Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11

Hübriidvaade

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: mida teha turnis?

    Mulle meeldib siin cbet väga. 9 'st halvemad pocket paarid ja high cardid vast foldib.

    Ütleme, et cbetid $22, ta shoveb, sul callida $53.7 et võita $141.7 ehk siis ~ 38% vaja, AK vastu on 30% (ei viitsinud kogu ranget välja mõtlema hakata, aga ega vast eriti rohkem pole kogu range vastu?). Seega 2 varianti põhimõtteliselt - bet/fold või check/shove.

    Mulle isiklikult meeldib bet/fold palju rohkem, sest ma ei usu, et ta seal turnil midagi väga bluffima hakkab ja vaevalt ta alla kunnipaari vbetib ka, seega saad suure tõenäosusega check/shovedes calli. Samas kui ta järgi checkib saame küll tasuta kaardi, aga riverit on superhomo mängida - hitime siis ei saa valuet (või vähemalt mitte niipalju kui siis kui oleks turni bettinud) ja kui ei hiti ja checkime siis beti peale peame foldima ja ta järgi checkib siis showdownil meil ka suurt midagi ette näidata tegelikult pole.

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: mida teha turnis?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mulle meeldib siin cbet väga. 9 'st halvemad pocket paarid ja high cardid vast foldib.

    Ütleme, et cbetid $22, ta shoveb, sul callida $53.7 et võita $141.7 ehk siis ~ 38% vaja, AK vastu on 30% (ei viitsinud kogu ranget välja mõtlema hakata, aga ega vast eriti rohkem pole kogu range vastu?). Seega 2 varianti põhimõtteliselt - bet/fold või check/shove.

    Mulle isiklikult meeldib bet/fold palju rohkem, sest ma ei usu, et ta seal turnil midagi väga bluffima hakkab ja vaevalt ta alla kunnipaari vbetib ka, seega saad suure tõenäosusega check/shovedes calli. Samas kui ta järgi checkib saame küll tasuta kaardi, aga riverit on superhomo mängida - hitime siis ei saa valuet (või vähemalt mitte niipalju kui siis kui oleks turni bettinud) ja kui ei hiti ja checkime siis beti peale peame foldima ja ta järgi checkib siis showdownil meil ka suurt midagi ette näidata tegelikult pole.
    Vabandust, arvutasin selle valesti. Protsendi arvutamise valem on ju palju endal callida/pot + palju endal callida, ma jätsin selle juurde liitmata palju endal callida. Seega meil ei ole 38% vaja callimiseks, et breakeven olla, vaid:

    53.7 / (44 + 22 + 75.7 + 53.7) * 100% = 27.5%

    AK vastu oleks see turnil seega bet/call. Kas kogu range vastu ka, seda pead ise stovema

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES