Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mis kuupäev sobiks?(palun vastata nendel, kes osalevad või kaaluvad osalemist)? 3 häält kasutaja koh

Hääletajad
57. Sa ei tohi hääletada
  • 17. jaanuar

    14 24,56%
  • 24. jaanuar

    17 29,82%
  • 31. jaanuar

    26 45,61%
Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 160
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Tervist!

    Kuna käemängu pole, siis tekkis idee, et võiks ikkagi midaig põnevat teha. Arutasime (ei viitsi teemat otsida), et võiks teha maratoni - algul 12 tunnise ja hiljem pikema.

    Teeme algul 12 tunnise ja kuupäev on ka lahtine. Kes oleks poolt ja mis kuupäev sobiks?

    Mina pakun välja järgnevad laupäevad:
    17 või 24 või 31 jaanuar. Mis arvate? Kella aegadeks oleks 18:00-06:00. Osa saavad võtta ning miskit petmist ei thaaks loota. Et miski krayziei sugune balla vajub kohale ja hakkab 2NL mängima. Obv, et kohe saab disklahvi.

    Pigem on enda väljakutse võistelda foorumikaaslastega.

    Võistluse "hindamiseks" kasutame winratet - 5,000 kätt on miinimum, et oma nimi võistlustel finisheerijate hulka saada ning siis kellel suurem winrate võidab poti? Või korraldaks osalejatele, kes jõuavad 30% hulka eraldi turniiri, kus winner takes the all. Mulle too viimane meeldib rohkem, siis on tõsiselt kõigil võimalus võita.

    Ja oleks miski osalemis tasu. Alustaks näiteks $25-est dollarist? See oleks päris hea summa, kui saame 5-6 osalejate oleks 125-150$ auhinnafondiks ning turnale see võita ei oleks eriti halb. Kui tekib rohkem osalejaid on muidugi poole lõbusam :)

    Ja näiteks kui ongi 6 meest, siis top30% oleks siis 2 esimest saavad turniirile ehk (HU-d) mängima ja võitja saab prizepooli omale.

    Kes on poolt osalema andku märku, pakkuge oma ideid, kuupäevi ja buy-ine.

    Esimene oleks kindlasti 12 tundi.

    Osalejate nimekiri
    1. ranka
    2. Oliverk
    3. -andres-
    4. vMario
    5. lenC
    6. EstPatrick
    7. Fortune
    8. krayzie
    9. muusik
    10. tigrano
    11. ment52
    12. rankapoeg
    13. Tarmonaator
    14. MM
    15. zaf0
    16. jrgn hell
    17. variatsioon
    18. valts
    19. RudiTurbo
    20. priit295
    21. booyaka

    Eeldatava auhinnafond: $525... ja KASVA RAISK!
    Aega jäänud regamiseks: TAJOBA!

  2. #2

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    25 olekski arvatavasti mul kogu õhtu winrate :D Aga kui kodus oleks siis lööks kaasa isegi äkki.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Mis kuupäevad sulle sobivad. Ja laupäevad on hea? Paremad, kui reeded ju?

  4. #4

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Oot, mis see cheatimine ikkagi on? Ma saan aru, et sõbralik võistlus, aga selle võiks ikkagi selgeks teha. Nagu ma aru saan, tahetakse, et kõik mängiksid "oma tasemel" ja näitaksid parimat winrate, aga seda niimoodi kontrollida on ebareaalne ikkagi. Parim on sellist asja teha kuskil 2p2-s, kus ühe limiidi regulare hästi palju.
    Ei taha tühja vinguda, aga mulle üldiselt meeldivad igasugu väljakutsed, kuid ma ei mängi ÜLDSE cashi praegu. Mis see aus buy-in oleks, kui ma mängin 30$ HU SnG-sid, 6$ tavalisi 18-mane ja eksin kuni 20$ buy-iniga MTT-desse?:D

  5. #5

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    EI oska kahjuks midagi veel öelda see nv on kinni igatahes.

  6. #6
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    24 või 31 oleks parim variant. Hetkeseisuga võib emmale kummale nv langeda üks sünnipäev, kuid loodan, et mitte ja saan ikkagi osaleda. Pigem olen ise 31se poolt, siis kõik eksamid ka Ülikooli omadel läbi. Õhtul 18st hommiku 6ni on samuti ok.

    //Laupäevad kindlasti paremad kui reeded. Õhtuks jõuab igatepidi end korda ka saada, kui reedel midagi toimub.

    25$ osalustasu oleks sobiv ning hilisem turniirimõte parimate vahel samuti hea. Hetkeseisuga olen igatahes osaleja ja kui tõesti midagi ette tuleb, üritan varakult teada anda.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    Oot, mis see cheatimine ikkagi on? Ma saan aru, et sõbralik võistlus, aga selle võiks ikkagi selgeks teha. Nagu ma aru saan, tahetakse, et kõik mängiksid "oma tasemel" ja näitaksid parimat winrate, aga seda niimoodi kontrollida on ebareaalne ikkagi. Parim on sellist asja teha kuskil 2p2-s, kus ühe limiidi regulare hästi palju.
    Ei taha tühja vinguda, aga mulle meeldivad challenge´d, aga ma ei mängi ÜLDSE cashi praegu. Mis see aus buy-in oleks?:D
    Kui keegi hakkab $25 pärast "sohki tegema" siis nii olgu ja loodan, et ta ostab selle petetud raha eest oma lastele ja naisele, midagi väga-väga ilusat.


  8. #8

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kui keegi hakkab $25 pärast "sohki tegema" siis nii olgu ja loodan, et ta ostab selle petetud raha eest oma lastele ja naisele, midagi väga-väga ilusat.

    Nvm, ma saan vist õigesti aru, et oodatakse, et inimesed mängivad oma "loomulikul" buy-in tasemel. Eks ma jää siis turniirimängijate challengeid ootama. :P

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Ja lenC'i kommentaar teisest teemast:

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    (võidetud big blindid*3)+mängitud käed=skoor

    äkki nii töötaks? Proovisin mingit n-ö valemit mõelda, aga kõik läheks liiga keeruliseks, see mõnus lihtne. Ise arvan, et n-ö kuiv läbimängimine ei tohiks mingi kõva asi olla, siis peaks tegema kindlasti tingimused, et peab kasumis lõpetama näiteks vms.

    edit: või big bets/100*mängitud käed. Miinimum 5k kätt.

    Ma osalen siis, kui eesmärk on võimalikult hästi mängida.
    OBV, et ongi ju parema mängu peale. Ainus ais, et peaks panema paika miinimum käte nõude. Arvaks, et 5000 oleks super hea. Full ringis peaks mängima siis 12 tundi jutti 7-et lauda (saab teha A klassi mängu) ja 6maxis (panin 70 kätt tunnis, tegelt on rohkem) 6 lauda.

    Aga kes jõuab 12 tundi jutti panna 6 lauda? See oleks ideaalse ja hea winrate alus! Ja seda me selle võistlusega teha tahamegi, et teha võimalikult kaua võimalikult head mängu, et saada võimalikult hea winrate! Ja isegi, kui pole kõige parem jooks võid vabalt tulla top30% sisse ja siis turniiril ära ownida.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    Nvm, ma saan vist õigesti aru, et oodatakse, et inimesed mängivad oma "loomulikul" buy-in tasemel. Eks ma jää siis turniirimängijate challengeid ootama. :P
    Turniirimängijate challenged on liigad imo :D

  11. #11

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    in!

    mingi 3 tundi peab vastu, siis on raudselt tilt, smirri pudel laual ja 2 lvlit kõrgemalt 1000nl-s

    tegelt teeme nii, et auhinnaraha eest peab see vend turnale sisse ostma ja kui hitib, läheb jagamiseks!

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Uuendasin algposti, sinna lisan osalejate nimekirjad jne.

  13. #13
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Tsitaat Algselt postitas vMario
    in!

    mingi 3 tundi peab vastu, siis on raudselt tilt, smirri pudel laual ja 2 lvlit kõrgemalt 1000nl-s

    tegelt teeme nii, et auhinnaraha eest peab see vend turnale sisse ostma ja kui hitib, läheb jagamiseks!
    Eip, halb mõte. Kui on võistlus, siis igaüks tahab seda siiski ise võtta. Siin ei ole enam nii, et Ranka paneb õla alla ja annab võidufondi. Igaüks paneb seekord ise rahad mängu ja tahab neid hea mänguga ka preemiaks saada :).

  14. #14

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Eip, halb mõte. Kui on võistlus, siis igaüks tahab seda siiski ise võtta. Siin ei ole enam nii, et Ranka paneb õla alla ja annab võidufondi. Igaüks paneb seekord ise rahad mängu ja tahab neid hea mänguga ka preemiaks saada :).
    sa ei pane siis minu eest raha?

  15. #15
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    No mu seletus oli vb natuke liiga lihtlabane, kuid põhimõte on selles, et kui ma 12h järjest üritan oma parimat mängu teha, siis ma ei taha selle võidetud raha eest turniiri mängida, mille hittimise korral peaksin selle teise osalejate vahel, kes mulle alla jäid ära jagama :/.

  16. #16

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    $25-st räägime ju

    pigem asi fun kui mingi teenimisvõimalus

  17. #17
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja lenC'i kommentaar teisest teemast:

    OBV, et ongi ju parema mängu peale. Ainus ais, et peaks panema paika miinimum käte nõude. Arvaks, et 5000 oleks super hea. Full ringis peaks mängima siis 12 tundi jutti 7-et lauda (saab teha A klassi mängu) ja 6maxis (panin 70 kätt tunnis, tegelt on rohkem) 6 lauda.

    Aga kes jõuab 12 tundi jutti panna 6 lauda? See oleks ideaalse ja hea winrate alus! Ja seda me selle võistlusega teha tahamegi, et teha võimalikult kaua võimalikult head mängu, et saada võimalikult hea winrate! Ja isegi, kui pole kõige parem jooks võid vabalt tulla top30% sisse ja siis turniiril ära ownida.
    Sorry, minu sitt. Obv et olen sees, mida varem, seda parem.

    Ja päevadest ükskõik, mis reede või laupäev - mängud mõnnalt softid. Pühapäev obv mitte, enne kui Stars omadega Gaza sektoris pole.

  18. #18

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Mina oma tavalimiidil ei taha küll 'elusessi' teha, arvasin just, et kõik lähevad kusagile NL2-te ja seal hakkab võidukõmmutamine

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Mina oma tavalimiidil ei taha küll 'elusessi' teha, arvasin just, et kõik lähevad kusagile NL2-te ja seal hakkab võidukõmmutamine
    Et sa ei ole siis käpp?

  20. #20

    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Ei, kui igaüks mängib erineval limiidil,
    ja kui kõik peaksid mängima samal limiidil, siis saakski ainult mikrolauas teha

Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES