Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 59, kokku 59
  1. #41
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    keegi võiks teha sticky puust ette ja punaseks kuidas HUD salvestusele jääks

    NB! lähiajal võib minu poolt ka videomaterjali tulla
    Nomerlot ütleb mida teha, et HUDi näitaks. ning ESTPatrick ütleb, kuidas teha nii, et hiirel oleks kollane ring ümber.

    Peaks vist kõik olema, mida pokkerimängijal vaja on.

  2. #42
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Hea video, kõik väga hästi lahti seletatud :)

  3. #43

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Tsitaat Algselt postitas isenseven Vaata postitust
    Hea video, kõik väga hästi lahti seletatud :)
    +1, sai endalegi paar fakti kõrvataha panna

  4. #44

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    ka Sass yritab midagi mõistlikku teha aga teiesugused ahvid tulevad lambist nokkima.. Teil pole muhvigi teha?....enne võiks mõelda enda yle ja vaadata enda vead yle siis teiste viga minna seletama... videost ei tea tuhkagi aga usun et iga video on vaatamist väärt.. kui koju jõuan ykskord vaatan ka 2ra. ja siis hakkan m2ngima.. GL mulle
    vabandan ette ära, et siin OT-d teen, aga no ma seekord ei saa ütlemata jätta.
    Jah me kõik teame, et paljud foorumiliikmed võtsid sinu kallal, aga ilmselt siis oli põhjust ka! (ma tõesti ei tea selle teema koha pealt midagi, sest ma totaalselt ignoreerisin su postitusi)
    No kurat sa pead igas teemas seda vana teemat välja tooma? Minu arust on sul siin foorumis halb maine juures ja su enda huvides (mõtlen siin pokkerit/õppimist/arenemist) on sul parem vait jääda selle koha pealt! Ja kui sa ei taha limiitides tõusta, siis meile kõigile on parem kui sa siit foorumist eemale hoiad.
    Kui aga tahad pokkeris kaugemale jõuda, siis ole ometi mees ja unusta see teema! Proovi kaasa lüüa käte arutluste teemadel, tee oma blogi jne. Kui keegi "võtab" su kallal, siis vaata seda kui nende rumalust ja ole sellest üle! Ära vasta midagi ja jätka muudel teemadel diskusiooni.
    Võta õppust sellest, mis eelmine kord valesti tegid ja ära astu samasse ämbrisse kaks korda!
    Mida rohkem sa ajad mingit iba ja koogid vana teemat ülesse, seda rohkem vaenu sa tekitad ning ka seda kauem püsid sa meeles sellise Sassina kellena sa banni said foorumist.
    over and out

    Videost: niipalju kui videot olen vaadanud, siis priidu seletused on väga head/lihtsalt mõistetavad! kui video lõpuni vaatan, siis kirjutan ka pikemalt :)

  5. #45
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    ma ise ka teda igalpool ignoreerinud, ei saagi aru, mida ta oma OT lausega siin mõtles. las olla.
    Ootan uut priidu videot

  6. #46

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Pättrikul on video jaoks perfektne hääl.

    Muidu, ise sain palju tip'e mängule juurde.

    WD!

  7. #47
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Selliseid videoid oleks väga hea ka lihtsalt coachi mõttest teha. Et keegi BE mängija teeb oma video, ja siis korralikult biitiv mängija loeks siis peale, kus midagi valesti on ja kus midagi teha vaja. Ja selliseid videosid võiks tõesti iga limiidi kohta olla.

    Väga hea töö.

  8. #48
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    kas turniiride õppevideosid ka saaks (6max)?

  9. #49
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Nomerlot ütleb mida teha, et HUDi näitaks. ning ESTPatrick ütleb, kuidas teha nii, et hiirel oleks kollane ring ümber.

    Peaks vist kõik olema, mida pokkerimängijal vaja on.
    Kollase ringi saab suht kergelt. Camtasiast Effects - Cursor - Highlight Cursor and Clicks

  10. #50
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Eesti keeles mind võib-isegi ei häiriks see, kui taoline pärast pealeloetud video teha kellegiga paaris ning arutelu jaoks vahel pausi panna. Siin tundus ka kohati, et 4 lauda läks EstPatricku jaoks kohati veidi kiireks.
    Aga muidu hea.

  11. #51
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Nüüd kui Priit teeks veel sama asja NL10 6max siis oleks asi veel kõvem:D

    Aga ainult kiidusõnad muidu.

  12. #52
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Nüüd kui Priit teeks veel sama asja NL10 6max siis oleks asi veel kõvem:D

    Aga ainult kiidusõnad muidu.
    No isegi kui ma teeksin, ma ei usu et paljudele oleks kasu sellest kui ma 40/35 stiilis seal igaring ainult varstan blinde ja 3betin positsioonist. Ma ei usu, et paljud suudaksid sellega sammu pidada ka ise mängides, muidu te ei oleks 10NL-s lihtsalt. TAG ma ei suudaks seal mängida, liiga palju obv varastamise kohti ja raha mulle võtmata ei meeldi jätta

    Ahnus on edasiviiv jõud

  13. #53

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    NL25/NL50 siis äkki?

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    No isegi kui ma teeksin, ma ei usu et paljudele oleks kasu sellest kui ma 40/35 stiilis seal igaring ainult varstan blinde ja 3betin positsioonist
    Selle eest ma oleksin nõus isegi vaikselt aplodeerima.

    Shallow-laudade video probleem on see, et paljusid nõuandeid ei saa tavalistes mängudes kasutada? Paljud postitajad rõõmustasid, et häid nõuandeid jagati. Aga kui paljud neist märkasid, et suur osa nõuannetest käib vaid shallow laudade kohta? St, kui neid püüda tavalistes mängudes kasutada, siis võib valusalt vastu näppe saada.

    Ma oleksin moraalselt nõus toetama veel sellise ülesehitusega ESTPatricku videosid, mis siis oleksid kasulikud võimalikult suurele osale foorumikasutajatest.


    [jõulupai] EstPatrick [/jõulupai]

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Te siis tuimalt tuubite pähe nõuanded? Lihtsma on õppida valem selgeks ehk saada aru, miks ta nii mõtleb/ütleb ja siis ise tuletada järgmises olukorras mistahes lauas PLO, 6max, FR, NLHE, FL, PL, Shallow, Deep jne.

  15. #55
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Tsitaat Algselt postitas sinisebra Vaata postitust
    NL25/NL50 siis äkki?



    Selle eest ma oleksin nõus isegi vaikselt aplodeerima.

    Shallow-laudade video probleem on see, et paljusid nõuandeid ei saa tavalistes mängudes kasutada? Paljud postitajad rõõmustasid, et häid nõuandeid jagati. Aga kui paljud neist märkasid, et suur osa nõuannetest käib vaid shallow laudade kohta? St, kui neid püüda tavalistes mängudes kasutada, siis võib valusalt vastu näppe saada.

    Ma oleksin moraalselt nõus toetama veel sellise ülesehitusega ESTPatricku videosid, mis siis oleksid kasulikud võimalikult suurele osale foorumikasutajatest.


    [jõulupai] EstPatrick [/jõulupai]
    Kui tihti sul üle 100bb potte on? Väikeste mööndustega kehtib ju kõik kõikjal, tuleb ainult stäkkide suurusele vastavad kohandused teha ja ka neid sai mainitud. Kuid A ja O on ju flopstruktuur ja sinu positsioon ja read vastase vastu, see ei muutu ju deebimaks minnes.

  16. #56
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    mis teema sellega on?



    See minu viga. Videode pikkus tuleb sisesta käsitsi ja olen miskipärast sisestanud vale pikkuse. Panin nüüd õige - 29:52 on õige pikkus.

  17. #57
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    alguses oligi 40

  18. #58
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Olen segaduses :S

  19. #59
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: 100NL@Olympic Online (6 max, shallow): ESTPatrick kommenteerimas hotcocacola mäng

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Muidu väga hea, aga viimane kolmandik videost ei näe mitte sittagi, kuna pilt üliväike
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mul töötab ilusti aga tundub jah, et viiamne osa kadunud. uurin priidult.

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES