma bet, ta all in

    pmst seal foldimisvõimalus puudus ning näitas ette oma K6, aga sellises olukorras oleks fold nvn suurim viga. read kah vastasest pmst puudus, oli mingi 5. käsi ehk.
    Viimati muudetud romario poolt : 12.12.10 at 18:23

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES